Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Akkor már csak arra adjatok választ, hogy mikor lesz elérhető pl. Steamen vagy Epicen, mert nem akarom a Battle.netet... :N

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) keIdor válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


keIdor
titán

Soha.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Wesder válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem tisztàban vagy azzal hogy nem ez az első COD ami nem jön màsra csak Battle.net-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Hopkins95 válasza keIdor (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Első rész felújított kiadásra is megjelent Steamen, akkor ez miért ne jönne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) keIdor válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


keIdor
titán

BO4, MW 2019-et látod?

2017-ig volt igaz az, amit írtál. 2016-os az MW1R.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Hopkins95 válasza keIdor (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Steamen ezt írja a megjelenés dátuma alatt: 2017. júl. 27.

Azt se felejtsd el, hogy ha 1 hónapon belül nem rakják fel Steamre, akkor Acti bukta a potenciális Steames eladásokat, mert a Valve nemrég változtatott a forgalmazási megállapodáson.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) keIdor válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


keIdor
titán

Jó, figyeld meg, hogy nem rakják fel, az Activision-Blizzard csak Battle.net-re rakja fel a saját dolgait már egy ideje. Akkor várjál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy durva, hogy 25€ a játék, egy konkrét rókabőr, de az Activision ezt is megteheti és dőlni fognak a számok.

Megyen!

(#9) Hopkins95 válasza keIdor (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Kár lenne érte, mert azonnal megvenném, de akkor majd max csak akkor, ha lesz valami kulcs pl. cdkeysen fél áron. :U

(#8) CptAdamica A Battlefield fanok pedig mit meg nem adnának egy ilyen rókabőrért a Battlefield 1942-ből... :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) Wesder válasza keIdor (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Ez ilyen PC-s mentalitàs.
Olyan problémàt kreàlnak egy plusz kliensből, mintha màsik PC-t kellene venni hozzà.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) mg1992mg válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Áruld már el, mi bajod származik belőle, hogy Battle.net-et is használni kell. :F

(#12) Hopkins95 válasza Wesder (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na akkor figyu, mutatok valamit: letöltöttem hétvégén a Codot és ez fogadott:
2 napig töltöttem 90+ gigát, erre mikor be akartam volna jelentkezni megakadt a felső töltőképernyőn és nem haladt tovább. Valami az account összekapcsolásnál szaródott el, ezután több mint 1 órán keresztül azzal szenvedtem, hogy egyáltalán be tudjak lépni ebbe a szarba. Aztán unlinkeltem az eredeti accomat a Blizzard Accounttól, linkeltem a másodlagos email címmel regeltet és működött. Mondom visszakapcsolom rá akkor az eredeti elődleges email címes fiókot, akkor meg ahányszor próbáltam ez fogadott:

Végül magam jöttem rá a megoldásra azzal, hogy kitöröltem a cache-t.
A véleményem, hogy ez a mindent mindennel összekötünk egy nagy katyvasz és nincs szükségem ilyesmi szívásra. :(((

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) keIdor válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


keIdor
titán

PC-n sajna ez ilyen. Minden kiadónak van saját kliense és a sajátját tolja, mert ott több a bevétele és saját kézben van a kliens is.

Ami EA-től, Rockstartól vagy Ubisofttól elérhető Steamen, ott indítva a játékot ugyanúgy indítja mellé az Origint, Rockstar Launchert vagy Uplayt. Az Activision teljesen a saját kliensével van elfoglalva, azok máshol még csak nem is árulnak semmit 3 éve.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Hopkins95 válasza keIdor (#13) üzenetére


Hopkins95
addikt

De milyen jó volt már régen, nem? :F Nem kellett semmi ilyen bejelentkezés meg kliens, szimplán rámentél hogy Agree meg Install és fent is volt a játék. Vagy Gogos játékoknál is például...

Amúgy Call of Duty 4: Modern Warfare Remasterednél sem kell hozzá Battle.net ahogy látom, mert Steam nem írja...úgyhogy meg tudja oldani az Activision anélkül is, nem kéne hozzá ez a kliens :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) GodGamer5 válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


GodGamer5
addikt

Sajnos annak a világnak már rég vége. Én is jobban szerettem a berakom a lemezt, beírom a cd-key-t aztán hadd szóljon... :)
Viszont ennek is megvan az előnye, mert sokszor már megjelenés után pár hónappal fél áron meg lehet venni a játékokat, lásd Epic Store.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#16) keIdor válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


keIdor
titán

Engem nem zavar. Lemezről telepíteni sokkal rosszabb volt. Floppyról meg...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) Hopkins95 válasza keIdor (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ha majd 2 napig töltenél egy 90+ gigás játékot a 8 Mbites ADSL internettel, akkor szerintem nem így vélekednél. :B

(#15) GodGamer5
Legyen úgy, bár én kértlem, hogy Activision egyhamar fél áron adná, de meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) keIdor válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


keIdor
titán

60MB/s nálam a letöltés. Nem szoktam lemezes játékot venni, már úgy 7 éve lehetett az utolsóra példa.

Régen meg ülhettél előtte és rakhattad be sorba az 5-6db lemezt. Kényelmetlen volt az.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19) Hopkins95 válasza keIdor (#18) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem van konzolom is, de 1 játék az 1 lemez, nem bonyolult amúgy. Amúgy nem gond a digitális terjesztés, csak kíméljenek meg a körülményes bejelentkezésektől meg az always onlinetól, mert szerintem tiszta felesleges.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) ribizly válasza Hopkins95 (#19) üzenetére


ribizly
veterán

Pedig ez egy ilyen buli lesz.
Vannak akik éppen ezért mondják, hogy használj konzolt és ahhoz is lemezeket, mert azzal nincs ilyen probléma és amíg a vas megy addig nem is lesz.
Ellenben a CoD már az Activision-Blizzard együttműködés jegyében természetesen a saját disztrbúciós rendszerében (battle.net, ami amúgy régebbi, mint a Steam) megy innentől és kész. Az, hogy a Destiny 2 kimászott ebből az együttműködésből az egy teljesen más történet.
Arra panaszkodni meg, hogy nem tudsz csatlakozni nem a platform hibája, mivel akármilyen rendszer működhet a dolog mögött.
Egyébként 100%-ban megértem azokat a fejlesztőket, akik csak X launcher-ben jelennek meg. Sokkal kisebb a költségük rajta és a bevételek is 100%-ban mennek a házhoz. Az már más kérdés, hogy lehetne egy közös (software) platform (GoG Galaxy 2.0?), amiben ezeket kezeli az ember.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) Hopkins95 válasza ribizly (#20) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az, hogy milyen rendszer működik a platform mögött, engem végfelhasználóként marhára hidegen hagy - a felhasználói élményem minősíti magát a platformot is. :U Én kívülről csak azt látom, hogy valami működik vagy nem működik, körülményes vagy nem körülményes. Azt tudom, hogy Steammel eddig nekem semmilyen probléma nem volt eddig, de Epic Games Launcherrel sem.

Én már azt is megértem, ha valamelyik kiadó már inkább az Epicre viszi a játékait, mert a Steamnél még kevesebbet fölöz le a haszonból - holott megjegyzem, konzolokon is 30 százalékos a részesedés a platform holderek felé, mégse panaszkodik senki vagy akar saját Store-t csinálni.

Csak nehogy aztán többen töltsék le torrentről ilyen különcködés végett. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) Đusty


Đusty
őstag

Az elképzelés jó de ezt baromira elárazták.

(#23) terratech válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


terratech
csendes tag

Gondolkodtam a warzone battle pass vásárlásán, de mivel teljesen véletlenszerű, hogy mikor nem dobál ki ezért bukó. A játék tetszik, de az nonszensz, hogy tegnap egész nap nem tudtam játszani mert minden meccsnél disconnect. Inkább ezen dolgoznának.

(#24) nLali


nLali
senior tag

Én utoljára akkor játszottam gépen, amikor MW2 megjelent. Multi megy?

(#25) Wesder válasza nLali (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Ez csak singleplayer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) nLali válasza Wesder (#25) üzenetére


nLali
senior tag

Jaa, akkor nem kapnak pénzt. Singlizzenek a szinglik.

(#27) Hopkins95 válasza nLali (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szerintem úgy vannak vele, hogy multiplayer Codnak ott az új Modern Warfare és aki multizni akar, az szépen vegye meg azt a játékot. Amúgy a régi részek multija nekem is jobban bejött ennél a Modern Warfare 2019 kemperfestnél, de hát ez van.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.