Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

jöhet :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát.. ha már a BO4 br módja 1 év leforgása alatt szépen kihalt, remélem ebbe több élet lesz, ÉS megvehető lesz "külön" is...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Hajrá! ;)

(#4) ProEvoFan válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

PCn?
Konzolon biztos nem.
A crossplay sokáig életben tarthatja a PCs játékosokat, hacsak konzolon sokan ki nem kapcsolják a crossplay funkciót....én már megtettem.

(#5) - = Zk = - válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PC-én igen...
25p alatt összeszedett 48!! embert... pff...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) markknight


markknight
veterán

Keményen meg kéne hurcoltatni már ezeket a bányászokat. Csak elrontják a meglepetést a barmok.

(#7) atike


atike
nagyúr

Jónak hangzik... :)

(#8) ribizly válasza markknight (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Epic rajta van már ezen. Meg azt ugye senki sem hiszi el, hogy van akiknek az a legjobb elfoglaltsága, hogy ilyen sz@rságokat kutatgasson szabadidejében. ;] Simán vagy valaki aki fejleszti/teszteli leak-el vagy mezei marketing.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) darkarthur


darkarthur
senior tag

Na, ezt várom.
Remélem lesz HC is, nem csak sima, mert az nagyon idegőrlő. :D

Samsung S23 Ultra 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.