Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Sztem jó lesz. ha kihozták a motorból azt ami nekik kell akkor elég. Xbox konferencián láttuk milyen lesz. Grafika meggyőző, csak a játék maga szar.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) enginev3.0 válasza Def26 (#1) üzenetére


enginev3.0
félisten

A single része nem érdekel
A multi meg tele lesz csalókkal
(Y)

Pont ennyire érdekel a grafikus része!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) wolfman


wolfman
veterán

Isten ments, hogy elpazarolják az időt új motor elkészítésére, még a végén nem jelenik meg idén egy CoD sem!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#4) Jakesz


Jakesz
őstag

Az eddig látottak alapján teljesen jó lesz ez a grafika, egy CoD-ba nem is kell ennél több és hozza is a manapság elvárható szintet. Aki meg egy multiplayerre kihegyezett játékban vizuális orgiát akar átélni, annak ott van a BF.

(#5) raggg válasza wolfman (#3) üzenetére


raggg
senior tag

A pénzről nem is beszélve. ;]

ragklaatPS

(#6) Shing


Shing
őstag

Eddig is átnevezgették, hogy IW engine 4, 5 stb közben alig látható újítások voltak. Most persze azért látható a fejlődés. Az pedig, hogy csak 2 évük volt rá... hát igen. A kiadónak hagynia kéne a srácokat dolgozni, mert ez így nem buli...

(#7) WayneGace válasza wolfman (#3) üzenetére


WayneGace
őstag

Nézd a ő szemszögükből! Van egy motor, amit kb. bitre pontosan ismernek. Azzal dolgoznak évente. Megtehetnék, hogy licenszelnek másikat. De nem biztos, hogy azzal is úgy tudnának dolgozni. Évenkénti megjelenést pedig nem fogják kihagyni. Mégis csak a legsikeresebb játékról van szó. Bejelentenék, hogy idén nincs cod, kb. 20%-ot esnének a résvények másnapra. Így is el akarja adni az egész kiadót a Vivendi.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#8) raggg válasza Shing (#6) üzenetére


raggg
senior tag

Az nem feltétlen baj egyébként, ha a régit fejlesztik újra, kérdés, hogy milyen mértékben.

ragklaatPS

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Amikor új grafikus motorról beszélünk az alatt a jelentős változtatásokat értjük a már meglévő motoron.

Az év vicce, komolyan, ez egy olyan kijelentés, ami vmi politikustól is származhatnak akár.. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) tixem


tixem
addikt

Jó lesz ez. Ha a single hozza a szokásos adrenalinbomba moziszerű élményt, nem azzal leszek elfoglalva, hogy a bokor 2 méterrel odébb, hogy van kidolgozva.

Várós.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#11) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

új grafikus motor = már meglévő motor. Lol ennyire nem lehet valaki kretén... :DDD

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#12) Plazmacucci válasza Jakesz (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

ja tok jo lesz h ismet majd akinek tobb az fps-e az messzebre es magasabbra ugrik stb... klassz ez az id tech3.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) #56573440 válasza wolfman (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

azért egy teljesen új grafikai motor megtervezése, kivitelezése, az irdatlan pénz és idő. attól függetlenül hogy van lé, és egy kis csúszást a cod is kibírhatna már, ettől függetlenül nem sok kiadó akar vagy tud nekiállni a semmiből újraírni egy egész rendszert. ahogy egy windowst se ír újra az ms pedig megtudná csinálni. hergelik sokhelyen, de senki nem nyit egy új txt file-t hogy na akkor kezdjük előről.

ezzel mi a baj egyébként? ha hozza azt amit elvárnak tőle, a tesztek szerint csúnya se lesz, akkor?

(#14) stvnppp válasza Plazmacucci (#12) üzenetére


stvnppp
senior tag

Ez nevezhetjük természetes kiválasztódásnak is! :P

(#15) Plazmacucci válasza stvnppp (#14) üzenetére


Plazmacucci
félisten

;] vegulus ha marad tech3 akkor most is meg lesz a 250 fps

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Gergosz2


Gergosz2
veterán

meglepődtünk ! :D

Gamepodon miért akar belépés után megint belépni ? WTF???

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17) steven84


steven84
tag

HÁHÁHÁ!!!

A sok idióta elhitte hogy új motort kap a cod, én már mondtam mindenkinek hogy ugyanaz a selejt grafika van a bemutató videókban is mint a régi részekben, de mindenki lefikázott...
Nesztek! :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

Nemá'! Eese' hiszem! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#19) Logen88


Logen88
aktív tag

Legalább fejlesztenek rajta, több mint a semmi. Csalódtam volna ha nem ez történik. ;] ;] :O

[ Szerkesztve ]

The Last of Us is a masterpiece.

(#20) JanR válasza Gergosz2 (#16) üzenetére


JanR
addikt

Nekem ezt csak Chrome-al csinálja.. ha belépek, akkor a netet is eldobja pár másodpercre.

(#21) LackoMester


LackoMester
addikt

Kit érdekel, h. milyen grafikus motor alatt fut a gém, jó legyen a multi és pont. A kérdés viszont az, h. jó- e lesz? ( a CS- t se azért tolják több tízezren napi szinten mert egy hyperszuper grafikás játék, hanem mert úgy jó ahogy van )
Valószinűleg az MW 2-3 vonalat viszik tovább, ami nálam nagyon is bejött. Egyébként kár találgatni. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#22) Physicist03


Physicist03
senior tag

Azért jók a fejlesztések :))

(#23) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szia jó öreg Q3 engine...

Live-Die-Respawn

(#24) kengyel


kengyel
nagyúr

Reméljük azért jól fog sikerülni a játék, hozza az elvárt alapot. Mind grafikailag ,és a játék szempontjából.

kengyel

(#25) RohamDroid válasza Physicist03 (#22) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

ez a nem nap felől sütő fény nagyon jó :D de amúgy parasztvakításnak jó és jól néz ki :D játék közben úgy sem azt nézed csak ne 1,5 órás single-legyen... :C

Üdv.: Csaba

(#26) JoolsNOS válasza LackoMester (#21) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez a vicc, hogy emiatt a felfogás miatt tudják eladni teljes áron minden éveben a "dlc"ket. Jó legyen a multi-mondod te. A régiekben nem az? Ha ugyanaz a grafika minek megvenni az újat? A multis újítás gondolom nem sok részről részre. Esetleg a single miatt lenne érdemes megvenni, de oda meg illene a grafikai fejlesztés. Nekem ez a motor már az mw2ben is unalmas volt. Az egyben viszont nagyon tetszett még.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#27) UnSkilleD


UnSkilleD
senior tag

ezen azért nem vagyok meglepődve manapság már nem kezd senki nulláról új motort írni, ha eléggé tövábbfejlesztik akkor teljesen jó lehet, a gond csak az hogy én a trailer alapján nem látok jelentős előrelépést a mostani pcs verziókhoz képest, persze konzolon lehet hogy előrelépésnek fog számítani

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#28) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Rágógumi az egész, már azt hittem lesz valami újdonság de megint jön a régi mese legalább az új konzolok tiszteletére megerőltethették volna magukat, na majd veszünk rendes játékot új motorral BF4, COH2, BIAF,stb.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#29) Ps Vita válasza LackoMester (#21) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ennyi.

(#30) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Fura is volt a trailer, de azért az új kutyát meg arcokat nyomatták mennyire szép. :DDD Jó is az a Q3 motor 2013-ba. :D

(#31) JoolsNOS válasza UnSkilleD (#27) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ez egészen rendben van addig amíg esetleg más játékok használják teljesen más környezetben. De mikor egy széria a 10. játékban használja, ráadásul csak azért, hogy időben jöjjön a következő rész az már túlzás.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32) vasarlo999 válasza steven84 (#17) üzenetére


vasarlo999
csendes tag

Selejt grafika??? Hmmm.... Biztos vagyok benne, hogy Te sokkal jobbat tudsz produkalni az elet minden teruleten!

(#33) atti_2010 válasza vasarlo999 (#32) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Ha valaki azt állítja hogy tud játékot hegeszteni és pénzért árulja akkor tudjon is, ne keverjük ide a fórumtársak tudását mert semmi köze egymáshoz, ha a Ferrarinak nem csukódik rendesen az ajtaja én még bírálhatom attól mert nem csinálok jobb autót nála.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#34) UnSkilleD válasza vasarlo999 (#32) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

ajaj valaki magára vette kicsit a kommentet

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#35) Shing válasza vasarlo999 (#32) üzenetére


Shing
őstag

Miért kell az élet minden területén jobbat produkálni, hogy kritizálhasson az ember? Attól mert nem mutatsz fel jobbat lehet igazad is.

(#36) =WiNTeR= válasza vasarlo999 (#32) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Ez egy nagyon rossz érvelési hiba, miszerint "ha tudsz csinálj jobbat". Ha nem is képes jobbat csinálni, attól még egy másik (jelen esetben grafikus-motorhoz) nyugodtan hasonlíthatja, és tényleg égő, hogy ennyire fejlődésképtelen egyedek vannak az IW-nél (például a rombolhatóság megint nulla lesz).

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#37) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Nem is értem egy CoD-ot miért akarnak a grafikával eladni. Nem hinném, hogy bárki is mondott volna olyat bármelyik részére a CoDnak ( nagyjából a 4. óta ), hogy "De jól néz ki". Aki pedig igen, az jobb, ha elmegy szemészhez.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#38) Gergosz2 válasza Wasp_HUN (#37) üzenetére


Gergosz2
veterán

MW2 jól nézett ki szerintem :U

Amúgy a bemutón is jól nézett ki az új cod, nem tudom mennyit látunk ebből a kész játékban.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#39) oriic válasza Wasp_HUN (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit olyan szögletes Pszicho feje búbja. :DDD Cryengine jól néz ki, de ennek hatalmas ára is van.

Egyébként tök felesleges ez az összehasonlítás, főleg hogy a jobb oldali kép csak egy videóból kivágott képkocka.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40) fugu


fugu
tag

Haha, who knew....
Next-gen cod2 motor ftw. Vegyétek, megéri!
Látszik a hatalmas fejlesztés, hogy nem szemetet akarnak kiadni a kezük közül.

(#41) Wasp_HUN válasza oriic (#39) üzenetére


Wasp_HUN
tag

A jobb oldali, meg egy külön renderelt fej. Amúgy ingame átvezető, nem videó. A szögletes fej kissé fura nekem is... némi tesszalációt elviselt volna, vagy TressFX-es Lara hajat :)

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#42) oriic válasza Wasp_HUN (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy értem, hogy míg a baloldali ingame, addig a jobboldali csak egy a STREAM adásából kivágott kép, így szerintem nem mérvadó. Majd ha lesznek rendes nagyfelbontású ingame képek, mehet az összehasonlítás.

Szögletességhez. Tesszeláció maxon van a képen elvileg. TressFX-es haj? :DDD Na az érdekes lenne. :D :C

Live-Die-Respawn

(#43) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam,Tudtam hogy baxnak megint új motort csinálni. Még az nextgen konzolokra is "lusták" energiát fordítani.
Minek csinálnának, mikor a sok birka így is meg fogja venni :P :P :P

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#44) fuze


fuze
őstag

Ez tökjó. Amikor az xbox one bemutató volt, az egyik fórumozó megjegyezte, hogy "rohadjak meg ha ez nem ugyanaz az engine". Én sem értettem, hogy ha ilyen szép modelleket készítenek el akkor mitől ilyen rohadt élet nélküli az egész látvány. Hát akkor ezért...

adms.hu | UI Designer

(#45) steven84 válasza vasarlo999 (#32) üzenetére


steven84
tag

Én nem, viszont ők ennyi pénzből már fejleszthetnének.
Ez megfog látszani az értékelésekben, mikor megjelenik.

[ Szerkesztve ]

(#46) Kereszhaver


Kereszhaver
tag

Harapjatok a patkára -.-

(#47) LackoMester válasza JoolsNOS (#26) üzenetére


LackoMester
addikt

A felfogásról kezdeményezett vitádat most zárjuk le, mert nem akarok durva hangnembe bármit is írni, sőt el sem kellett volna kezdened a viccezést , tudod mindenkinek más tetszik, pont. :K
A korábbi COD- ok is tetszettek, kivétel a BO sorozat és a WAW ( a Treyarch féle játékfelfogás ), az nagyon is nemtetszik.
Nem értem miért baj az, h. nekem tetszik, az MW, MW2, MW3 és ha ezt a sort fogja Ghost is folytatni akkor ez is fog, nemérdekel a csillogó- villogó grafika, meg nemérdekel a régi játékmotor se, az, h. neked unalmas volt, hát, na mind1. ;)
Ami viszont számít, egybe legyen a gém. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#48) mcwolf79 válasza steven84 (#45) üzenetére


mcwolf79
veterán

Menj már!! Úgy fognak repkedni rá a 9-esek a grafikára, hogy "öröm lesz nézni" :W :W :W
Megvesznek mindenkit kilóra, meg mindenki felül a hype-vonatra, oszt csókolom :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Most nem tudom, hogy ezen a híren lepődjek meg...? :F
Szerintem elég lenne, majd később (mondjuk úgy 2025-ben) csak azt kiposztolni, hogy új motort kap a CoD sorozat :DDD

(#50) Buster17


Buster17
addikt

Ha évente kell a kötelező cod és nincs idő új motorra akkor miért nem csinálják azt, hogy egy cég adja ki évente a tovább fejlesztett motorral a másik cég meg álljon neki egy új motornak és ha kész néhány év alatt akkor kidobnak egy új codot next motorral.
Még az is lehet, hogy most is így van és a gördeszkások ezen vannak, mert ugye mintha ők is azt csinálják. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.