Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Kár, hogy PC-re nincs hardened edition.:(

(#2) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ez így elsőre korrekt hozzáállásnak tűnik.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#3) atike válasza Zirowe (#2) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem is korrekt. Így kéne mindig. Azaz jobb lenne, ha nem kellene bizonyítani, hogy tudnak korrektek lenni - ergo nem lenne ilyen gond... :)

(#4) Zirowe válasza atike (#3) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Főleg, hogy nem volt semmi hárítás, terelés, tagadás, időhúzás.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) Xaels válasza Zirowe (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Hát PC-re: When It's Done státuszban van az Elite szolgáltatás. Amúgy azért a pénzért amit elkérnek a Pro státuszért még jó, hogy legalább ennyi engedményt adnak...

sry nem válasz akart lenni csak telóról ment

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Zirowe válasza Xaels (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Más kérdés, hogy én ezért sosem fizetnék.
Mármint azon kívül, hogy megvettem a játékot. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) Xaels válasza Zirowe (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom Elite nélkül hogy oldják meg PC-n, de konzolon azt rebesgetik 20DLC jön az elkövetkezendő 1 évben amihez Elite Pro tagság szükséges. Ebből lehetnek később kavarodások és akinek nem lesznek meg a DLC-k azok valószínűleg redukált mennyiségű "szerver" közül válogathatnak majd.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Kakaduku válasza Xaels (#7) üzenetére


Kakaduku
senior tag

De azért ez egyáltalán nem korrekt dolog. Köteleznek egy olyan szolgáltatás előfizetésére, amire egyébként semmi szükség, hogy meg tudd venni a dlc-ket.

(#9) Idiofil


Idiofil
aktív tag

Hát elég érdekes...Maga a játék nagyon jó (méltó utód lehet a CoD4hez). Viszont a fizetős szolgáltatás sztem túlzás....De ha már fizet az ember, az a legkevesebb, hgoy kapjon + napokat ha fennakadás van...Másik: Tud valaki valamit bármiféle anticheat-ről?
Bérelni akarunk MW3 szervert, az eddigi visszajelzések bíztatóak, viszont nagy kérdés az anticheat megléte...Mert azért valami mégiscsak kellene....Erről van valakinek infója

"Those who want respect, give respect"

(#10) Vistaboy válasza Xaels (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ahogy én olvastam a cikkeket, ez úgy működik, hogy a Call of Duty Elite szolgáltatásnak két verziója van:

1. Van a szimpla Elite, ami ingyenes, de itt fizetned kell a DLC-kért.

2. Van az Elite Premium, amire elő kell fizetni és amíg az tart, addig a megjelenő DLC-ket olcsóbban letöltheted.

MOD: Legalábbis nekem így jött le, ha tévednék, bocsi, én nem játszok egy multis FPS-el sem.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Xaels válasza Vistaboy (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen, most olvastam jobban utána, elvileg lesznek fizetős DLC-k Elite Pro tagság nélkül is, de mivel havonta jönnek és lesz amikor egy hónapban több is lesz így kérdés ki az aki külön bevállalja. Nekem amúgy az jött le, hogy előfizetés esetén nem kerül plusz pénzbe a DLC hanem az előfizetés tartalmazza, ami egy évre 50$ emlékeim szerint.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.