Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #80123904


#80123904
törölt tag

Esetleg, ha valaki nem nézi a topikját, annak ezt a két fontos posztot szeretném linkelni onnan:
[#334 - tepenzed]
[#338 - tepenzed]

Ez azoknak jöhet jól, akik ma szeretnének már kvázi az `open bétával` játszani PC-n.

Mégegyszer köszönet tepenzed-nek érte :R

(#2) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

One x-re szereztem kulcsot. Kíváncsi leszek rá. Azt lehet tudni, hogy mikortól lehet letölteni? Mert nekem még nem kezdte el.

(#3) oriic válasza icemad (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg most már lehet.

Live-Die-Respawn

(#4) zadir1


zadir1
tag

Xbox-ra tudna nekem adni valaki egy fölös kulcsot?

(#5) icemad válasza oriic (#3) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, már tölti. De úgy néz ki, már csak holnap lesz rá időm...

(#6) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Csak én érzem úgy, hogy ezzel befellegzett a pubg-nek?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#7) wjbhbdux válasza Carlos Padre (#6) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Biztos fog jatekosokat veszteni emiatt is, de a PUBG akkor is elni fog amikor ezt mar nem nagyon tamogatja az Activision mert kijott a Modern Warfare 4 BR jovore.

/s

(#8) #80123904 válasza Carlos Padre (#6) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szerintem PC-n ez sem a PUBG-t hivatott leváltani. Sokkal gyorsabb a tempója, mint annak a játéknak. Így aki a "taktikázósabb" játékmenetet szereti, annak muszáj maradnia a PUBG-nél.

Biztos elvesz sok játékost majd, de meg fognak férni egymás mellett.

(#9) Mate válasza Carlos Padre (#6) üzenetére


Mate
nagyúr

Teljesen más a két játék. A játékosok nagy részét, akit elszipkázhatna, azok már rég nem pugb-t tolnak.
Lesz elvándorlás, de kérdés mennyire tartós és mennyire nagy létszámú.
Jövőhéten jön még 2 BR játék, azok talán nagyobb "ellenfelei" lehetnek a pubgnek.

(#10) wjbhbdux válasza Mate (#9) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Minden heten jon 2 BR jatek :P

/s

(#11) Mate válasza wjbhbdux (#10) üzenetére


Mate
nagyúr

Értelmes nem sok.

(#12) ribizly válasza Carlos Padre (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Szerintem igen. ;]
Ez még gyengus ahhoz.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) ribizly válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Már csak az ára miatt sem hiszem, hogy konkurrencia volna. Ráadásul a PUBG ettől már szebb és prifibban van összerakva. Ez egy PUBG klón (várom már a bejelentést, hogy per lesz e vagy license vásárlás történt, mert annyira lopott a design sok helyen), ami nem több, de néhol kevesebb. Persze legyen jobb a végleges, de eddig marad a PUBG.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) redingitell


redingitell
senior tag

Mikortól lehet próbálgatni?

(#15) wjbhbdux válasza redingitell (#14) üzenetére


wjbhbdux
veterán

19:00

/s

(#16) redingitell válasza wjbhbdux (#15) üzenetére


redingitell
senior tag

köszi

(#17) icemad válasza redingitell (#14) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap éjjel már ment. Nekem tetszik. Jó lesz ez.

(#18) mcwolf79 válasza ribizly (#13) üzenetére


mcwolf79
veterán

PUBG szebb ??? Hát ezzel Nem igazán értek egyet.
Arról Nem is beszélve hogy Egy optimalizálatlan fos. Konkrétan XO-on olyan a grafika, hogy Az embert elkapja a hányinger. Ahhoz képest Ez (szerintem) szebb, És azért az fps is jóval magasabb.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19) redingitell


redingitell
senior tag

Esetleg valakinek egy kód plusszba?

(#20) ribizly válasza mcwolf79 (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Azért ennél nem éppen az XO a fő platform, míg a CoD-nál már igen. A PUBG nem éppen egy autoaim-ra kitalált játék. Egyébként PC-n már elég jól ki van optimalizálva és sokkal jobban átlátható.

Egyébként nálam ezért is hátrább van a CoD:
"Leaning is usually “bullshit” in shooters, according to Treyarch design director David Vonderhaar."

Jah és az FPS sem magasabb sajnos a CoD-ban. :( Olyan drop-ok vannak, mint amikkel a PUBG is küzdött.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) wjbhbdux válasza ribizly (#20) üzenetére


wjbhbdux
veterán

sztem a prone is cancer de az sajnos codban is van

BFBC2 volt a legjobb ott nincs bujkalas ki kellett allni az ellenfeled ele.

/s

(#22) mcwolf79 válasza ribizly (#20) üzenetére


mcwolf79
veterán

Az hogy nem a konzol az elsődleges platform nem menti fel a fejlesztőket az alól, hogy egy kókler banda.
Amúgy nem veszünk ezen össze, szerintem a PUBG grafikája PC-n messze nem indokolja a vasat amit alá kell rakni. Egy olyan PC-n ,aminek a VGA-ja annyiba kerül mint egy XOX lehet hogy ELMEGY, de még így is messze áll a széptől. Az animációk továbbra is bénák SZERINTEM, szintén SZERINTEM a BOut pályája változatosabb.
Attól nem lesz HC a PUBG mert ki lehet hajolni. Ettől nem lesz belőle R6 féle taktikus játékmenet.
Nálam FPS drop kezdetben volt, de napról napra stabilabb PS4 Pro-n a Blackout béta. Valszeg megjelenésre teljesen kipofozzák.
Egyébként elvileg sokáig fogják a Blackout-ot támogatni, nem fog kihalni fél év múlva.

[Biztos über játék, ha a játékosok több mint fele már otthagyta. Inkább mentek Fortnite-ozni, és valszeg a COD és BF BR módja további játékosokat fol elszívni.]

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23) ribizly válasza mcwolf79 (#22) üzenetére


ribizly
veterán

A "kókler banda" kifejezéssel teljesen egyet kell értsek. De ettől még mindig nincs értelmes ellenfele a piacon. A BOIIII lehet egy, de az túl drága. És ismerve az üzleti menetrendjét az Activision-nek nem szeretnék csak azért új CoD-ot venni, mert ezt otthagyta mindenki.
Az aktív játékosok száma még így is 2x akkora, mint a CSGO-nak és még mindig fejlődik. Lehet nem tökéletes, de legalább jön bele content (nincs másik BR game, amiben több map lenne, ott meg már 4 lesz) és javítják.

@wjbhbdux
Ha ezt kiveszed, akkor nem lesz változatos a game. Pont azért tud még mindig fennmaradni, mert olyan játékot játszol, amilyet akarsz. Ha sunyulni akarsz arra is van lehetőség, de ha Rambo vagy akkor az is opció. És mind a két opcióval lehet nyerni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) icemad válasza ribizly (#23) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy látom én vagyok az egyetlen, akinek ez a játék is tetszik, meg a Pubg és a Fortnite is... Mindegyiknek van előnye... Ez kb. olyan, hogy minden nővel szeretek szexelni, mert mindegyikkel más.

(#25) redingitell válasza ribizly (#23) üzenetére


redingitell
senior tag

Még nincs ellenfele igen. Szerintem a Mavericks lesz az a játék, amelyik Battleroyal szinten megverheti a PUB g-t

(#26) mcwolf79 válasza ribizly (#23) üzenetére


mcwolf79
veterán

PC-t tekintve igazad van, konzol más tészta. Ott még season pass-t is érdemes lehet megvenni , mert Nem pusztul ki a játék a sok mocskos csaló miatt.
Annak tökéletes lesz, aki BR játékkal akar játszani, De rosszul van a Fortnite féle grafikától És Az építkezős játékmenettől.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#27) ribizly válasza icemad (#24) üzenetére


ribizly
veterán

Nem rossz. Inkább úgy fogalmaznám meg, hogy kevés.
De hogy a párkapcsolatos analógiát vegyük bele a válaszba: van olyan, amikor hosszabb távra mégy meg van amikor csak pár órás kalandra vágysz. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#28) ribizly válasza redingitell (#25) üzenetére


ribizly
veterán

Na arra ránézek. Köszi a tippet! :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#29) redingitell válasza ribizly (#28) üzenetére


redingitell
senior tag

https://www.facebook.com/playmavericks/videos/1744196725657187/

(#30) ribizly válasza mcwolf79 (#26) üzenetére


ribizly
veterán

Én még abban bízom, hogy a végleges több mindenben változik ehhez képest és megpróbálják jobban CoD-osítani a PUBG klón helyett. Persze az vitathatatlan, hogy konzolon így is egyedülálló lesz classic shooter BR mód témában, ha nem lesznek performance gondok.
A PUBG-nek meg fel kell kötne a gagyót. ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#31) mcwolf79 válasza ribizly (#30) üzenetére


mcwolf79
veterán

BR formában sztem ennél nem kell COD-osabb.
Aki az original COD-érzésre vágyik (vagyis őrült pörgésre), arra ott lesz az alapjáték rengeteg játékmódja.
Engem ez a Heist mód izgat, kíváncsi leszek az milyen lesz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#32) ribizly válasza redingitell (#29) üzenetére


ribizly
veterán

Na majd meglátjuk. Ez sem győzött meg túlságosan. Az egyetlen eddig megjelent BR game amit sajnáltam az az Island of Nyne volt, de mára már az is teljesen kihalt (~60 játékos "tolja" még).

(#31) mcwolf79
Oké, máshogy fogalmazok: Nem elég egyedi. Inkább béna. Az egész inventory rendszer béna, a movement kicsit fura (még úgyis, hogy a vaulting tök rendben van és fluid), főleg az ajtók kezelése olyan suta nekem.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#33) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

[link]
Ha már pc-n is ez van akkor konzolon valószínū vége a pubg-nek

Life, Uh, Finds A Way

(#34) ribizly válasza hombre[EU] (#33) üzenetére


ribizly
veterán

Én inkább abban reménykedem, hogy a PUBG-be most csőstül jönnek azok az elemek, amik tényleg jók a Blackout-ban (nomeg a többi eddig megjelent, de befuccsolt próbálkozásban).
Persze bizonyára bilibe lóg a kezem. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#35) hombre[EU] válasza ribizly (#34) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A remény hal meg utoljára. A pubg egy jó ötlettel indult majd kiderült,hogy a csapat/technikai háttér kevés a jelenlegi AAA színvonalhoz. A nagyok first day patchben megoldják azokat a hibákat,amelyek a pubgnél akár hónapokig tart. Egy másfél éves gamerōl beszélünk,ezalatt az Activision/EA kiad 2 úját. Kishal a capák között,de ha tényleg nagy a lojális felhasználók tábora(Kína) akkor túlélheti.

Life, Uh, Finds A Way

(#36) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#33) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nem igazan ertem ezt a cikket, meg a beta megjelenese elott irtak volna :F

Most a hetvegi statisztikakbol az latszik, hogy semmi hatassal nincs az ingyen barki szamara elerheto Blackout PC beta a PUBG szerverek nepessegere, sot meg tobben is jatszottak vmennyivel vele mint az elmult hetekben, ujra 1.1 millio fele ment a buvos szam (volt vmi update a heten)

/s

(#37) hombre[EU] válasza wjbhbdux (#36) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az open beta elōtt, de nem volt véletlenül closed beta azoknak akik elōrendelték? 1millió fizetōs játékos volt

Life, Uh, Finds A Way

(#38) wjbhbdux válasza hombre[EU] (#37) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Csak konzolon, az nem nagyon erinti a kinai jatekosokat sztem ;)

[ Szerkesztve ]

/s

(#39) Carlos Padre válasza wjbhbdux (#38) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mikor lett egy játék minőségjelzője hogy hány kínai játszik vele? O.o

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#40) wjbhbdux válasza Carlos Padre (#39) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szinte minden nepszerubb nyugati jatek mint a World of Warcraft vagy a League of Legends azert olyan nepszeru, mert nagyon sokan jatszanak vele Kinaban. Ha elvenned azt a tabort, mindjart nem 10 millio elofizetoje lenne hanem csak 2.

Onmagaban nyugaton inkabb a gyerekeknek celzott jatekok tudnak csak ilyen hatartalan nepszerusegre szert tenni, mint a Minecraft, Pokemon Go meg a Fortnite az utobbi evekben.

Alapvetoen az igenytelen F2P olcso klonokhoz szoktatott kinai jatekos bazisnal nagy erdem, ha egy rendes jatekkal ennyien foglalkoznak.

A PUBG errefele sosem volt nepszerubb mint a CS vagy a Dota, megis ugy tekintunk ra mint az utobbi evek legnagyobb sikerere PC-n, mert az is.

[ Szerkesztve ]

/s

(#41) szepsy


szepsy
senior tag

Hali.

Nekem nincs meg az alap játék, ki tudom próbáln a open betát?
Linket esetleg?

(#42) wjbhbdux válasza szepsy (#41) üzenetére


wjbhbdux
veterán

battle.net, de csak holnap reggel 7ig megy ha nem hosszabbitjak meg ujra.

[ Szerkesztve ]

/s

(#43) Carlos Padre válasza wjbhbdux (#40) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Arra célzok, hogy attól jó egy játék, mert sok kínai játszik vele? 10 millió légy kínai csak nem tévedhet alapon?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#44) #80123904 válasza Carlos Padre (#43) üzenetére


#80123904
törölt tag

Én úgy tudom, hogy a kínaiaknak nincs lelkük. Így ők képesek objektív szempontok alapján megítélni a játékok minőségét. Így amivel sok kínai játszik, az csak jó lehet.

szerk: Basszus, azok nem a kínaiak, hanem a vörhenyesek. Akkor viszont nem értem :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.