Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

2 éves modell...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) XuChi válasza snecy20 (#1) üzenetére


XuChi
addikt

.....DE cállofdáttyis!!!

Ez kell a mamitpapit lejmolós kis pistikéknek. Ez a menő, raj.

[ Szerkesztve ]

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

yay.

(#4) Tidus válasza snecy20 (#1) üzenetére


Tidus
addikt

Mind egy megveszik. Jól néz ki, olcsó. Sokaknak ez számít.
Mivel jöjjenek egy újabb HDR-el 2- 3000 dodoért. Azt lehet dicsérgetni azoknak is akiknek soha nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5) Segal válasza snecy20 (#1) üzenetére


Segal
veterán

Szerinted a celkozonsege tisztaban lesz ezzel?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) Vigilante válasza NewHope88 (#6) üzenetére


Vigilante
őstag

Mivel kompetitív FPS-re lett kitalálva, nem valami csili-vili singleplayer-re!? :U

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#8) icp1970 válasza NewHope88 (#6) üzenetére


icp1970
senior tag

+1.tn panel,ennyiért felejtős.

(#9) ZrogNV


ZrogNV
tag

Ebben a kategóriában akkor már inkább egy:
Acer Predator XB271HABMIPRZX
igaz ez csak 170Hz-es viszont 27 hüvelykes és egy 20assal olcsóbb.

“Nem győzni jöttünk, hanem pusztítani!”

(#11) b.


b.
félisten

Gondoltam , hogy hasonló színvonalú hozzászólásokkal lesz tele .
Szerintem jól néz ki, dögös.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) XuChi válasza b. (#11) üzenetére


XuChi
addikt

"Szerintem jól néz ki, dögös"

Elég szomorú, ha ez ad el egy terméket. Bár a mai "elbutuló" világban már ez nem csoda.

Jól néz ki --- > Drága ---- > Sok parasztvakító LED meg "felirat" van rajta ---- > NAGYON KIRÁLY CUUUCC!!!

[ Szerkesztve ]

(#13) b. válasza XuChi (#12) üzenetére


b.
félisten

240 Hz kompetitív játékra G synccel és az mellé jól néz ki. b+nekem tetszik ennyi, ez egy szubjektív vélemény rohadtul elszarom mit gondolsz. tököm ki van a sok megmondó Jánossal, akik szerint a LED = parasztvakítás és ők egy felsőbb rendű fajt képviselnek azoknál, akik szeretik a ledes cuccokat, ami mellesleg kikapcsolható. tehát leszarom.( úgy ez mellé még hozzátenném, hogy nem a led tetszi rajt, hanem a COD dizájn, Ez egy jó kompetitív játékra kihegyezett monitor, jól kinéző külsővel, kicsit drágán, és innentől a többi nem érdekel .
Fikázom a ledes cuccokat minden hírnél( = menő vagyok felsőbbrendű
megmondó ember = NAGYON MENŐ VAGYOOOK

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) saen válasza b. (#13) üzenetére


saen
veterán

Ez egy rétegtermék, akinek nincs rá szüksége, sose fogja érteni. Persze arra nincs szükség, hogy rajta legyen a COD logó, de magára a monitorra van igény, mégha szűk is ez a réteg. Nem kell fikázni, meg megvenni se, de jó, hogy van ilyen is.

(#15) b. válasza saen (#14) üzenetére


b.
félisten

+1
ennyi.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#17) saen válasza NewHope88 (#16) üzenetére


saen
veterán

Arra amire ezt használják, oda a TN panel a legjobb.

(#18) b. válasza NewHope88 (#16) üzenetére


b.
félisten

nyilván nem érdekel , ha a monitorra írsz véleményt de mint látod az utolsó mondat személyes dolog általánosítva. tehát innentől kezdve továbbra is tele a tököm a jópofiskodásod ellenére is, hogy valaki személyeskedésnek veszi ha valaki kinyilvánít egy szubjektív véleményt. AZ hogy valakinek tetszik az egy dolog ha valakinek nem az is, nem vagyunk egyformák.
TN panel meg 240 hz-t tud kompetitív játékra ez a jó. majd ha lesz megfizethető áron IPS 240 Hz-s monitor akkor beszélgessünk erről.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) b. válasza NewHope88 (#19) üzenetére


b.
félisten

Ez ismét az a kategória amiut feljebb írtam a ledekkel. gratulálni tudok ehhez neked is. Majd néz meg egy CS meccset és csodálkozz a high FPS re lockolt játékon( 300, 240)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) saen válasza NewHope88 (#19) üzenetére


saen
veterán

Ha elolvasod mit írtam akkor érteni fogod. Ez egy rétegtermék, kevés embernek kell, de nekik nagyon. Miért kevered ide a mindenkit?

(#23) b. válasza NewHope88 (#22) üzenetére


b.
félisten

nagyon menő srác vagy ezzel a stílussal meg főleg. keverj bele még egy kis angolt hátha az eléri nálad a godness LED szintet és még jobban megnövei az EGO -t benned. Jancsika persze, mert nálad jobban játszó emberek nem léteznek és te természetesen tudod mitől döglika légy. 60 Hz v sync.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) exedoc


exedoc
senior tag

Nekem tetszik, bár jó drága. LED-el nincs baj, nálam már 2013-2014 óta van, amikor még nem kapta fel minden gyártó ezt a mizériát, és nem volt "divat". Szerintem jó a design led-ek nélkül is. Ha profi gémer lennék biztos megvenném, de munkára használom a gépet többnyire.

(#26) saen válasza NewHope88 (#22) üzenetére


saen
veterán

Attól még, hogy egy termék szűk rétegnek szól, nem szar. Divat itt fikázni ezeket a monitorokat, de nem értem miért. Akinek nem kell, ne vegye meg, ennyi. Nagyon sokféle monitort gyártanak, sokféle igényre.

(#27) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Pofás dizájn.

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#28) Vigilante válasza NewHope88 (#19) üzenetére


Vigilante
őstag

Gyere kicsit Quake Champions-re, lehet meglátod, hogy mi a különbség az IPS és a TN között sebességbe. Hiába nekem is ugyan az a monitorom van, mint neked csak freesync-es, mivel multiba 144 FPS fölött már úgy is csak +inputlagot okoz a G-Sync, szal nem is használnám. És pontosan érzem azt a +késést, ami az előző: ASUS VG248QE (1ms TN) és a mostani IPS - 5ms monitorom között van. Minden más singleplayer-re jobb az ívelt 34"-os, mint a 24"-es sík TN. De nyugodtan nézz szét az esport versenyeken, hogy milyen monitorokat használnak és talán megvilágosulsz. :D Vedd le a nagy monitorod 75 HZ-re, mint a kicsidnek van, és látni fogod, hogy azonos frekvencián bizony egy ütős FPS meccsnél van ám különbség. az 1ms és az 5ms egyébként is gray to gray-nél van nézve, a színes képeknél e két panelnél még nagyobb különbségre hízik a válaszidő. Ha nagyon akarsz villogni, akkor vegyél egy ASUS PG348Q-t, de sztem ahhoz az 1080 Ti pl már nem is elég mindenhol, ahogy előfordult nekem is 2560x1080-ba, hogy az 1080 Ti alig bírta tartani a minimum 60 FPS-t. Igaz 90-100 FPS alatt akkor válik szükségesség a G-Sync. :K

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.