Hirdetés

2019. október 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(nagyúr)

Jó a dizájn, emlékeztet a WW2 Flak Tower mapjára.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#2) #80123904

(törölt tag)

Nagyon kíváncsi vagyok a Blackout módra. Ezen múlik, hogy beruházok-e a játékra. Remélem jó lesz.

(#3) oriic válasza #80123904 (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az az igazság, hogy az eddigi infók, leakek alapján túl jónak tűnik ahhoz hogy igaz legyen.

100 fő, 60FPS (Konzolokon nyilván), járműhasználat, óriási térkép (1500 Fortnite map a méret állítólag)

Live-Die-Respawn

(#4) #80123904 válasza oriic (#3) üzenetére

(törölt tag)

Ettől tartok én is :/

Lehet belebuknak a számháborúba, mert ha csak 50-64 fős lenne (ami amúgy tökéletesen elég lenne), akkor a sok player "hát a pubg / fortnite 100 főt bír" kijelentéssel szarozná le.

A map méret tényleg 1500x-osa a fortnitenak? What? :Y Még régebben mintha az egyik korábbi cod-os pálya méretével jellemezték volna a blackout map méretét, de azóta álmodtak egy merészet és ... úristen ??? .

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza #80123904 (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hülyeséget írok már én is. 1500 Nuketown méretű lesz a pálya kb, vagyis majdnem akkora mint a Fortnite-é. Sry, meleg már az agyamra megy.

Live-Die-Respawn

(#6) #80123904 válasza oriic (#5) üzenetére

(törölt tag)

:DD hálistennek, már kezdtem temetni a dolgot.

(#7) ribizly

ribizly
(veterán)

Igazából a sima multi már nem mozgat. Azt csináltam eleget.
A blackout ha nem lesz ütős, akkor ez lesz a 2. CoD, ami teljesen kimarad és gondolom nem vagyok ezzel teljesen egyedül.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•| [Eladó] DXRACER Drifting | fekete szövet | OH/DF91/N |•|

(#8) EclipseGT válasza ribizly (#7) üzenetére

EclipseGT
(addikt)

Az agyatlan lövölde már engem sem mozgat. Battle Royale, meg a R6 Siege féle multi viszont igen.
Szóval remélem, hogy jó lesz a blackout. :D

"A gondolkodás nehéz dolog. Ezért csinálják olyan kevesen."

(#9) csongi

csongi
(veterán)

Valoszinuleg az elhangzott szamoknak ara is lesz.
Megpedig fizika, es statikus lesz minden.
Ettol a jatekelmeny meg lehet jo, bar ezekbe a jatekmodokba sem lehete mar sok mindent hozza tenni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.