Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

Treyarch

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#2) ribizly


ribizly
veterán

XBOX One és PC tulajok kénytelenek várakozni...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) BandiHUN


BandiHUN
veterán

És jöttek új fegyverek is.Ha már teszt,akkor jó lett volna a multis mapokból 1-1 videó is,főleg ha saját élmény a cikk,gondolom kipróbálta? :F
Bár akkor szót ejtene az új fegyverekről,a DLC-vel érkezett balanszolásokról,változásokról is,pl.hogy a Hunted map fényviszonya át lett variálva,stb...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

"A pálya egyék részében" :F

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#5) Venyera7


Venyera7
senior tag

A zombis móka sem marad folytatás nélkül, pontosabban az Origins és a The Giant történetét vitték tovább a fejlesztők a Der Eisendrache esetében. Ezúttal is "Tank" Dempsey, Nikolai Belinski, Takeo Masaki és Edward Richtofen

Ennek nagyon örülök!! :C :C :C :C

(#6) sultansmith


sultansmith
senior tag

Ilyenkor kicsit kellemetlennek érzem, hogy az MW2 volt az utolsó, amivel játszottam.

Ahhoz képest, hogy egy második Vh. játéknak indult, ami minden eddiginél realistábban ábrázolja a háború szörnyűségeit eléggé elmentek más irányba. :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#7) BandiHUN válasza sultansmith (#6) üzenetére


BandiHUN
veterán

Idén,ha nem is WW,de legalább valami régebbi remake érkezik...(cod4! +MW1-2 keveréket sejtek,eléggé egyformák voltak ezek még,mostanság az arab terroristás téma is eléggé élénk sajnos+migránsosdi)én sokat várok tőle.
Egyébként kapd elő/vedd meg az 5. WaW-t.Olcsó,szerveres,szép,világháborús,és a mai napig él a dolog.Annyira,hogy a régi mentésem se volt kedvem előkeresni,kimaxoltam magam nulláról újból... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8) ribizly válasza BandiHUN (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Igazából ha csak egy kis kikapcsolódásra vágyik az ember, akkor bármelyiket érdemes elővenni (csak legyenek játékosok). A WaW valóban nagyon megy még, nem olyan régen toltam le én is. ;)
Egyébként az a jó benne, hogy még a noob-ok is élvezhetik csalások nélkül, mert előbb utóbb valaki beleszalad a golyókba. Ez azért nem sok hasonló témájú játékban fordulna elő (CS, BF, stb.), mert ott a skill és a csapatmunka kulcsfontosságú. Itt az instant élmény a fontos és ez vagy bejön vagy nem. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) m3ss


m3ss
veterán

black ops 3 ps4 topic nincs a phn? jatszik valaki a jatekkal? nem bannam ha ossze lehetne hozni valami partit, es ertelmes emberekkel jatszani. kezdem unni a sok bolond csapattarsat...azt h dominationben csak en megyek B fele, safeguardban a csapattarsaim 80%-a a robotot kiseri a palya elejen 100 pontert, hogy utana jol ledaraljak oket egy tarral, aztan a robot fele se nezzenek :)
amugy sztem igen jo jatek lett ez, lehet multiban nem is jatszottam meg jobb fps jatekkal...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.