Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Hát kiváncsi leszek rá, remélhetőleg már rombolhatóak lesznek a tereptárgyak :)

(#2) -secret- válasza #41133696 (#1) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

tuti, sztem bc bf2 fílingje lesz :DD

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

LOOL és ott van a honlapon a bal felső sarokban hogy pre-order :DDD

Van akinek a cím annyira tetszik hogy biztos megveszi :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Dani811


Dani811
aktív tag

nekem az MW2 is tetszett. nem tudom ki fogja csinálni az új CoDot de remélem hasonló lesz mint a régi IWs játékok...

(#5) iBlast


iBlast
aktív tag

na...hát kíváncsi leszek... :K

(#6) h-yle válasza Gomez86 (#3) üzenetére


h-yle
addikt

Bármilyen furcsának is tűnhet az átlag magyar fejlesztőkhöz mérve, de vannak olyan webdesignerek akik előre megtervezik a honlapot.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) dzsóbácsi


dzsóbácsi
aktív tag

CoD7????.....pfff...szerintem meg szánalom....Főleg ha továbbra is Q3 engne-t fognak használni.. :(

(#8) Gomez86 válasza h-yle (#6) üzenetére


Gomez86
őstag

Mennyi idő beleírni egy olyan gombot oda? (vagy láthatóvá tenni, amikor már értelme is van?)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) HS 2142


HS 2142
őstag

Először azthittem black metal :) Vajon lesz majd benne?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#10) elithun


elithun
őstag

A kép alapján simán azt hittem, hogy 2011.szeptember.10-én jön. Ez a fránya magyar gondolkodás. :)
Kíváncsi leszek arra, hogy mit hoznak ki belőle, habár túl sok újat nem tehetnek bele, hiszen ez egy folytatása az eddigieknek.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) keIdor


keIdor
titán

Let the hype begin!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) teeem válasza keIdor (#11) üzenetére


teeem
aktív tag

Epic fail... coming soon! ;]

"Trehány" fejlesztésű CoD. Vajon tudnak-e még újat mutatni?

(#13) BalaNce87 válasza teeem (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem nem, de ha lenne rombolható környezet és normális intelligenciája a társaknak és ténylegesen csinálnának is valamit, akkor talán lenne belőle valami és élvezhető lenne a single, de sajnos ezt kizártnak tartom hogy egy call of duty single nagyon jóra sikeredne, kivétel a cod4 sniperes missionje, azt sikerült eltalálniuk.

(#14) đayW@LkeR válasza dzsóbácsi (#7) üzenetére


đayW@LkeR
tag

bácsi szerinted! :N kifejtenéd bővebben? nem a szánalmat hanem a
Főleg ha továbbra is Q3 engne-t fognak használni.. mi bajod a CoD grafjával?

a Q3 alatt a Quake3 - id Tech 3-ra gondolsz? :F
mert amúgy szerinted a CoD széria azt használja? :F
segítek! ;] amikor az IW elkezdte licenc-elni az engine-t rögtön átgyúrta moderálta-módosította. ajánlanám figyelmedbe must see és kiemelném: A Call of Duty nyitányának 2003-ban örülhettünk, durván átgyurmázott id Software által kifejlesztett grafikus motor (Tech 3) hajtotta, melyben pixel-shading technológiával alaposan megdolgozták a vízfelületeket és méretes külső területeket tákoltak össze. A második epizódra körülbelül két évet kellett várnunk, a folytatásban már belső fejlesztésű motor kapott helyet, mely kihasználta a DirectX 9 nyújtotta grafikai lehetőségeket. A fejlesztők megpróbáltak előrukkolni a lehető legrealisztikusabb látványvilággal, munkásságuk sikerességére választ adott az eladott kópiák példányszáma.

ha jobban bele akarsz menni a témába akkor ITT és ITT olvasgass.
peace :R

[ Szerkesztve ]

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#15) teeem válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


teeem
aktív tag

Szerintem a 4 nagyon jóra sikeredett. Persze lehettek volna kicsit változatosabb küldetések, de ettől eltekintve messze az eddigi legjobb modern háborús játék. Az azt követő részek, függetlenül attól hogy világháborús, vagy modern cuccok voltak, már csak a leejtőn haladtak lefelé... Elkezdhetnének már valami újon gondolkozni, mert a " hentelés, robbantsd fel ezt, hentelés " stílusú játékmenet már kezd kimenni a divatból, meg az elfogadható kategóriából is. :F

(#16) hommeros


hommeros
őstag

Hát ez a 7. rész, nem kis teljesítmény, hogy ezt ilyen formában elérték. Mindenképp dicséretes. Főleg, hogy azért javarészt játszhatóak voltak a játékok. De a BF fele hiába húznak, nekik az a terepasztal rutinos terület már, sokkal nagyobb tapasztalattal rendelkeznek.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.