Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mindegy mi jön, úgy is venni fogják, mint a cukrot.
PS4en a WW2vel engem is meggyőztek, de csak a WW hangulat miatt.Mondjuk multiban kib@szott idegesítő, mikor fél tár sem elég az ellenbe...igen, néha még fejre sem.

(#2) keIdor válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


keIdor
titán

Pedig igazán kaphatna pár pofont az Activision, rosszabbak mint az EA.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Az IGN már 2018 májusában lehozta, hogy két megbízható forrás szerint is MW4 érkezik. Jó reggeltet..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4) #78687232 válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


#78687232
törölt tag

Komoly, van amikor három embert is leszedek egy tárral.

A gagyi bo4 után egy új MW pazar lenne, a három az egyik kedvencem a sorozatban.

(#5) #80123904 válasza keIdor (#2) üzenetére


#80123904
törölt tag

Miért?

(#6) b. válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


b.
félisten

de azt nem ők csinálták.3 stúdió csinál COD részeket. Ők az IW-t csinálták utoljára ,aminek a kampány része nem volt rossz,de a multija egy förtelem volt. Szerintem ők a leggyengébbek manapság már a 3 stúdió közül.
WW2-t Sledgehammer Games készítette de idén Treyarch bebizonyította, hogy még mindig ők akirályok, ha COD -ról van szó a BO4 játékkal.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) keIdor válasza #80123904 (#5) üzenetére


keIdor
titán

Destiny 1-2 bukása, BO4 utólagos mikrótranzakciók pl. de már most látni mivé lesz a Blizzard is miattuk.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) b. válasza keIdor (#7) üzenetére


b.
félisten

milyen utólagos mikrotranzakciók?ezek skinek. 2019 van, ha valakinek kell vegye,nem szenvedsz tőle hátrányt ha te nem veszed.
Minden pénzráfordítás nélkül is annyi tartalom van mind a WW2 ben és BO4 ben is ( skinek, fegyverek ) hogy anélkül se győzöd cserélgetni és színezgetni karakteredet.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) #80123904 válasza keIdor (#7) üzenetére


#80123904
törölt tag

Sejtettem, hogy ilyen "remek" érveket fogok olvasni.

(#10) Dilikutya válasza Kicsimix (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

Erről eszembe jut a zseniális Tanú, és a nagyon komoly névtelen feljelentés. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) keIdor válasza #80123904 (#9) üzenetére


keIdor
titán

Akkor te meg érvelj mellettük, ja nem fog menni, akkor ne is kötekedj.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) tuki2200 válasza keIdor (#7) üzenetére


tuki2200
senior tag

Mibaj a Blizzarddal?

(#13) nonsen5e válasza tuki2200 (#12) üzenetére


nonsen5e
addikt

Diablo fő rész helyett tucatszar mobilos spinoffot csináltatnak valami kínai céggel, szóval garantáltan tucat mobil játék lesz tele mikrotranzakciókkal és p2w játékmenettel.

Egyik napról a másikra megölték a Heroes of the Storm-ot (fejlesztők is akkor tudták meg mint mi).

SC2 lélegeztetőgépen évek óta.

WoW-ban szarnak magasról arra, hogy mit akar a nép, csak a timegatet és az rng lootrendszert erőltetik minden eddiginél hatványozottan jobban --> több ideig marad előfizetve az ember anélkül, hogy tartalmat kellene csinálniuk.

OW az megy, de tartalom szempontjából ott sem erőltetik meg magukat a káplánék.

Hearthstone meg alapból p2w volt.

Remaster, remaster, remaster új játékok helyett, mert az easy money.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#14) hhenry


hhenry
őstag

Jöjjön :D

(#15) tuki2200 válasza nonsen5e (#13) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ezt mashogy latom :) Diablo mobilnak orulok, jon diablo nagy cim is aminek szinten orulok. Jon a Warcraft aminek orulok, az Owerwatch baromi jo es porog aminek orulok, a WoW-ot meg 10+ ev multan is eletben tartjak ami elismeresre melto, a HS-t mar lassan mosogepen is tudom jatszani es folyamatos a kontent aminek orulok.. dee vegulis ez is csak egy velemeny

[ Szerkesztve ]

(#16) nonsen5e válasza tuki2200 (#15) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy dolog az életben tartás, és az aktív támogatás. Hülyék lennének nem életbentartani a WoW-ot, ha abból is tudják fejni az embereket a mikrotranzakciókkal és a timegatek miatt az előfizetéssel.

Diablo nagy cím vagy jön vagy nem, tudtommal szóval sem említették, hogy jön vagy, hogy aktívan dolgoznának. Ha örülsz a mobilnak, akkor tessék, játsszál ezzel. Ugyanez lesz, ugyanettől a cégtől, csak a generikus szörnyre ráhúznak két szarvat és ő lesz Diablo.

HS-ben meg folyamatosan költhetsz jó sok pénzt a contentre, ha nem akarsz konstans porbaalázódni azok által, akik költenek rá.

Ha ezek neked szimpatikusak, az szíved joga, szerintem jó pár évvel ezelőtt összehasonlíthatatlanul jobb cég volt a blizz. Értem én ezalatt, hogy nem a pénzügyi részleg tervezte a játékok legutolsó részleteit is meg, nem a "fejjük meg a lehető legjobban a játékosokat" rövidtávú szemlélet égisze alatt készítettek mindent, hanem azok csinálták a játékok tartalmi részét akik értettek is hozzá, majd azt monetizálták.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#17) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem is értem, hogy van valaki akit ez a hír meglep?:D Jövőre majd AW, IW Ghosts, vagy egy új alcím, utána BO5 valoszinüleg ez lesz a menetrend.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) batman91


batman91
őstag

Nem értem minek, hogyan és miért? :W Teljesen lezárták a Modern Warfare szériát. Mondjuk engem az MW 3 óta nem érdekel a CoD. Az volt az utolsó része amit annak lehet hívni. Az utána következőek színtiszta szemetek.

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) b. válasza batman91 (#18) üzenetére


b.
félisten

Hülyeséget beszélsz, de nem probléma.( neked)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#20) ProEvoFan válasza b. (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értelek.Ezt nem tudtam.
Amúgy én nem szeretem a CoD sorozatot, de kellett valami lövölde a Titanfall 2 mellé, így a WW hangulat mellett döntöttem, de a normális kampány hiánya miatt nem lett belőle BF V.
Azért sokszor megmosolyogtatnak a technikai hiányosságok.Ezt így 2017ben ellehetett adni, plusz ez legjobban fogyó CoD rész is lett belőle....nos, én is megvettem, mert végül is ok a játék, de értetlenül állok a hatalmas sikere előtt.A Titanfall 2 köröket ver rá minden téren.
Érdekes dolog ez a CoD jelenség. :K

(#21) KaitouP válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


KaitouP
veterán

".A Titanfall 2 köröket ver rá minden téren."

Az ilyen tényként kezelt kijelentéseket felejtsük már el, legalábbis úgy mindenképp hogy nem teszed azt hozzá, hogy "szerinted". Az is egy" szerintem", hogy a CoD jobb. Ez egy vélemény, mindenkinek más.

Viszont: a Titanfall, mint széria, szeretne ellenfelet állítani az azonos stílusban evező CoD -nak, de ez még a második résszel sem ment neki, egyszerűen a Respawn -nál nincs meg az a "recept", ami az konkurenciát évről évre sikeressé teszi. Ez pedig megmutatkozik bevételben, eladadott darabszámban, de legfőképp a játékosbázis méretében, és innen nézve, nem éppen ver köröket a Call of Duty szériára.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#22) laceszgamer válasza KaitouP (#21) üzenetére


laceszgamer
addikt

Tulajdonképp ez a gond, hiába jó egy multis cím ha nincs játékosbázisa. Én vígan el tudnék lenni pl a BO3-al vagy a WWII-vel évekig ha lenne elég player és nem csak TDM esetleg DOM amit lehetne játszani.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23) Dilikutya válasza ProEvoFan (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

CoD WWII szerintem teljesen jó. De gondolom a normális kampányt a BO4-ből hiányolod. Nekem pl. nem hiányzik, a Ghosts óta egyik modern háborús résszel sem játszottam. Az ugyan nem volt rossz, de már semmire se emlékszem a sztoriból, leszámítva a program mesterséges memóriaigényét.
Persze messze nem a WWII a legjobb világháborús rész. Az első a kiegészítőjével verhetetlen a filmes helyszínek miatt, a második csak simán jó, a World at War meg kommersz játék létére elég véres. Ezt sajnálom is, hogy nem erőltetik játékokban, pedig ha azzal a motorral meg lehetett oldani... jó, nem nagy extra, mert nincs olyan nagyon kidolgozva a sérülésmodell, de legalább ha valami robban, akkor szállnak a végtagok, illetve nagy kaliberű gépfegyverrel is lehetett darabolni. Még az első Black Ops-ban volt hasonló, de már jóval visszafogottabban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#24) ProEvoFan válasza KaitouP (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha én írom ezt, akkor gondoltam egyértelmű a "szerintem".
A Titanfall 2 ha CoD: Titanfall 2 címen jön ki, kb minimum 20x többet adnak el belőle. ;) Eladási számok nem mindig tükrözik a minőséget.
Mind írtam is, a hibáival együtt tetszik a WW2.Van hangulata.

(#25) dunc válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


dunc
nagyúr

hc

(#26) Dilikutya válasza tuki2200 (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

1. Senki sem mondott olyan, hogy jönne új rész a Diablo-ból nagy gépekre.
2. A mobil Diablo-t fejlesztő cégnek már van egy ugyanilyen szutyok rpg-je, tele IAP-val. Tudod, ez az, amikor egy AAA játék többszörösét elköltheted, anélkül, hogy mindent megszerezhetnél. Nyilván az lesz, hogy csordogál az arany, amiből sok kell, nem minden fejlesztést vehetsz meg belőle, az a fizetőeszköz, ami meg kéne a sok aranyhoz meg komolyabb cuccokhoz, ritkán esik, cserébe egy zsák pénzért vehető. Szóval van miért örömködni.
3. A World of Warcraft még ma is akkora játékosbázissal bír, hogy megéri életben tartani, sőt fejleszteni, kiegészítőket csinálni.
4. A Heartstone egy vicc, nem játék.
5. Overwatch? Multis szemét. Ugyanaz, mint egy tucatnyi egyéb.
6. A Warcraft remasterednek várjuk ki a végét, tudtommal csak a felbontásokat modernizálják benne, bár az sem elhanyagolható.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#27) KaitouP válasza ProEvoFan (#24) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, nem adnak el 20x többet belőle, mert akármennyire is ízlés (és joga van mindenkinek azt szeretni, amit akar) a Titanfall széria bőven a Call of Duty széria árnyékában van. Egyszerűen az a fajta gyors, könnyen elérhető sikerrel jutalmazó, ugyanakkor eléggé kompetitív multiplayer amivel utóbbi rendelkezik, azzal ez a széria rendelkezik egyedül. Ugyanezt a Respawn próbálja a Titanfall - al megvalósítani, de a robotos gameplay-én kívül (ami egyébként nem rossz ötlet) minden mást elég vérszegényen tálal. Ha nem így lenne, sokakat átmozdított volna CoD - ról, de a második rész esetén is tudtommal csak alacsony előadásokról számoltak be.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#28) keIdor


keIdor
titán

Activision tényleg olyan mint a rák a gaming industry-n belül...[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Deck válasza b. (#19) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.