Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

jó lesz :K

update: na már renderek is kikerültek a CAD alapján:


[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy normális gyártó.

(#3) Wajk


Wajk
addikt

annyit hozzátennék a cikkhez, hogy nem marad a fizikai méret. Egy kicsivel vastagabb lesz, ~7.4 mm helyett ~7.6 mm lesz ha jól látom...

erre mondanánk azt, hogy csak csipkés kesztyűbe mertek hozzányúlni az akksinöveléshez :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#4) Viktor0610 válasza janeszgol (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem egy picit nagyobb kijelzővel (pl. 6 col), de ami fontosabb, nagyobb akkuval még normálisabb lenne a gyártó. ;]

Főleg, ha droidot futtatna és notch sem lenne rajta, akkor lenne a legnormálisabb! :DDD

Samsung Galaxy A54

(#5) Wajk válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Wajk
addikt

van miből válogatnod ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#6) janeszgol válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

6 colnak ott az alap verziók. Kettő is van. :)
Sőt igazából a régebbi szériákkal több.

Androidos? AnDroIdOS. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Örni


Örni
senior tag

Érdekes. Applenek megéri kis telefont csinálni, a többieknek meg nem. Hmmmm...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#8) janeszgol válasza Örni (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

A többiek megengedhetik maguknak a luxust, mert a piacon keletkező bevétel egyharmadán osztozkodnak...

[ Szerkesztve ]

(#9) Viktor0610 válasza janeszgol (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem bevétel, hanem haszon lesz az, nem?

Samsung Galaxy A54

(#10) joey04 válasza Örni (#7) üzenetére


joey04
titán

mérsékelten éri meg csak nekik is. 2022-ben dobják a vonalat a hírek szerint. gondolom vége lesz a világban a cirkusznak, és akkor nem kell "olcsó" modell.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Ádám16 válasza janeszgol (#2) üzenetére


Ádám16
addikt

Remélem, az Asus is tényleg beáll a "normális gyártók" közé idén.

(#12) Wajk válasza Ádám16 (#11) üzenetére


Wajk
addikt

A Geekbench-en éppen tegnap bukott le a ASUS Zenfone 8 Mini

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#13) Ádám16 válasza Wajk (#12) üzenetére


Ádám16
addikt

Hát, a 6" sem lesz éppen az a mini kategória, amire vágyok.

(#14) Noukoum válasza Örni (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem érdekes, az apple bármit kiad azt megveszik az emberek. Egyébként is dobni fogják a vonalat, mert a vártnál jóval alacsonyabbak az eladások. A kistelefont szerető emberek (pl. én) viszont örülhetnek az apple próbálkozásának, kár hogy mint az eddigi droidos próbálkozások úgy ez is zsákutcába került.

Más: Az aksi növekedésnek kifejezetten lehet örülni, bár mondjuk 5g-hez majd biztos kell is. 4g-n szerintem a 12 mini is nagyon korrektül szerepelt.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) roli543 válasza Noukoum (#14) üzenetére


roli543
őstag

Idén ugye jön még kicsi, kíváncsi leszek. Amúgy érdekes szemlélet, hogy nem fogy úgy ahogy kellene, ha nem csal az emlékezetem 18 millió leszállított darabja van belőle eddig (javítson ki valaki, ha tévedek), szóval azért ez nem semmi (tavaly s Sony pl pár milliót adott el egész évben). Szóval ez szerintem csak 1 modellre nagyon jó eredmény, csak ugye nekik kevés....

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#16) defymoto válasza Wajk (#1) üzenetére


defymoto
senior tag

Igen, ezt akartam írni, hogy a cikkben megjelent képek messze vannak a render képektől.

(#17) Wajk válasza roli543 (#15) üzenetére


Wajk
addikt

szerintem még benne van, hogy a 12 és a "13" mini hogyan szerepel végül. de ha minden második évben kiadnának egy mini-t, szerintem is jó hír lenne.

de akárki akármi mond biztos az, hogy ebben az évben lesz mini, jövőre viszont nem. Hogy azután mi lesz, azzal kapcsolatban végképp csak okoskodni lehet.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#18) Noukoum válasza roli543 (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Érdekes az a szemlélet hogy az apple mércéhez képest kevés? Én nem értem mi ezen olyan nehezen megérthető és miért kell felhozni más gyártókat mikor semmi köze nincs hozzá.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) janeszgol válasza Wajk (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk az Apple-től rengeteg telefont vesznek, de átállhatna az egyik évben telefonok és órák, a másik évben tabletek, macbookok bemutatása metódusra.
Nem tudom mennyi értelme van az évenkénti frissítésnek. Már a Samsung is átállt a 3 év OS és 4 év bizt. frissítésre. Nem tudom követi-e majd a hardver életciklusa ezt.

(#21) janeszgol válasza Noukoum (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Megértjük, csak nem fogadjuk el, és ennek hangot adunk.

[ Szerkesztve ]

(#23) Noukoum válasza janeszgol (#21) üzenetére


Noukoum
veterán

Adhatsz hangot, csak pénz beszél...
Ilyen hozzászólásokkal biztos nem érsz el semmit, már miért lenne buta azért a gyártó mert kiszolgálja a piaci igényeket. Azért mert neked más kell mint a többségnek, arról senki nem tehet.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) Luck Dragon

Ez a kamera elhelyezkedés sokkal jobban tetszik . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#25) Juhaszatti válasza #40993792 (#22) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez csak szőrszálhasogatás, a legkevésbé sem rosszindulattal, de kíváncsi voltam, úgyhogy beírtam a "kritériumait" a gsmarena mobilkeresőjébe. :)
12 találatot adott (2020-2021-et nézve), ebből 7 BLU, Tecno, Gionee, vagy Wiko. 2 komolyan vehető gyártó ad olyan telefont, a Sony és a Google.

[ Szerkesztve ]

(#26) janeszgol válasza Noukoum (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez így igaz. Én sem tehetek róla, hogy nem tudnak engem kiszolgálni. Hangot adunk, aztán vagy meghallgatják, vagy nem. Kár ebbe többet belelátni.

(#28) Juhaszatti válasza #40993792 (#27) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mármint a Viktor által írt kritériumokat írtam be kíváncsiságból, amire a "millió és egy féle" reakció érkezett. :D Arra jött ez a néhány találat.

Persze, értem én hogy az annál is kisebb méreteknél még szűkebb a kínálat. Ha a 15. Xiaomi/Poco/Redmi, vagy anno Huawei/Honor által átcímkézett telefonnak van létjogosultsága a piacon, valószínűleg a kisebb méretű telefonoknak is lenne.

(#30) janeszgol válasza #40993792 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

És ha bármikor leírjuk, akkor tuti jön valaki megmagyarázni, miért nem kell. Mintha kíváncsiak lennénk rá. Mnitha egy kics*szett kisebb telefontól elpusztulna minden tepsi a világon.
A harmadik VH robbanna ki, ha lenne valami értelmes kisebb telefon.

(#31) Noukoum válasza janeszgol (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Azt látom amit írsz, földtől elrugaszkodó nézeteiddel az ember nem igazán tud mit kezdeni. Nem kell meglepődni ha másnak baja van vele, főleg úgy hogy nincs is itt helye.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#32) janeszgol válasza Noukoum (#31) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor legyél szíves másnak is szólni, mert nem csak én írtam a témában. Különben csak személyeskedés a részedről.
Köszi.

szerk.: ha nem tudsz vele mit kezdeni, akkor mi a fenének reagálsz rá?
Egy iPhone 13 Mini hírnél nincs helye a kis telefonoknak. Értem. De a lapátért sírásnak és bizonygatásnak igen.

[ Szerkesztve ]

(#33) Noukoum válasza janeszgol (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Személyeskedés? Tudod egyáltalán mit jelent?

Miért szerinted helye van egy 13 mini hírnél annak hogy te (vagy ti) hangot adtok a kistelefonok mellett. Nem véletlenül a gyártóknál kéne kopogtatni, bármilyen módon hogy haló örülnék ha gyártanátok kisebb telefonokat?

De a lapátért sírásnak és bizonygatásnak igen.

Ez kerek perec hazugág, nem volt ilyen itt. A 4-es hsz csak poénkodott, mert neki mások az igényei mint neked. És nehéz komolyan venni egy olyan hangadást ami a piaci igényekkel szemben akarja megmondani hogy mit kellene csinálni. Csak hogy ez nem a szociális szféra, itt a pénz dominál.
Azzal meg barátkozz meg ha ilyeneket írsz arra lesz reakció. Ha tetszik, ha nem. :P Engem nem zavar a hangadásod, csak ne akard megmagyarázni hogy ennek itt a helye. És egyébként is te szóltál hozzám.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) Mr.Silkó válasza Wajk (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez gyönyörű lenne. :B

(#35) janeszgol válasza Noukoum (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezentúl mégjobban hangot fogok neki adni. :P :P :P :P

(#36) CrAzY88 válasza Wajk (#3) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nem is kell hozzányúlni szerintem. Simán kibír így is 2 napot ha telefonnak használom, és nem elsődleges médiaközpontnak. Ráadásul kicsi telefonnak kicsinek kell lennie. :B Elvileg ez különbözteti meg a többi telefonról.
akkubajnoknak ott vannak a nagytesók.

#30 janeszgol: sajnos ez mindig is így fog maradni. Minden ilyen topikban jönnek böfögni valamit.
Nem fogják fel, hogy mi szeretjük otthon hagyni a TV-t... és a kényelmes méretű telefont meg magukkal vinni. :W

[ Szerkesztve ]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#37) N.otorious


N.otorious
senior tag

CAD rendereken az iPhone 13 Mini

CAD ben átírták a nevet 13 -ra :D

tudatlanság, ellenőrzés hiánya, figyelmetlenség ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#38) forumpista válasza Noukoum (#14) üzenetére


forumpista
tag

"Egyébként is dobni fogják a vonalat, mert a vártnál jóval alacsonyabbak az eladások."

Erről valami hivatalos linket tudsz adni? (szerk: marmint a dobasrol)

"Érdekes az a szemlélet hogy az apple mércéhez képest kevés? "

Erről is érdekelne valami hivatalos link, miszerint az Apple vagy Tim Cook kevésnek tartja, esetleg bukásnak.

Mert eddig annyit tudunk, hogy az óriási bukásnak kikiáltott mininek jön a következő generációja.

"Miért szerinted helye van egy 13 mini hírnél annak hogy te (vagy ti) hangot adtok a kistelefonok mellett"
Egyértelműen igen, hol máshol támogassuk a kis telefonokat, mint egy kis telefonról szóló topicban?
Te pedig ha szereted a nagy méretü telefonokat semmi gond sokfélék vagyunk. De ha szeretnél még nagyobb telefonokat, akkor ennek a péklapát telefonok topicjában a helye, nem itt.

[ Szerkesztve ]

(#42) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Töröltem pár hozzászólást.
Ne folytassátok!

Samsung Galaxy A54

(#43) Braddock


Braddock
őstag

A notch lehetne már kisebb...

(#45) princeps27


princeps27
tag

Már igazán elhagyhatnák ezt a notchot, szeretném megvenni az első Iphoneomat de amíg ilyen ocsmány...

(#46) gattolino válasza princeps27 (#45) üzenetére


gattolino
senior tag

Amíg így néz ki addig különleges a kinézete :DDD

Vivo X90 Pro Plus

(#48) Luck Dragon válasza #40993792 (#47) üzenetére

Bár a jelenlegi méreteinek fele lenne az már sokat segítene az öszképen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#50) Luck Dragon válasza #40993792 (#49) üzenetére

Ebben meg neked van igazad . Hát nagyon kiváncsi leszek rá hogy tényleg csökkenteni fogják-e.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.