Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Ez kurta jó :D

(#2) rudi


rudi
nagyúr

Aha, jó lenne előhalászni az asztal mögül a mikrofonomat... :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#3) Misi1979


Misi1979
őstag

háúmáccs?:))

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#4) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Mennyi?

(#5) dfdfdf válasza BloodyEddie (#4) üzenetére


dfdfdf
őstag

200 Ft darabja hardveraprón fent van a cikkíró árulja nem is drága szerintem

(#6) D1Rect válasza rudi (#2) üzenetére


D1Rect
félisten

Sorstárs. :DDD

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ez nagyon jó kis cucc. :DDD

(#8) Killing válasza rudi (#2) üzenetére


Killing
addikt

Én jártam már így webcammal, mikrofonnal, sőt hangfallal is. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9) Cucuska2 válasza Killing (#8) üzenetére


Cucuska2
őstag

én CD-vel :DDD

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#10) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Tudom, hogy én vagyok a perverz,de nekem tikkelni kezd a szemem, ha kábelt látok :D FŐleg az asztalon...brrrr... :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11) #19617792 válasza Killing (#8) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nekem meg a nyomtatóm USB B kábele ilyen, simán kijön a helyéről aztán a kábel meg lent valahol a kábel dzsindzsában. :DDD

(#12) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Nekem is volt ezzel problémám, aztán megoldottam ilyenekkel:

Mezei irattartó csipesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) AXisBOLD válasza Nyugdíjas (#10) üzenetére


AXisBOLD
addikt

akkor közös perverziónk van. én már csak úgy veszek meg bármit ha a dobozon a "Wireless" felirat szerepel :DDD.

Mtt: egyébként hasznos kis dolog ez :K.

Aurea mediocritas

(#14) Nyugdíjas válasza AXisBOLD (#13) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

azaz. :D
Nálam egy látható kábel van az egész szobában, az is muszájból,de a hideg kiráz, ha meglátom :D
Ja, és a nem látható sem azt jelenti, hogy be van okádva az azstal mögé egy gombolyagba az egész :)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#15) Polemius


Polemius
aktív tag

Ha valakinek szabadon futó megoldás kell, akkor iratcsipesz a megoldás. :)

Látom közben megelőztek.
Külföldről 6-os csomag a műanyag rögzítőből meg kb 2,6$.

[ Szerkesztve ]

(#16) ClioRS


ClioRS
őstag

Zsír kis cucc, azt hiszem veszek párat :DDD

(#17) Mtt


Mtt
tag

Köszönöm a hozzászólásokat, ha valaki szeretne magának akkor itt az apró. Nem nyerészkedés céljából hoztam létre, nem ebből fogom nyilván megvenni az új Lanciát (még ha nagyon szeretném akkor sem, pedig nagyon tetszik :( ), de ha valaki most szeretne egyet-kettőt akkor legyen egy jó napja. :))

Ez a csipeszes megoldás is jó, egy pillanatra át is futott az agyamon, de aztán feleszméltem, hogy egy 2,5 cm-s lapból készült asztalon könyöklök... :)

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#18) SWiNEBoY

Jócucc!

(#19) sanzi89 válasza Mtt (#17) üzenetére


sanzi89
addikt

Én is ezen az iratcsipeszes megoldáson gondolkoztam, de nem találtam még olyan csipeszt, ami egy mezei számítógépasztal lapszélességét átölelné.

Amúgy ez a CalbeDrop nagyon jó, csak arra volnék kíváncsi, hogy mikor engedi el a ragasztó az egész cuccot...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#20) Hiftu válasza sanzi89 (#19) üzenetére


Hiftu
senior tag

Általában kétféle ragasztóval forgalmazzák az ilyen termékeket:

a, tapadás után 10 másodpercig hatásos
b, tapadás után kőműves érkezéséig hatásos

Úgy lehet őket megkülönböztetni, hogy a termék kódjába beleírják
a, esetben -A végződést.
b, esetben -A végződést. :))

[ Szerkesztve ]

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#21) #19617792 válasza Hiftu (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

"a, tapadás után 10 másodpercig hatásos"

Két 100-as szöggel gyógyítható. ;]

"b, tapadás után kőműves érkezéséig hatásos"

Vésővel, fűrésszel gyógyítható. :DDD

(#22) Hiftu válasza #19617792 (#21) üzenetére


Hiftu
senior tag

És rögtön van értelme a ragasztónak... :)

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#23) Dani811 válasza rudi (#2) üzenetére


Dani811
aktív tag

Nekem meg a másik monitoromat :DDD
Nekem is van olyan irattartó csipesz, 2 db. de a kukára rakom fel, csak úgy.

(#24) Mtt válasza sanzi89 (#19) üzenetére


Mtt
tag

Igen ezen és is gondolkodtam már, egyelőre 2 hete vannak az asztalomon a kütyük, és a legtöbbet használt darabnál már kicsit érzem hogy imbolyog de nem vészes.

A ragasztós humorkodásról meg annyit, hogy én úgy vélem ragasztani mindenki tud, és a legtöbb embernek van olyan ragasztója amire esküszik, vagy pillanat ragasztó vagy akármilyen NDK-ból származó extra erős sejtölő stb... Szóval ha lejönne, nem állítana engem pl. megoldhatatlan feladat elé.

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#25) sunsaw


sunsaw
tag

Én ezt a fentinél kicsit drágábban oldottam meg: gyártattam magamnak saját számítógép asztalt :) oldalt két fiók az asztallapból (nincs előlapja, notikat tárolnak), hátul meg egy 40 centi széles pols lóg lefele, oda tuszkoltam be az összes létező kábelt :) Az asztal lapját jobbról-balról a sarkokban felül átfurattam, és müanyag zárokat raktunk bele (cégeknél van ilyen fekete, olyan mint egy kupak) és ezen vezettem át a kábeleket hangszoroknak, monitornak. A billentyűzet vezetékmentes, egér is, csak az iPod töltö kábelje lóg fel. Egy darab kábel nem lóg le vagy ki :) Saját megoldás. Ha érdekel valakit, majd egyszer feltöltöm a tervrajzát! de nem bonylult, szerintem meg is lehet érteni abból, amit leirtam. Ja igen, és asztali gépem nincs, tehát a notik a fiokokban vannak, arra megy a monitor is. ha el kell mennem, csak kihuzom a fiokot és lecsatlakoztatok pár kábelt és már vihetem is az "asztali gépem". Első osztályú kényelem, van hozzá egy bőr gázrugós forgószékem is. Az asztal 180 cm hosszú és 80 cm széles, szóval jól elférek :) Szép magyarul "annyi helyem van, mint állat!", szinte elveszik a 22 colos Wide-screen LCD a közepén :) Szóval kábel nincs, hely viszont dögivel :) Egyébként ez a polcos megoldás saját ötlet és tervezés volt, ajánlom bárkinek! A polcra kerülnek a külsö HDD-k (USB), USB-hubok, wireless router, konnektorelosztó, összes létező madzag. Az asztalra a monitor, külső hangkártya, egér, bill, digi-rajztábla, mivel a konnektor ott van kéznél, telefontöltö kábel is fellóg a lyukbol, iPod zsinór, de más nem nagyon. Szóval büszke vagyok a dizájnra :) Mivel a hangfalak mellett mindkét oldalon van ilyen lyuk féleség, még azoknak a zsinórjából is csak 5-5 centi látszik. Valahogy igy néz ki felül nézetből az asztallap alatt:

------------------------------------
I xOxxxxxxxxxxxxxxOxI
I xxxxxxxx híd xxxxxxx I
------------------------------------
I xxx I ............... .Ixxxx I
I fiók I ..................I fiók I
------------------------------------

A fiókok síneken járnak, előlapjuk nincsen! (szellőzés okán, és mert igy könnyebb gépelni a notira kihuzott fiok mellett. Természetesen a fiokokat olyan mélyre terveztettem, hogy kihuzott állapotban a notebookok teljesen kihajthatoak. Lyuk van még természetesen a függöleges lapokon is, igy bármi bármivel összeköthető.
A fiókok 40 cm szélesek, 40 cm mélyek, a többi teljes mértékben a hid teljes hosszában. A beülő hely mérete 80 cm, tehát kényelmesen lehet pörögni a székkel, az asztallábak olyanok, hogy 2 van csak, középen, széles-lapos oszlopok (ezek jó drágák voltak!), de a székkel való forgásnál nem akad el a lábam bennük legalább.

Hát ennyi :) Ez nem a legolcsóbb, hanem a legkényelmeseb megoldások egyike.

[ Szerkesztve ]

Windows Phone 7 Developer

(#26) Hiftu válasza sunsaw (#25) üzenetére


Hiftu
senior tag

Egy kép többet érhet többszáz szónál.
Ha van egy fotód róla, akkor dobd már fel, érdekelne.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#27) phanzetomox


phanzetomox
őstag

jó cucc ez, hasznos is, bár engem annyira nem zavar hogy minden irányban kábel rengeteg van :)

sunsaw: nekem is ilyesmi az asztalom bár nem én csináltam hanem az asztalos :D

[ Szerkesztve ]

(#28) domperke válasza D1Rect (#6) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Tök jó cucc nekem is van régebben állandóan keresni kellett a madzagokat. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#29) Mtt válasza Hiftu (#26) üzenetére


Mtt
tag

Igen, én is megnézném képekben!

"őszi esték melege leszek, / hogy ne lúdbőrözzenek az öregek"

(#30) zazahoho


zazahoho
őstag

okos és egyszerű és olcsó dolog :C

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#31) sunsaw


sunsaw
tag

Akit érdekel, itt vannak a számítógépasztalom fotói: László képei

Windows Phone 7 Developer

(#32) GReddy


GReddy
tag

...ami csak lehet, drót nélküli. Pontosan ezért. :DDD

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#33) Fooler89 válasza Polemius (#15) üzenetére


Fooler89
őstag

Ráerőltetted a csipeszt vagy hogy csípteted rá az asztal lapra?

Vagy olyan nagyot vettél?

(#34) Polemius válasza Fooler89 (#33) üzenetére


Polemius
aktív tag

Lehet akkorát kapni, ami így átéri a normál bútorlapot.
(A kép nem saját, de én is ezt a megoldást használom.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.