Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 66zio


66zio
aktív tag

Nekem rossz tapasztalatom van velük. Majdnem egy hónap volt mire megkapta a delikvens. Persze 2-3 hétnél írtam az ügyfélszolgálatnak, telefonáltam, de csak a mellébeszélés ment. Végül kaptam egy kupont amivel 0 forintért küldhetek egy újat. Az megérkezett, de az se az ígért időn belül. Ja, és ha külföldre küldesz arra 2-3!!!!! hetet ígérnek. Maga az ötlet nagyon jó. Kiváló ajándéknak is (már ha megérkezik...). A play áruházban is írt valaki hasonlót, mint én. Remélem ez csak a kezdeti bénázás.

Szétnéztem külföldi lehetőségek között is. Nagyon sok van. Volt kettő értelmesebb az egyik azt hiszem német, de angol nyelven is elérhető az oldaluk. Azt hiszem átszámolva ugyan annyi, vagy max 100 forinttal drágább és úgy, hogy ők külföldre küldik, úgy mondanak egy hetet. Mondjuk ők saját országon belül 1-2 napot mondanak. Van még hova fejlődnie a drága postánknak.

(#2) CAB85 válasza 66zio (#1) üzenetére


CAB85
tag

Igen, szinte minden ország postájának van saját e-képeslap küldő alkalmazása. Vannak függetlenek is, de vagy szörnyű a minősége, vagy pokoli drága. (vagy a kettő egyszerre) A Sender elég friss, talány nyár elején / közepén indult el, de folyamatosan javul. A többi alkalmazásnál is néztem az értékeléseket, a késések úgylátszik mindennaposak. A külföldre történő kézbesítéssel sajnos az a tapasztalatom, hogy rettentő hosszadalmas, de nem csak a képeslapok esetében. Viszont az első találkozásom ezzel a szolgáltatással mindenképpen Pozitív. Ha kicsit csiszolnak még rajta, és megfelelően promótálják, üde színfolt lehet a magyar appok között.

ASUS ROG STRIX Z370-H Intel I9-9900k Corsair H110i GTX 2x8 GB Patriot RGB DDR4 2666MHz ASUS STRIX GTX 1080 Ti NZXT H440 black/orange 250GB Samsung NVME M.2 SSD 1TB WD Blue Akracing Nitro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.