Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr. Y


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Szia!

Egy hasznos jótanács: Vigyázz az ilyen jellegű bejegyzésekkel, mert sértik a PH! alapelveit és kizárást is vonhat maga után. Az önreklámozással nem viccelnek, én már csak tudom...

But who is watching the guardians?

(#2) Bzozoo válasza Mr. Y (#1) üzenetére


Bzozoo
tag

Rendben, akkor törlöm, de én úgy vélem a videóim hasznosak a webfejlesztés iránt érdeklődők számára.

Update:
Nem találtam ilyen passzust az ASzF-ben, hogy ne lehetne blogbejegyzsében felhívni a figyelmet egy YouTube csatorna követésére, de ha átsiklottam felette, akkor érdekelne pontosan melyik rész az, amelyik ezt tiltja.

[ Szerkesztve ]

(#3) Mr. Y válasza Bzozoo (#2) üzenetére


Mr. Y
senior tag
LOGOUT blog (1)

Sosem olvastam át, de engem konkrétan ilyen jellegű posztok miatt eddig 3x tiltottak ki a lapcsaládról és vagy 2 topikból határozatlan időre. Hiába voltak hasznosak az általam készített és megosztott tartalmak is, erre hivatkoztak. Önreklámozás. Így én feladtam ezt itt, ezen a lapcsaládon :)

But who is watching the guardians?

(#4) Bzozoo válasza Mr. Y (#3) üzenetére


Bzozoo
tag

Ha erre hivatkoznak, akkor illő lenne ezt bevezetni a felhasználási feltételekbe is vagy legalábbis úgy lenne sportszerű. És először is, értesíteni kéne, nem szaknkcionálni olyanért, amiről olvasni sem lehet a szabályzatban.

(#5) DEJVID


DEJVID
őstag

Annál a cutted-nál könnybe lábadt a szemem.

(#6) Bzozoo válasza DEJVID (#5) üzenetére


Bzozoo
tag

(#7) DEJVID válasza Bzozoo (#6) üzenetére


DEJVID
őstag

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.