Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Bút

Hozzászólások

(#26) guga


guga
Közösségépítő

Feruendios! Én sajnos csak ilyet tudok, de általában törekszem az egyszerűségre, és mindenből épülök, tanulok. Összevetem a kommentedet a belinkelt oldallal. Elolvasom a film ismertetőjét és megpróbálom legközelebb felhasználni, amikor leülök írni.
Maxi thx.

Eddie141! Miért ne járna jutigörl :F gondolod, hogy olyan a mércém, hogy tudsz olyan okot szolgáltatni, amiért ne adnék?

Az érzéseiddel nem vagy egyedül, évente legalább egyszer megkapom, hogy soha többet nem olvassa az írásomat, mert túl sokat beszélek Istenről. Az én meglátásom szerint, meg túlságosan keveset :D no de, régen nagyon szerettem a Sex Pistols-t. Széthullottak, szétmentek, de az énekes tovább erőltette azt, amit nem lehet. Alapított egy másik együttest (PIL) az ember azt hinné, hogy majd ugyanaz a lendület, energia, és ugyanaz a forradalmár. Francokat, egy kiégett vén pöcs, nulla lendülettel, nemrég láttam őket a tévében, azt hittem beküldöm mérgemben a sörösüveget, hogy lehet így leadni? Megélhetési zenész.

A blogot, ha nyomon követed, ugye pár éve már írok, és elég rendszeresen, akkor azt is lkáthatod, hogy milyen változásokon mentem/mentünk keresztül. Régen elég sok konfliktusom volt Istennel, aztán dacból felraktam a Bibliát a fürdőszoba ablakába, még a toaleten sem vettem elő. Megváltoztak körülöttünk a tereptárgyak, viszonyok. A kiélesedett helyzetek lecsillapodtak, s én is egy 10-essel öregebb vagyok. Más a felelősség, más gondolatok foglalkoztatnak. Manapság egyre jobban érdekel maga az igazság, hogy pontosan mi az. A teljeset nem tudom magamévá tenni, csak részleteit ismerem fel, de a legjobb foglalatosság, mert látom, hogy másokat is érdekel a téma. Olyan válaszokat kapok, és élettörténeteket, ami egyre közelebb visz a megoldáshoz. Mindenből lehet épülni.

Amikor magadról beszélsz: "Nem élek kirívó életet. Szeretem az erkölcsöt, és aszerint is rendezem az életem, hogy senkinek ne ártsak, illetőleg mindig becsületesen járjak el, viszont ehhez nincs szükségem templomra "

Ezt a hitedet, amire alapozod az életet, honnan merítetted?

S végezetül, nehogy Bibliai idézet nélkül maradj :D

Csel 5,29
Felelvén pedig Péter és az apostolok, mondának: Istennek kell inkább engedni, hogynem az embereknek.

2Tim 4,3
Mert lesz idő, mikor az egészséges tudományt el nem szenvedik, hanem a saját kívánságaik szerint gyűjtenek magoknak tanítókat, mert viszket a fülök;
4.
És az igazságtól elfordítják az ő fülöket, de a mesékhez oda fordulnak.

Értem én, hogy legyek guga, humoros, fordulatos és pikírt meg szemtelen. Van már elég mese a világban, amikor ment a herripotter első része, akkor az összes ostoba celeb ott állt sorban, és nyilatkozott, meg elfogytak a jegyek. Gondolod, ha nekiállnék ugyanott az igazságról beszélni, ugyanúgy tülekednének?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Bút
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.