Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v.tom


v.tom
őstag

Így kell ezt csinálni. :K Mindenhol követendő példa lehetne.

(#3) edipqe


edipqe
senior tag

:C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#4) casenoid


casenoid
tag

egyetértek, sőt, eddig miért vártak? :F

(#5) Sirandrish válasza casenoid (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

én azt nem tudom minek kapnak az ilyenek még egy lehetőséget..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) edipqe válasza Sirandrish (#5) üzenetére


edipqe
senior tag

azért mert megvette a játékot, meg fizet egy rakás pénzt, és mint ilyen nem jár jól a Bliz. ha egyből kicsapja. :K

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#7) Helldrinker válasza v.tom (#1) üzenetére


Helldrinker
csendes tag

de ez nagy fa.. ság volt (mint játékos mondom) mert a blizzardosok csináltak egy ugynevezett loadert hogy egyszerre 4 diablot is tudjunk futtatni akár (pl cuccoláshoz etc)
és azért is bannoltak pedig ök találták ki :W
télleg semmi mást nem használtam

"üdv, csak ezért a hozzászolásért regisztráltam"

diablo2 slained by warden

(#8) Fáraó


Fáraó
őstag

Koreában biztos nagy felháborodás van. :))

VIGYORRRGAZMUS.....

(#9) Sirandrish válasza edipqe (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

szerintem aki WoW-ozik az van akkora kocka hogy ujra megvegye a gamet ha ilyen történik:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Viktor77


Viktor77
titán

Azért az tiszta ugye, hogy nem a WoW-ról van szó a hírben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Sirandrish válasza Viktor77 (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah...akkor én jól vágtam le az infot csak edipqe hsz-e megkavart:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) casenoid válasza Viktor77 (#10) üzenetére


casenoid
tag

igazi moderátori figyelem :DD

(#13) Sirandrish válasza casenoid (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak arra figyelt fel hogy a WoW van témában:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) athomi


athomi
veterán

jobb késő, mint soha :)

(#15) mcsabee válasza v.tom (#1) üzenetére


mcsabee
senior tag

Hat baratom ritka nagy hulyeseget mondtal... Ezt nagyon nem igy kellett volna csinalni... Teljesen mashogy lett volna helyes... Ha nem Diablozol nem latsz bele a jatek mechanikajaba. Sot, inkabb azt mondom, hogyha nem 'addikt' modon diablozol, akkor sem latsz igazan bele a jatekba, hogy mit miert es hogyan. Ez volt a blizzard legrosszabb dontese, amit az evek soran hozott. Gyakorlatilag ezzel oltek meg a Diablo 2-t. gyakorlatilag a jatekosok 3/4-e elment, rengeteg ismerosom nem is jon vissza, de hat ez volt a konnyebb ut. Viszont most itt nem ohajtok belemenni e miertekbe, mert ertelme semmi. Legyen eleg annyi, hogy aki kicsit is komolyan gondolta a jatekot, azt egy olyan 'hack'-ert bannoltak, ami azokat a funkciokat potolta, aminek nem 1 eve es nem is 2 eve, de kb 5-6 eve a jatek reszet kellene, hogy kepezze. Olyan ez, mintha a kocsidon nem lenne lampa, es te otthon tennel ra egyet, de a rendorok megbuntetnek, mert ez igy nem szabalyos, vard ki szepen, amig kiadnak egy uj autot, vedd meg azt, es azon majd lesz lampa, bar tudjuk, hogy mar ezen is kene, hogy legyen, de nincs, mert szarunk ra es inkabb buntetunk, mert erre lehet verni a nyalunkat.

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.