Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) bunnyhu válasza creation (#3) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Nagyon minimális a tapasztalatom vele, konkrétan egy nap, de egyelőre hibátlanul teszi a dolgát különösebb hókuszpókusz nélkül. Ráküldtem az anyagot SD kártyán, és kinyomtatta. Alapvetően ennél többet nem is vár el tőle az ember, és pl. ez az amit a CTC nem bírt produkálni sajnos nekem.
Az ender5 elsősorban netes infók alapján lett választva, a váz ahogy írod jó, stabil, és olyat akartam ahol az asztal mozog nem a fej Z irányba. Van pár érdekesség, de az szoftveres és ha összeszedem a bátorságom és már túlvagyok az első tapasztalatokon rárakom a Marlint azzal elvileg megoldódnak azok is. Görgőről megoszlanak a vélemények, hogy érdemes-e átcserélni, én így ránézésre nem látom tragikusnak aztán az idő úgyis megmondja mi a gyenge benne, az meg cserélhető. Illetve ha véletlen nagyon megtetszene a 3D nyomtatás, a vége úgyis valószínűleg saját építése lesz a szerzett tapasztalatok alapján.

Egyébként érdekesség, az ender 5-ön sincs megtámasztva a Z tengely teteje. Itt mondjuk nem kóricál, lehet a CTC tengelye kapott valamikor vagy nincs rendesen a helyén. Azt továbbra sem értem miért akkora kérés felül is megtámasztani legalább egy csúszó persenyben, ha már nem csapágyazzák.

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.