Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bundilolo:] Metró

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Fúúúú, de jó neked. Én felhúzom magam a sok embertől. Álltál te már a tömött metrón vagy volánon? Élmény!
Erről a metróváz (inkább forgóváz :U ) dologról mesélnék, annyit erről, hogy találtak egy lovagolási alapot. :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Domxc válasza Kolondrum (#1) üzenetére


Domxc
senior tag

+1. Szívesebben mennék le abba a kis faluba!

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#3) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Én is szeretem a nyüzsgést, meg a szép lányokat! :) Ez Budapest! ;)

Mentalita'

(#4) psyho85


psyho85
aktív tag

Legszívesebben lángszóróval járnék, kiirtva a kötekedő kokerókat, örömhölgyeket és stricijeiket, a pofátlanabb, utcára szaró hajléktalanokat, na meg azokat akik nem szedik össze ebeik után a végterméket.

No meg nem ártana, ha minden megálláskor a metro minden ajtajából annak teljes felületén 3m-es plazmafelhő törne elő, mert még mindig nem tanultak meg a kedves embertársak utat engedni terhesnek, öregnek, akárkinek kifelé abból a szerencsétlen járműből.

Nem mondom, hogy mindenképp isten háta mögé szeretnék egy kis faluba költözni, de azért elfogadnék egy házikót, ahová el lehet vonulni néha.

"Valamelyik nap olvastam az indexen egy a 2-es metró sebességkorlátozásáról szóló cikket."

Első link: "Információink szerint kedd reggeltől 80 km/óráról 60 km/órára korlátozzák a legnagyobb megengedett sebességet a 3-as metró teljes vonalán."

[ Szerkesztve ]

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#5) bundilolo válasza psyho85 (#4) üzenetére


bundilolo
tag

Huhh, köszönöm szépen, javítottam. :) Na igen. Amiről beszélsz, azokat a dolgokat én sem szeretem. Ehhez egy bizonyos fokú kultúra is kell, ami nekünk, illetve a legtöbb embernek nincsen meg.

(#6) bundilolo válasza Kolondrum (#1) üzenetére


bundilolo
tag

Felhozzátok nekem azokat a dolgokat, amiket szerintem senki sem szeret. :D Még a végén megszerettetitek velem az unalmas falusi életet. :DDD

(#7) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én sose értettem ezt a bkv-t. Kb. 3-4 évente egyszer járok Pesten. De mindig azt látom, hogy tele vannak a buszok, mertro, villamos stb. Akkor hol a pénz?
Most nagy csinadrattával beharangozták, hogy csak az első ajtón lehet majd felszállni néhány buszon. Basszus, nálunk már sok éve így van, minden helyi járaton, pedig itt vagyok vadkeleten a 'csába a viharsarokban. Jelzem, ez az egyedüli Volán társaság ami nyereséget is szokott termelni. A jegyek mindig drágábbak, mint ott fenn szegény pestieknek, mégis azok sírnak. Lehet Pesten drágább az élet, de jóval többet is keresnek. Elegem van, hogy az én adómból, meg a többiekéből tömik a bkv-t. Nem létezik, hogy nem nyereséges az a cég, új járműre alig költenek évek óta, a régieket a roncsokból pofozzák ki... Drágább jegy, meg bérlet, több kalauz, vagy minden járaton első ajtós felszállás. Működik Debrecenben, Szegeden, mégsem késnek csúcsidőben sem.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [bundilolo:] Metró
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.