Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Egy kicsit jobban tördeled, pici finomítás és egy címlapos írás?? Hmm? :) Lehet sokaknak jól jönne! :K

when the sun shines, we'll shine together

(#2) kennystyle


kennystyle
tag

Vajon Sapphire 4830-nál is lehet állítani a magfeszültséget a progival :F
Este kipróbálom mindenesetre.

(#3) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Őszintén szólva én is sokat játszottam ezzel a kérdéssel. Megannyi BIOS-t írtam 4850-emhez. A végén összejött a legtutibb órajel meg fesz a GPU-hoz. A mem nem bírta stabilan 500 MHz-nél alacsonyabb órajelen. A lényeg az egészben, hogy egy bizonyos órajel alatt, meg egy bizonyos fesz alatt hibásan jeleníti meg a képet videónál, HD videóknál főleg, wmv vidóknál, stb.. Nekem is ment 110/500 MHz-en a cucc, de így nem volt jó tehát. Kénytelen voltam 220/500-ra állítani 2D-ben valami 0,9XX fesz mellett. Viszont így már tökéletes minden helyzetben a képmegjelenítés.
A tanulság tehát az, hogy hiába megy olyan alacsony órajelen, ha egyes helyzetekben hibásan jeleníti meg a képet.

<-ƘƘ->

(#4) syC


syC
addikt

Köszönjük a cikket :R Hasznos. :D

(#5) t.imi


t.imi
addikt

Örök hála, köszönet :R Jól jön ez egy sok torrent/kevés games embernek :K Ennek függvényében itt az idő karit cserélni, ahogy nézem.

(#6) BullZeye válasza mexicanraven (#1) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi a tippet, délután nem nagyon volt rá időm, de most picit formáztuk barátnőmmel! Cikknek is megírtuk, majd elválik elfogadják-e ;)

http://logout.hu/cikk/sporoljunk_40w-ot_a_vgaval_downclock/mennyit_eszik_a_gep.html

És nagyon szívesen mindenkinek, remélem tudok vele segíteni, és zöldebbé tenni a mindennapokat! :R

[ Szerkesztve ]

(#7) mexicanraven válasza BullZeye (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Remélem minden OK lesz! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#8) Henker2


Henker2
addikt

Nagyon preciz LOGOUT!
Grata hozzá! :C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.