Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Én már nem adok se cigit, se pénzt egy tarhálónak se. Itt az indok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) bullseye válasza Vakegérke (#1) üzenetére


bullseye
addikt

Meg tudom érteni. Nekem is volt mindenféle rossz tapasztalatom korábban is. Egy időben mindig vettem péksüteményeket munkába menet, és ha valaki megállított, kapott egyet. Papírforma szerint a többség el sem vette, és kifejezetten megsértődött, de volt néhány – főleg idősebb – ember, aki olyan hálás volt érte, hogy nekem volt kínos a dolog.

Úgyhogy inkább próbálok szelektálni, pl. a "piára kell" sem nyerő nálam, mióta divat lett, olyannak sem adok, aki azért jön oda, mert éppen egy boltból jöttem ki, stb. Általában olyanoknak adok, akik, akármilyen hülyén is hangzik, de megérdemlik. Így utólag is jó érzés. Na ma nem jött be...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3) Móci


Móci
addikt

Nemrég történt, hogy az egyik 1-es villamos megállóban vártam a sárga csodát, amikor is megjelent egy halk, motyogó csöves. Kicsit be voltam rekedve, de azért egy tessék elhagyta a számat, igaz valószínűleg nem abban a hangszínben, ahogy én azt gondoltam. A végeredmény az lett, hogy a csövi fél perc alatt menekült, utána felém sem mert nézni.
Pedig csak megkérdeztem tőle, hogy: "Tessék?"

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Huma


Huma
addikt

Sosem adok csövesnek pénzt. Mennyen el dolgozni, ne másokon élősködjön. A csövik 90%-a söpredék, hogy finoman fogalmazzak.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.