Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) szupermacs


szupermacs
veterán

Én leszek itt az egyetlen, aki csakazértis ide fog írni, pedig nincs rá oka.
Sose láttam Megasztárt, X-Faktort, meg nem tudom mi volt még ilyen celebkutató. Az első Megasztárból láttam pár részletet a neten, amikor mondták, hogy milyen vicces dolgok vannak benne. Egyszerűen nem érdekelt, hogy mennyire valódi vagy kamu az egész. Nálam ott kifulladt, hogy az érdeklődési körömből kiesik az, hogy valaki énekeljen egy színpadon. Szeretem a zenét, szeretem a koncerteket, de az más, mint egy ilyet végignézni és hallgatni.
Sose fogom megérteni, hogy mit élveznek ilyeneken az emberek, azt sem, hogy a focin, vagy a teniszen (nekem ezek unalmasak, hogy nézzem). De ha már mindig jönnek az újabb és újabb részek, akkor miért háborog mindenki akinek nem tetszik? Én már a valóságshowkat sem nézem. Az elsó ValóVilágot néztem 11-12 évesen, mert újdonság volt és fura. Azóta semmi ilyen. Nem ismerem a szereplőket, nem ismerem a zsűriket, műsor vezetőket, színészeket sem. Nem idegesítem magam ilyenekkel. Durva, hogy sokakat nem érdekel, vagy sose látták és ennyit tudnak róla írni. Egy olyan dologról, amit utálnak. Amit nem néznek.

(#48) Jhonny06: Bohóc, amíg nem ismered. Rendszeresen hallgatom az előadásait és nézem a műsorát, hallgatom a rádióban is. Sok dologban nem feltétlenül értek egyet vele, de jó meglátásai vannak és művelt is. Jók a gondolatmenetei és a fricskái, ha vevő vagy az intelligens humorra amit néha ellő a FB-on is a posztjaiban. Sokan kiakadnak tőle vagy egyből kérdezik, hogy ez meg ki és mit tett le az asztalra? Többet, mint akik ezen logika alapján ilyen kijelentéseket/kérdéseket tesznek fel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.