Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lathronos


Lathronos
őstag

És akkor beszéljünk a hüvelygombáról, székrekedésről, és persze a prosztata problémákról is essen néhány szó.... :C

Arch linux, Uplay: Lathronos, Linux User # 563733

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez a múltkor nekem is feltűnt (másnapos "Segítség, bajban vagyok" nézés :D), nagyon durva és elkeserítő valahol.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) buherton válasza Lathronos (#1) üzenetére


buherton
őstag

Gondolom hallottad hírét, hogy a Kandida anyakönyvezhető női név. Rá gondoltál? ;]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Fiatalabb celkozonseget az idosebekkel ellentetben egyre kevesbe erik el tv-n keresztul. A pirulak celcsoportjai meg ugye inkabb az idosebbek. Ennyi az ok.

A fiatalabbakat meg neten bombazzak :)

(#5) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A különféle őrült kamatú hitel reklámokat kihagytad :) Ezek alapján az átlag magyar hitelből veszi meg a gyógyszerét.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6) kmisi99


kmisi99
addikt

Én 7. évnél járok TV mentesen. A mostani albérletemben ingyen és bérmentve van ~30db TV csatorna. Pár hétig "izgalmas" volt újra TV adást nézni a tudományos műsorok nagyon hiányoztak, de jóval több és hosszabb reklám lett mint régen. Hamar vettem egy Raspberry-t és csináltam belőle média központot, azóta egy másodpercet nem váltottam TV funkcióra. Totál felesleges akkor és azt nézek amit csak akarok azonnal és reklám mentesen. :C

(#7) Alpi.


Alpi.
addikt

Igen, ez Tv-t nem nézőként perceken belül feltűnik ! 5-böl 3 gyógyszerreklám. Ez a legnagyobb üzlet jelenleg és, hogy mennyire eredményes az agymosás, az is mutatja, hogy az állandó Tv-t nézőknek ez nem szúr szemet ! Egyébként én pl. pont a reklámok miatt nem nézek Tv-t egy évtizede legalább, egyszerűen kiborít pedig igencsak nyugodt típus vagyok.

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#8) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Múltkor én is csak néztem, hogy mennyi gyógyszerreklám. Nyugdíjasok országa vagyunk, minden ehhez van idomítva. Amúgy én jókat szoktam röhögni TV-reklámokon, ahogy plakátokon is, néha oda szoktam menni elolvasni az apróbetűs részt. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) Lauda


Lauda
félisten

Nalam kb 10 eve nincs bekotve sem, szoval eselyem sincs belenyulni.

(#10) Redneck


Redneck
veterán

Sportot és ismeretterjesztő csatornákat szoktam nézni, de némelyiken sok reklám van.

Jól látod, nagyon sok gyógyszer reklám megy a TV-ben, némelyik felháborítóan gusztustalan, de nyilván ez a céljuk, a negatív reklám is reklám! Sőt, valószínűleg jobban megmarad az emberben.

A TV "jósok és gyógyítók" az igazán felháborítóak, börtönbe küldenék párat, és az őket alkalmazó cégeket! :W

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#11) mephi666 válasza Alpi. (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

jó biznisz a gyógyszer: feltűnt, hogy az elmúlt pár évben elszaporodtak a környéken a gyógyszertárak is... amíg 10éve volt 2-3 ebben a városrészben, most minimum duplája van... ugyanígy a tv-ben a gyógyszerreklámok... jó üzlet rávenni a népet, hogy mindenre gyógyszer az azonnali megoldás :K tv-t általában úgy nézünk, hogy a kereskedelmi adókon vetített filmek "előzetesek": inkább "kikölcsönözzük" és megnézzük reklámmentesen, ha valamihez kedvet kaptunk... engem már amúgy nem is az dühít fel, hogy egy 90perces műsort reklámokkal bőven 120 fölé nyomnak, hanem hogy csomószor lényegesebb dialógus közepébe dobják be gátlástalanul a reklámot... esetleg ki is vágnak a filmből perceket :W nem is tudom, mi volt amit néztünk és láttam többször korábban... jól emlékeztem a filmre és feltűnt: pár perces dialóg közepén jött a reklám, aztán a párbeszéd további része át is lett ugorva... ez az ami már undorító

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Redneck válasza mephi666 (#11) üzenetére


Redneck
veterán

Így van, ilyet láttam én is. Ha egy 1,5 órás film közepén van egy 10 perces reklám, szerintem senki nem akad ki, de amikor 15-25 percenként 10-15 perces blokkokat adnak, az nagyon durva. A filmek megvágása pedig felháborító, főleg ha a 16-os filmet 12-esre vágják!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#13) qqcqqc válasza lezso6 (#8) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nálunk szinte csak mese csatorna megy, ott a célközönségnek megfelelő reklámok mennek: játék és kaja. :DD

(#14) Hieronymus válasza qqcqqc (#13) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Pedig mekkorát ütne egy prosztatakapszula reklám.
Ha 60 éves korban gondtalanul akarsz vizelni, a kapszula szedését 6 éves korban kezd el. :C

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#15) Redneck válasza Hieronymus (#14) üzenetére


Redneck
veterán

A szabalpálma kivonatot tartalmazó termékek lényegében erről szólnak. Prosztataerősítők, szedésük folyamatosan ajánlott a reklámok szerint. 😆

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#16) D1Rect


D1Rect
félisten

Üldözési mániád van, a gyógyszergyárak jók, nem profitért, hanem az emberiség javáért dolgoznak. :K

(#17) Lauda válasza D1Rect (#16) üzenetére


Lauda
félisten

Az is a problema a fejekben, hogy az embereknek barmi baja van, azonnal bevesz valamit, holott anelkul is rendbejonne, hisz az immunrendszer megteszi a dolgat. Szerencsere normalis a haziorvosom, legutobb mikor volt egy bakterialis fertozesem (hoemelkedes, torokfajas stbstb), mondta, hogy gyogyszerrel egy het, gyogyszer nelkul 7 nap, de ha szeretnem ir fel valamit. Azt javasolta, hogy pihenjek es kesz. Masik, hogy a virusos fertozesek ellen meg teljesen felesleges barmit is szedni. Harmadik, hogy a legkisebb hoemelkedesre, a lazra meg foleg mar kobmeter szam szedik a lazcsillapitokat. Kotelet huznak az immunrendszerrel. Pont azert emeli meg a testhomersekletet, hogy a bakteriumok szaporodasat lassitsa illetve megallitsa, de a buta barma szedi ra a gyogyszert. Negyedik, hogy az emberek szerint betegsegugy van, mert akkor foglalkoznak veled, ha beteg vagy. Mar megbocsass, de nem te magadnak kellene foglalkoznod a sajat egeszsegeddel? Hogy egeszseges maradj? Na az emberek kb 90%-a semmit sem tesz magaert, a sajat egeszsegeert.

[ Szerkesztve ]

(#18) D1Rect válasza Lauda (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

"Az is a problema a fejekben, hogy az embereknek barmi baja van, azonnal bevesz valamit, holott anelkul is rendbejonne"

Ha naponta 50x elmondják neki a TV-ben, hogy "ha bajod van, akkor kapdbetabletta", akkor így keresi rá a megoldást.

(#19) Lauda válasza D1Rect (#18) üzenetére


Lauda
félisten

No igen, itt megint elojon a szelektiv hallas, ezt amit irsz beveszi az agya, de hiaba mondod neki naponta szazszor hogy ne szivd a cigit mert belepusztulsz es draga, raadasul budos vagy, azt leszarja. Az nem jut el az agyaig. Amilyen okos leny az ember, annyira buta is tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Fecogame válasza Lauda (#17) üzenetére


Fecogame
veterán

+1 az egész hsz-edre :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) mephi666 válasza D1Rect (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem kell rá hallgatni: 10+ éve ugyanott melózok és eddig összesen talán 5 napot voltam táppénzen, amiből az egyik alkalom 7-8éve egy durva influenza volt 39 fölötti lázzal, a másik meg 5-6 éve valami hányós-fosós vírus, ami ellen nem sokat lehetett tenni... lábon kihordom mindig a náthát (évente 1 alkalom max), pálinka+hagyma+erőspaprika kombó általában helyreteszi, ha pedig "gyógyszer" kell, akkor coldrex max grip 1-2 napig :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Lauda válasza mephi666 (#21) üzenetére


Lauda
félisten

Az ellen semmit se lehet tenni, nem is kell, kipucolja magat a szervezet. A lazat is ha nagyon magas, 39 fok pl, hutofurdo illetve vizes torolkozo a felsotestre es cserelgetni.

(#23) Rimuru válasza Lauda (#17) üzenetére


Rimuru
veterán

gyogyszerrel egy het, gyogyszer nelkul 7 nap - :C

Legutobb akkor vettem be gyogyszert amikor kellett is 10+eve.

Vigyázat, csalok!

(#24) bkercso


bkercso
nagyúr

Jobb, mint amikor főműsoridőben full meztelen nős Fa tusfürdőreklám ment (este 6-kor)...

Akinek meg nincs szüksége ennyi gyógyszerre, az van ennyira egészséges, hogy felveszi az őt érdeklő műsorokat a set top boxra, és reklám nélkül nézi vissza.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#25) dabadab válasza bkercso (#24) üzenetére


dabadab
titán

"Jobb, mint amikor főműsoridőben full meztelen nős Fa tusfürdőreklám ment (este 6-kor)..."

Legjobb emlékeim szerint csak félmeztelen volt és abszolút semmi gond nem volt vele.

DRM is theft

(#26) bkercso válasza dabadab (#25) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez már vagy 8 éve lehetett. (Vagyis kb. 5 tévénézéssel ezelőtt.)

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#27) tope


tope
addikt

Csak ennyit tudok erre mondani: A kockázatok és mellékhatások tekintetében olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét

(#28) dabadab válasza bkercso (#26) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem inkább 18 lesz az, még bőven a kilencvenes években.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#29) bkercso válasza dabadab (#28) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem, max. 9 éve volt. Nézz utána, én a munkahelyemről most nem tudok.
Hátulról mutattak egy sétáló nőt kb. 1-2 s-ig. Egyszer láttam, de határozottan úgy tűnt, hogy nincs rajta semmi.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#30) Lauda válasza bkercso (#24) üzenetére


Lauda
félisten

Latszott a melle es a suna is?

(#31) mephi666 válasza Lauda (#30) üzenetére


mephi666
nagyúr

az nem, hátulról mutatták tusolás közben, ha jól rémlik és volt belőle több változat is :) ...semmi gond nem volt vele... lényegében semmit nem mutatott, de ruha az nem volt rajta... legalább 10-15 éve ment a reklám, ha már tippelgetünk... (és én is inkább ezt nézném, mint a sok prosztatagyógyszer meg hashajtó-hasfogó-fingűzőreklámot)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32) Lauda válasza mephi666 (#31) üzenetére


Lauda
félisten

Egy meztelen novel akit csak hatulrol mutatnak abszolut nincs gond. Feneket lat a strandon is. ;)

(#33) bkercso válasza Lauda (#30) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mondom hátulról mutatták... Nőt láttál már?? :DDD

"Egy meztelen novel akit csak hatulrol mutatnak abszolut nincs gond. Feneket lat a strandon is."
Hát nem tudom. Egy kislányra vigyáztunk az asszonykával. Gondoltam, hogy mondom neki, hogy ne tartsa természetesnek, hogy vannak nők, akik csak úgy ruha nélkül sétálgatnak a TV-ben. De aztán nem mondtam...

Nem vagyok prűd, strandon is előfordulok, de ribit nevelni a lányokból... Az nagyon nem tetszik!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#34) bkercso válasza bkercso (#33) üzenetére


bkercso
nagyúr

Pontosítanék: nem kell nevelni a ribiséget, mert ez benne van a lányokban, hanem éppen, hogy ki kell nevelni belőlük, hogy elvárják a megbecsülést. Ezt nehéz, ha azt látják, hogy mindenhol meztelenkednek a nők. Tudom, konzervatív vagyok. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#35) Lauda válasza bkercso (#33) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem teljesen mindegy, hogy egy ilyen furdoruhas not nezel hatulrol vagy egy tok meztelent:

Nyilvan erre megint csak az a magyarazat, hogy ahany ember annyifele gondolkodas.

(#36) bkercso válasza Lauda (#35) üzenetére


bkercso
nagyúr

Szerintem meg, ha nem akarod érteni, amit írtam, akkor hiába ismétlem. Nem magamról írtam, hogy én nézem-e vagy sem, és ha igen, akkor miért nem. :R

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37) Lauda válasza bkercso (#36) üzenetére


Lauda
félisten

A kislany is tudja, hogy nem ruhaban zuhanyzunk. Nemi szervek nem latszodnak. Ezt csak te gondolod tul. :)

(#38) D1Rect válasza bkercso (#24) üzenetére


D1Rect
félisten

Tök jók voltak azok a reklámok, 10-12 évesen mással se voltam hajlandó zuhanyozni, csak Fa-val. :D

(#39) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha TV-t nézel akkor az időt ne a reklámokkal töltsd. Igaz nem lehet előlük menekülni, hisz negyed óránként a NGC és a Discovery adását is megszakítják ezekkel, így kevésbé lehet élvezni az Alaszkai raktárvadászok és mérnöki gyáróriások a bering tengeren című "kedvenceket"...

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#40) bkercso válasza Lauda (#37) üzenetére


bkercso
nagyúr

Kamrák előtt se zuhanyzunk. Szerintem meg a Fa reklámemberei gondolták túl. Nem véletlen, hiszen ez a feladatuk. :)

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#41) #34576640


#34576640
törölt tag

Sziasztok,

Hogyan adhatnám ki az autóm karosszériáját mint reklámfelület, van erre lehetőség?
Mivel elég sokat használom (pizzafutárkodom), ezért plusz bevétel reményében lematricázhatnák az autómat.
Van erre lehetőség?

(#42) updog válasza #34576640 (#41) üzenetére


updog
senior tag

[link] ;] ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#43) #34576640 válasza updog (#42) üzenetére


#34576640
törölt tag

Azt hiszem ez már megszűnt, nem de? :D

(#44) Dilikutya válasza bkercso (#24) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bár csak minden reklám meztelen nős lenne... jó, a hashajtó és a hüvelygomba ne. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.