Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ha majd a 100as boltban kapni ilyet mint "légfrissítőt" beszerzek egyet (már ha az ára is jó).. addig nem... bár szerintem előbb építik be ezt valami robot porszívóba mint "funkciót"...

de ez a Hana kutya jól "megdöglik" ... vajon a honnan jön belőle a "frissítő" ... japánoktól "fura" hely is kitelik :D

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) akom


akom
senior tag

(#3) hajbel válasza DraXoN (#1) üzenetére


hajbel
addikt

Én is ezen gondolkodtam. Ha már lúd, legyen kövér :D Bár japánokat ismerve simán elképzelhető, hogy ők ezt 'hót komolyan gondolták.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Talán ezt váltotta? :U :DDD

(#5) ucli


ucli
senior tag

”Never nuke a country twice.”

(#6) joghurt


joghurt
addikt

Nálunk folyamatosan döglöttnek tettetné magát. :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#7) aelod válasza akom (#2) üzenetére


aelod
veterán

B+, besírtam ezen a gif-en :DDD :DDD

Tudjuk, hogy a távol keletiek nem éppen normálisak robotika terén.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A következő kiadásban ott lesz egy kamera és egy fűrész.

Meg is lesz a Fűrész 8 film alapja.

(#9) #81556480


#81556480
törölt tag

1960-ban azt képzeltük jönnek a repülő autók, erre 2017-ben lábat szagolgató légfrissítő kutyarobotnál tartunk :o ;]

(#10) pomorski


pomorski
őstag

Nemtom mit tettek arra a törölközőre... De szerintem a videó meggyőzőbb lett volna, ha valóban lábakat szagoltatnak!

(#6) joghurt: :C

(#11) Egon


Egon
nagyúr

Állítólag elsősorban a lábhoz fejlesztették ki, mivel a japánoknál egy lakásba belépve minden esetben illik levenni a cipőt (ez egyébként sokszor Magyarországon is így van), és emiatt előfordulhatnak kellemetlen szituációk.

Mert az nyilván nem lesz kellemetlen, ha az érkező vendég lábszagát nem csak a háziak érzik (esetleg nem is érzik, mert éppen olyan a légáramlat, vagy pont nem érzékeny az orruk abban a "tartományban" stb.), hanem még egy műkutya is jelzi, meglehetősen látványosan... ;]
Esetleg a vendégnek kellene használnia otthon, elindulás előtt? :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) pomorski válasza Egon (#11) üzenetére


pomorski
őstag

Emlékezz csak a Donnie Brasco japán éttermes problémájára! YT

(#13) twollah1976


twollah1976
őstag

Aranyos.

Hiaba a tisztalkodas, tiszta zokni, ha valakinek izzados a laba.

A sorkatonasag alatt rendesen budosodott a labam a bakancsban es a mubor kimenocipoben.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) JKJ420 válasza twollah1976 (#13) üzenetére


JKJ420
tag

Csak egy tipp. Használj hintőport, DE NEM a LÁBADRA, hanem est, mikor leveszed a cipőt, beleszórod a cipőbe. Másnap reggel felveheted. Ismételd, míg meg nem oldódik. Kb két hét. A lényeg, hogy zoknit hordani kell.

(#15) twollah1976 válasza JKJ420 (#14) üzenetére


twollah1976
őstag

Mar nem budos, budosodik a labam, odafigyelek, hogy jol szellozo cipot es pamut vagy magas pamut tartalmu zoknit hordjak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) Egon válasza JKJ420 (#14) üzenetére


Egon
nagyúr

Két hét után, ha minden nap szórsz bele, nem lesz egy centi vastag hintőporréteg a cipő alján? :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17) TeeBee73 válasza pomorski (#12) üzenetére


TeeBee73
addikt

:R

A regényt kétszer olvastam, a filmet a minap néztem meg sokadszorra. :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#18) total90 válasza twollah1976 (#13) üzenetére


total90
veterán

Nálam meg épp elenkezőleg, foci edzés után sem püdös a lábam :C

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#19) 0P1 válasza Egon (#11) üzenetére


0P1
aktív tag

Én is pont erre gondoltam a cikket olvasva. Ennyi erővel beépíthetnének az Echoba egy szagdetektort, és Alexa kedélyes tréfákkal szórakoztatná a kellemetlen szagú vendéget , pl

Olyan büdös vagy, hogy amikor kereszteltek, lapáttal kellett a szenteltvízbe lógatni . Az oviban is lábszag volt a jeled? Hol tartotad a görényedet, a lábadnál? És nem büdös? Vagy már megszokta? Olyan büdös vagy, hogy az oviban is lábszag volt a jeled , stb ....

[ Szerkesztve ]

(#20) pomorski válasza total90 (#18) üzenetére


pomorski
őstag

Na ja, ezt meg el is hiszem neked, akárcsak Tereskovának, hogy illatos a ......-ja. :N (Ezt inkább nem linkelem.) Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy eme utóbbi esetben a kutya elfeküdne-e, vagy sem?!

[ Szerkesztve ]

(#21) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Buta robokuty! :D

Amúgy ha már ennyibe kerül, ki is nézhetne valahogy, mert ez az 500 Ft-os kínai piaci játék szint.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) aprokaroka87 válasza pomorski (#20) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát közben meg max hangerőn nyomja hogy "Ne fürgyé le, miért?
mert szeretem, ha büdös a p**a egy kicsit"

(#24) Lacok válasza joghurt (#6) üzenetére


Lacok
őstag

Katonáéknál annó egy nyári kiképzési nap után amikor egy század levette a surranóját ott rögtön harakirit követett volna el.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#25) scope2007


scope2007
addikt

Na ez forradalmi xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#26) pomorski válasza TeeBee73 (#17) üzenetére


pomorski
őstag

Basszus, nem is tudtam, hogy könyv is van belőle. Csak a filmet láttam, de azt többször is.

(#27) Vesa


Vesa
veterán

Jellemző, hogy ilyen baromsággal demóznak. Ha már a tech bemutatása volt a cél, ezer értelmesebb területet választhattak volna, pl. kiszagolhatná a kábszert, veszélyes vegyszereket stb. Bár erre a célra egy real kutya még mindig lényegesen jobb megoldás.

A tudomány a valóság költészete!

(#28) SchumiBácsi válasza Csapoati (#21) üzenetére

Nem beszélve arról hogy ennyi pénzért már akku is lehetne bele, hogy ne a seggéből lógjon ki a kettő drót ráadásul :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.