Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DerDer


DerDer
tag

Mekkora reklám :DDD

btw: amatőr freestyle síelő vagyok, úgyhogy támogatom a kezdeményezést :R

(#2) kertes.endre


kertes.endre
csendes tag

Na ennek én is örülök baromi jó ötlet és még pénzügyileg sincs elszállva a fellépők sem kis nevek, ráadásul belepillantottam az italárakba, hát turira ott a helyünk a haverokkal bár szerintem hideghez és síeléshez túl korai időpontra került, én legalábbis nem tudom most elképzelni, hogy zimankós hideg legyen és hatalmas hó latyak nélkül :)

De nem baj elsősorban úgy is pörögni megyünk majd :)

Kertes Endre

(#3) bigeni válasza kertes.endre (#2) üzenetére


bigeni
csendes tag

nemis hallottam még téli fesztiválrol Magyarországon...
nem lesz hideg,de ha belegondolunk...ha csak nézzük a programokat,akkor nem is baj ha nincs zimankó...márpedig világsztárok jönnek a rámpára,igy sí- és boardkedvelöknek ott a helye,mégha csak szurkoloként is:)
zenei része is igen változo ahogy néztem,csütön Neo,pénteken elég neves dj-k lépnek majd fel...valoban jo programnak igérkezik

(#4) nagygabor519 válasza DerDer (#1) üzenetére


nagygabor519
tag

Úgyszint... :R
Imádom az ilyen megmozdulásokat... Régen DHBP volt ami ehhez hasonló.. ott jártam is annak idején, úgy 2001 környékén talán utoljára, azóta nem jutottam el hasonló Magyarországon megrendezett freestyle eseményre. Mostanában, hogy láttam a line-up-t meg, hogy az egész több napos verseny+bulihangulat... ott kell lennem azt hiszem :C
Főleg hogy az egyik kedvenc magyar riderem is indul a bajnoki címért :)) nevét tudod így képről??

Nagy Gábor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.