Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

XFX lett a kedvenc márkám,jobban megszerettem mint az Asus-t,természetesen VGA-k terén,és leginkább AMD oldalon,mivel már nem is gyártanak Nvidia-t! :C :R

(#2) Buci21 válasza TechN7ne (#1) üzenetére


Buci21
addikt

jó kis VGA ez :D ami hiányzik: CF csati

(#3) djdaniel válasza Buci21 (#2) üzenetére


djdaniel
senior tag

jól bírja a tuningot ( xfx play hard ) :DDD

legalább 2 év garanciával árulnák, akkor lehet ilyen márkájú lenne a következő kártyám.

(#4) Buci21 válasza djdaniel (#3) üzenetére


Buci21
addikt

nekem ez két éves, valami vidéki boltba szól a garija, használtban vettem :D

(#5) djdaniel válasza Buci21 (#4) üzenetére


djdaniel
senior tag

nah az jó :))

Vidéki boltok közül némelyik 1év garival többet add, igaz drágább is a termék.
Itt Pécsett az infolexbe pl;a corsair tápra 3év garit adtak ( 15k volt ) máshol meg csak 2-őt ( ott 13k volt a táp ára )

(#6) Buci21 válasza djdaniel (#5) üzenetére


Buci21
addikt

ez valami dunapöcsömtudja hova szól :D használt a kártya, augusztusban lett vásárolva.

(#7) TechN7ne válasza Buci21 (#6) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hűtése milyen hangos alapjárat és terhelés közben? ,avagy egy FurMark eredménnyel tudnál szolgálni,nagyon megköszönném!

(#8) Buci21 válasza TechN7ne (#7) üzenetére


Buci21
addikt

leszabályoztam, így néma, furmark 71 fokig engedem fel.

(#9) TechN7ne válasza Buci21 (#8) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Dupla ventis megoldás 63fok fölé még a 40fokos melegekben sem ment feljebb. :F
Viszont ez sem rossz,egész tűrhető,köszi az infót! :R

(#10) Buci21 válasza TechN7ne (#9) üzenetére


Buci21
addikt

jó de ezen nem engedem 25% fölé a ventit játék alatt, 36% furmark :D

[ Szerkesztve ]

(#11) TechN7ne válasza Buci21 (#10) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

alapjárat 48,terhelés 75 fok? :Y ez nem annyira jó arány,pláne alapjáraton... :U

(#12) Buci21 válasza TechN7ne (#11) üzenetére


Buci21
addikt

nem 0-ról indult :D második furmark indítás, bocsi, még meleg volt a borda. 37 fok az idle most is.

plusz mondom h ez a saját ventiprofilom

[ Szerkesztve ]

(#13) TechN7ne válasza Buci21 (#12) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Jó persze vlhol megértem,de egy hűvös kártya nem itt kezdődik,kevés az az 1 venti rá.. :F

(#14) Buci21 válasza TechN7ne (#13) üzenetére


Buci21
addikt

minek hűvös? én ezt nem értem... a zaj a fontos, a GPU 95C-ig nyugiban elvan... annyit meg nem eszik a kártya, h bármilyen légmozgás mellett a VRM túlmelegedjen... én télleg nem értem a gondolatmenetedet. teljesen jó az 74 fokon, hibátlanul üzemel.

(#15) TechN7ne válasza Buci21 (#14) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Hüvös kártya nálam itt kezdődik....

GPU 80fokig határeset,legalább is nálam,nem tudom,hogy volt e már neked "hűvös" kártyád,lehetséges te már megszoktad egy 6870 után a magasabb értékeket. Minél hűvösebb egy kártya alapjárat és egyaránt terhelés közben,annál hosszabb az élettartalma,ez egyértelmű. Semmi gond nincs a kártyáddal,én ezt egy szóval sem mondtam,persze hogy hibátlan. Egyszerűen kevés rá az egy venti,ennyit akartam mondani.

Nvidia oldalon szokottabb a magasabb hőfok,AMD oldalon már nem,olcsóbb megoldásként lespórolják róla a plusz ventit,ami szükséges lenne,legalább is én szerintem.
Hangról meg annyit,hogy minél több venti van egy kártyán,annál halkabb,mivel 2db venti elég ha alacsonyabb sebességgel pörög,mint egy darab,DE természetesen a több ventis kártyáknál az esély is fent áll,hogy hamarabb bedöglik valamelyik.

Én mindenképp több ventis kártyát szeretnék mostanság,mikor majd lecserélem a mostanit erősebbre,mert nekem számít a zaj,és a hűvösség is.

(#16) Buci21 válasza TechN7ne (#15) üzenetére


Buci21
addikt

visszatettem gyári ventioprofilra, és lekaptam róla az OC-t, így 71 fok, 44% venti ahol megfogja a kártyát. Zajos és ahhoz képest meleg. A technológia 90 fokig bírja a GPU-t, a VRM meg kap légáramlatot bőven.

(#17) jacint78


jacint78
addikt

Ennek nem sok köze van az XFX-hez inkább jobb darab GPU került csak rá.

type your text here..

(#18) Buci21 válasza jacint78 (#17) üzenetére


Buci21
addikt

tudom h nincs hozzá köze, a hűtést és az árat dicsérem :D tudom h nem az XFX műve h jól megy. Ettől függetlenül 26-ért jó vétel volt, másfél évig garis még

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.