Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

(OFF)Kodolast meg ki kell javitanom, valami nagyon elkurta :W(/OFF)

Kesz.

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Szép, nincs mit rajta ragozni. Ezt, hogy kevés ember jár arra hogy kell érteni? Itthon, ha nem túristaszezon van, órákat tudok gyalogolni jelzett útvonalon is anélkül, hogy egy lélek szembejönne az erdőben, aminek persze megvan a maga varázsa, de valahol szomorú is, mert az autóutak egyre tömöttebbek, gyalog meg egyre kevesebben járnak. Ha 500 métert bemegy az erdőbe a városi nép, az már nagy szó (egy viccesebb alfaj már odáig is csak spéci outdoor szerelésben merészkedik). Szemét tényleg semmi a településhatárban/táborok környékén sem, vagy ez csak amolyan legenda?

(#3) total90 válasza Feketelaszlo (#2) üzenetére


total90
veterán

Ugy kell erteni, hogy eldugott hely... a falu egyik pontjara kell kihajtani autoval es onnet indul az egesz. Nem jeloli semmi, nem tipikus vandorhely.
Itt baromi sokan jarnak vandorolni, szoval azert is meglepo, hogy epp ezen a gyonyoru helyen alig van mozgas.
Szemet altalaban nem nagyon van ilyen helyeken, rendben tartjak, meg figyelnek az emberek... plane akik arra laknak bajorok.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) total90 válasza #20749568 (#4) üzenetére


total90
veterán

Koszi :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) x_o_n


x_o_n
veterán

Jobbulást,gyönyörű!

Én pontosan ezért szeretek Allgauban élni ,sétálok pár km és mindenfelé gyönyörü helyek vannak,tavak,erdők és picit arrébb hegyek:) Az ablakból is látszanak a havas hegycsúcsok :)

(#7) total90 válasza x_o_n (#6) üzenetére


total90
veterán

Koszonom.

En is ezert szeretem Munchent, mert nagy varos, minden van, amit akarsz es egy kis autozas utan ott a termeszet, ilyen helyek... Allgau persze meg inkabb a paradicsom ilyen teren, csak nekem onnet a nagyvaros hianyzik.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) x_o_n válasza total90 (#7) üzenetére


x_o_n
veterán

Valahol megértelek,bár én egy kb 65.000 lélekszámú városban lakom és minden van mint egy nagy városban,de ez mégis kisváros :) Én beleuntam pár évtized BP életbe,és nekem ez jön be jobban ,bár faluba nem mennék,talán késöbb :)De mindenki mást szeret , ez igy természetes

(#9) total90 válasza x_o_n (#8) üzenetére


total90
veterán

Presze, ez ertheto is. Mondjuk en is azt tervezem, hogy ha megerem a nyugdijat, akkor valami hegyekhez kozeli helyre koltozom.
Most viszont meg jonak tartom, hogy a het minden napjan akarmikor kedvem van valamihez, az itt megoldhato.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) kmisi99 válasza Feketelaszlo (#2) üzenetére


kmisi99
addikt

Van egy még viccesebb alfaj, mikor osztálykiránduláson voltunk, kocsival mentünk el osztályfőnök nyaralójához Vágáshutára. Elindultunk túrázni, az egyik pénzesebb gyerek a kocsijával kezdett jönni fel a hegyen mögöttünk, a tanár aki hatalmas túrázó úgy visszazavarta mint a fenét.

(#11) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Nem akarok Trollkodni, meg semmi ilyesmi, de nekem tisztára a Crysis jutott eszembe a képeket látván :B :DD

(#12) x_o_n válasza bacsis (#11) üzenetére


x_o_n
veterán

Múltkor egy kirándulás alatt,pont ez jutott nekem is az eszembe :)

(#13) total90 válasza kmisi99 (#10) üzenetére


total90
veterán

Annó nekem is volt ilyen. Egy haver akart jönni, aztán kérdezi, hogy autóval fel lehet venni a hegyre. Mondom nem, meg a természet... hát ő azt leszarja :W

(#11) bacsis

Soha nem próbáltam, így nem tudom milyen... de lehet ezek után megnézem ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.