Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tim82


Tim82
nagyúr

Nekem tetszik. :C

Kis rögmagyar, ezúttal a levegő- és nyomáshiánnyal, valamint a magyar karbantartási rutinnal, mint igazi főhősökkel. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#2) Bubu79 válasza Tim82 (#1) üzenetére


Bubu79
addikt

Üdvözlégy Magyarisztánban, a Dilettancia Fellegvárában ;] :DDD

Na jó, csak vicceltem - persze lehet rossz napja az embernek, olykor sikerül félrenyúlni is.

Ez van - emberek vagyunk, vétünk hibákat :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#3) #43960832 válasza Bubu79 (#2) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nem szorosan a témába vág, csak szeretném megköszönni a Dunaferr Zrt-nek, hogy minden nap az ocsmány büdös füstjüket szívhatom, ha este nyitott ablaknál alszom előfordul, hogy a bűzre ébredek fel, amikor hajnalban (és éjszaka is) kieresztik azt a sűrű fekete gányt, amely nappal részleges napfogyatkozást okoz.

:C :W

(#4) Thunderzolee

Nagyon jól át lehet érezni, ismerős helyzet..
Mikor semmi közünk valamihez, de mégis mindenki minket hibáztat, vagy tőlünk kérdezi, miért nem jó.. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Verus


Verus
senior tag

Átérezhető írás. Tetszett. :)

Sajnos soha, semmi nem működik úgy ahogy kellene és ez nem rajtunk múlik, kis pontok vagyunk hozzá.

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#6) Bubu79 válasza #43960832 (#3) üzenetére


Bubu79
addikt

Tedd meg - én speciel nem vagyok Dunaferr-es :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#7) #43960832 válasza Bubu79 (#6) üzenetére


#43960832
törölt tag

Akkor? :U

Amúgy persze, nem a te személyedet okolom az eset kapcsán...

(#8) Bubu79 válasza #43960832 (#7) üzenetére


Bubu79
addikt

A céget ellátó német tulajdonú gázgyárban melózom - a Lindénél :)

Egyébként a bodor füstöt a folyamatos acélmű ( FAM ) biztosítja - ha jól tudom akkor szokott kormolni veszettül, amikor az üstben lévő fortyogó anyaghoz hozzáadják az ötvözőket, illetve a vashulladékot. :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#9) Thunderzolee válasza Bubu79 (#8) üzenetére

A Linde?
...ahha... :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Bubu79 válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Bubu79
addikt

Mi a bajod egy világszerte elismert, piacvezető gázgyártó céggel? :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#11) Thunderzolee válasza Bubu79 (#10) üzenetére

Ja, semmi-semmi..
Tood sok diszkóban dolgoztam régen, illetve vendéglátásban (is) ..ööö... (főként Balatonparton), és a Linde szállította a szénsavas palackokat, és utáltam cserélni, mert r×hadt nehéz ba×i nagy palackok, nem?
Legalábbis én utálok mindent ami nehéz, és pláne nincs semmilyen fogása.
Ráadásul a kulcs is folyton eltűnt, hiába tettem minden szénsavpalack mellé egyet, (nem volt mindenhol minden pultban palack, csak központi helyeken) folyton lába kélt, és olyankor idegesítő volt dizsi közben más h×lyesége miatt futkosnoma kulcsért, és közben perzse kit emlegettem...
Hát persze, h a Linde volt a hibás, h pont akkor fogyott ki.. ehhehh.. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) Bubu79 válasza Thunderzolee (#11) üzenetére


Bubu79
addikt

Mesélhetnék a palckozó üzemben időnként terjengő cefreszagról, amit a visszahozott üres CO2 palackokból kiöntött lötty áraszt magából, miután a kedves vásárló cseppet megtöltötte nedűvel ( ki tudja hogyan ) :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13) Mcray válasza Bubu79 (#12) üzenetére


Mcray
senior tag

Jó írás! Magával ragadó történet, jó írásmóddal :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#14) Bubu79 válasza Mcray (#13) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszi :B :R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15) Thunderzolee válasza Bubu79 (#12) üzenetére

Nahh wazz... :Y :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#16) poffsoft válasza Bubu79 (#14) üzenetére


poffsoft
addikt

170A? az jó. Nálunk ugyan 230A, bár csak 6kV-n a 'kisdög'....
Juteszembe, tegnap óta nincsen CO2 a szódagépben!!!! Ki a felelős??? :O

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#17) Bubu79 válasza poffsoft (#16) üzenetére


Bubu79
addikt

Ki lenne a felelős? A szódás ;]

Az adott üzemzavarkor az állórész árama megugrott 300A környékére, tekintve, hogy megszűnt a gerjesztés. Érdekes hangja volt a gépnek...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#18) poffsoft válasza Bubu79 (#17) üzenetére


poffsoft
addikt

Érdekesebb, mint mikor a generátor olyannyira kiesett szinkronból, hogy szétszakította a kuplungját, puskagolyóként szórva szét az M10-es csavar(darab)okat??? :P

[ Szerkesztve ]

(#19) Bubu79 válasza poffsoft (#18) üzenetére


Bubu79
addikt

Ilyenhez még nem volt szerencsém, bár üzemel egy 0,5MW-os darab technológiában :U

Nem tudom milyen hangja lehet az olyannak, de hogy nem szívesen nézném meg közvetlen közelről a dolgot, az tuti :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#20) poffsoft válasza Bubu79 (#19) üzenetére


poffsoft
addikt

zörög :) :) Meg érdekes hagja van olyankor a generátornak is :)) Ez sem sokkal nagyobb, 1,5MW....

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.