Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) btz válasza bambano (#7) üzenetére


btz
addikt

az, hogy egy levélküldést bekapcsol valaki, majd utólag értesíti az email cím tulajdonosát, jogsértő

Regisztrációkor (tehát nem utólag) ők is tájékoztatva voltak arról, hogy az oldaltól email értesítések érkezhetnek a postafiókjukba, ezt elfogadták, akkor is ha a hiba miatt nem lett nekik bekapcsolva az opció és nem kaptak levelet. A kimenő levélben pedig ott a link a felhasználói vezérlő puljukhoz, ahol mindent be tudnak állítani.

tehát ha azt írom, a posztod

Bocs ezt tényleg elnéztem, úgy olvastam, hogy posztjaim, többes számban.

miután a posztod legális hasznosság-tartalma nagyjából nulla, miért nem törlöd ki az egészet?

Mert már leírtam, hogy nem illegális. Ezt csak te állítod, hogy az. Másnak hasznos lehet és nekem is, ha esetleg egy frissítés után visszaálna a gyári állapot, 1-2 év mulva nem szeretném megint 6 helyről előkaparni, hogyan is kell változtatni a kódon.

sql parancsot szerkeszteni excelben meg olyan szintű bénázás, hogy szerintem szégyellned kellene.

Nem a szakmám része, nem foglalkozok napiszinten vele, nem tudom miért kellene naprakész tudásomnak lenni belőle?
A problémát megoldoztta? Meg. Ennyi. Persze elismerem hogy gány módszer, de ez van.

De még mindig nem látom leírva, hogyan lehet több száz vagy ezer sor SQL parancsot bevinni egyszerűen, úgy hogy csak az user_id mező értékei változnak.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.