Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) bambano válasza btz (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"Nem tudom milyen indokból, csak feltételeztem, hogy a GDPR miatt változtattak ezen a PhpBB készítői, de ha a ezelőtt évekig senkinek nem volt probléma, hogy alapból kap email értesítést a privát üzeneteiről, akkor ezután sem lesz.": tehát ha se az indokot, se a gdpr-t nem ismered, akkor lehet, jobb módszer lenne hinni olyannak, aki legalább a gdpr-t ismeri?

az, hogy egy levélküldést bekapcsol valaki, majd utólag értesíti az email cím tulajdonosát, jogsértő.

"Nem tudom melyik posztjaimnak a fele jogsértő?": azt tudod, mi a különbség az egyes és a többes szám között? tehát ha azt írom, a posztod, akkor az egyes szám. ebből konkrétan következik, hogy arról a posztról beszélek, amelyiknek a topicjában írok. meg az is, hogy nem megy át többes számba, tehát nem posztjaid, csak posztod. a posztod arról szól, hogy hogyan kapcsoljon be valaki egy törvénysértő beállítást.

sql parancsot szerkeszteni excelben meg olyan szintű bénázás, hogy szerintem szégyellned kellene.

miután a posztod legális hasznosság-tartalma nagyjából nulla, miért nem törlöd ki az egészet?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.