Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) btz válasza bambano (#10) üzenetére


btz
addikt

sql-ben be lehet szúrni egy select eredményét

Igen ezt olvastam, nevezhetjük építő jellegűnek is akár, de gyakorlatban mit és hogy kéne ezzel csinálni, az sajnos már nem tudom. Mint írtam, nem foglalkozom napi szinten ezzel, csak weboldal üzemeltetés közben néha kénytelen vagyok ilyenekkel is foglalkozni mint ez az SQL.
Örülnék neki és szerintem sokan mások is, ha bővebben ki tudnád fejteni , hogy ez az SQL SELECT eredmény beszúrás, hogyan és miképpen lenne segítségemre nagy mennyiségű sor beszúrása esetén, amiben csak az user id változik?

jól tájékozottság állapotában tevőlegesen kifejezetten hozzájárul

Ha regisztrációnál ott a jelölő négyzet (mellette a szöveg, hogy hozzájárulok, hogy az oldaltól hírlevelet és értesítési emaileket kapjak), amit be kell jelölni, hogy az illető tudjon továbbmenni a regisztrációban, az nem a tájékozottság állapotában lévő tevőleges hozzájárulás? Illetve egy egész oldal van a felhasználási feltételekkel, cokies kekezeléssel stb, amin át kell verekednie magát az usernek, hogy regisztrálhasson, akkor szerintem az elég tevőleges. Vagy mit kéne még csinálnom, hogy ennél tevőlegesebb legyen?

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.