Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tuomas


Tuomas
addikt

Na ez így tré :O
Ott legalább még értelmes műsorok mentek, nem a sok, XXI. sz-i mocsok.
Már régóta felmerült bennem egy költői kérdés: a szolgáltatók miért nem csinálnak egy olyan csomagot, ami csak azt szabná meg, hogy hány csatornából állna (értsd: választhatsz 10-20-30 csatornás csomagot). A benne lévő adókat pedig ez alapján lehetne előfizetőknek összeválogatni és a végén mondanának rá egy árat?!

We were here

(#2) btz


btz
addikt

2017. 01. 01. TV Az IPTV és a műholdas televízió vonatkozásában az interaktív szolgáltatások közül megszüntetjük a videotéka előfizetéses műsorkölcsönzés -2/3/5 film / naptári hó
szolgáltatás igénybevételének lehetőségét. A meglévő előfizetők részére azonban a továbbiakban is biztosítjuk a szolgáltatás igénybevételének lehetőségét. Lakossági ÁSZF 5/d tv-értékesíthető- melléklet 2.2., 2.3., 4.2., 4.3. pontjai.
Lakossági ÁSZF 5/d tv- lezárt- melléklet 1.8.1., 1.8.1., 3.8.1., 3.8.2. pontjai.
2017. 01. 01. TV Megszüntetjük a Filmvilág, a Nagyvilág, a Fishing & Hunting, a Unitel Classica Prémium kiegészítő csomagok értékesítését. A meglévő előfizetők részére a továbbiakban is biztosítjuk a csomagok igénybevételének lehetőségét. Lakossági ÁSZF 2/d függelék 1.3., 2.2., 4.2. pontjai.
Lakossági ÁSZF 5/d tv-értékesíthető- melléklet 2.2., 2.3., 4.2., 4.3. pontjai
Lakossági ÁSZF 5/d tv- lezárt- melléklet 1.8.1., 1.8.2.
2017. 01. 03. TV 1. Az analóg és kódolatlan digitális kábeltelevízió kínálatunk a következők szerint módosul. A National Geographic Channel helyett a BBC Earth kerül elosztásra.
2. Az digitális kábeltelevízió és az IPTV kínálatunk a következők szerint módosul. A Digitális Családi és Családi HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel a Fit HD, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild, a D1TV és a FOX. A Digitális Családi + HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium. A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3 és a Zenebutik, kikerül a Viasat Nature/History HD a SkyNews és Travel. A Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium, a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD, a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews, a Filmbox kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, kikerül a Filmbox Extra, az IPTV szolgáltatás vonatkozásában a Koktél csomaghoz rendelt Sport Mix minicsomagba új csatornaként bekerül a Spíler TV, a World Mix csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY és a Travel, kikerül a National Geographic Channel és a National Geographic Wild, a Movie Mix csomagba új csatornaként bekerül a Humor+, kikerül a FOX, a Fun Mix , a Lifestyle Mix csomagba új csatornaként bekerül a CHILI és FIT, kikerül a D1 TV
2.3. A digitális kábeltelevízió kínálatunk a következők szerint módosul. A Digitális Családi és Családi HD csomagokba új csatornaként bekerül a HISTORY, a Travel a Fit HD, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild, a D1TV és a FOX. A Digitális Családi + HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3 és a Zenebutik, kikerül a Viasat Nature/History HD a SkyNews és Travel. A Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium, a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD, a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews, a Filmbox kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, kikerül a Filmbox Extra.
3.4. Műholdas televízió kínálatunk a következők szerint módosul. A Családi, csomagból az Alap csomagba kerül át a Sport 1. A Családi Családi+HD és Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a Fix.tv, a Fit HD, a Hatoscsatorna, a Bónum, a SportM, a Humor+, a Spíler TV és a CHILI, kikerül a National Geographic Channel, a National Geographic Wild és a FOX. A Családi+HD csomagba új csatornaként bekerül a HISTORY HD, Duna World HD. az ATV HD és a Travel HD, kikerül a National Geographic Channel HD és a National Geographic Wild HD. A Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH 1, a Filmbox, a FEM3, a Zenebutik, az Izaura TV és a KIWI, kikerül az MTV Hits és a Filmbox Prémium. A Szuper Családi HD csomagból a Családi csomagba kerül át a Travel. A Nagyvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a FEM3, a Zenebutik és a VH 1, kikerül a Viasat Nature/History HD, az MTV Hits, a Travel és a SkyNews., a Filmvilág kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül a Filmbox, a KIWI és az Izaura, kikerül a Baby TV és a Filmbox Prémium, a Globe kiegészítő minicsomagból kikerül a Viasat Nature/History HD, a Kids kiegészítő minicsomagba új csatornaként bekerül KIWI, kikerül a Baby TV, a Speak! kiegészítő minicsomagból kikerül a SkyNews.
4.5. A TV GO szolgáltatásunk kínálata a következők szerint módosul. A Spíler TV, a HISTORY, a BBC Earth, a Humor+, a CHILI, a Travel, a VH1, a FEM3, a Zenebutik, a KIWI, az Izaura az adott csomaghoz igazodóan elérhető a TV GO szolgáltatás keretében is.
5.6. A TV GO élő TV szolgáltatásunk kínálata a következők szerint módosul. A Családi és a Szuper Családi HD csomagokba új csatornaként bekerül a Spíler TV, a HISTORY, a Humor+ és a CHILI, a Családi csomagba új csatornaként bekerül a Comedy Central és a Paramount, a Szuper Családi HD csomagba új csatornaként bekerül a VH1, a FEM3, a Zenebutik, a KIWI és az Izaura TV.
Lakossági ÁSZF 2/d függelék,
Lakossági ÁSZF 2/d függelék 4. pontja

ⓑⓣⓩ

(#3) btz válasza Tuomas (#1) üzenetére


btz
addikt

Azért mert annyi árat mondanának rá, mint a mostani 112-re vagy többet, akkor pedig már megveszi az ember mindet, max nem nézi.

ⓑⓣⓩ

(#4) Eastman


Eastman
őstag

Nem lesz tíz percenként öt perc reklám/ajánló copyzva, több mint napi _százszor_ mantrázva? Nem lesznek a tudomány feltételezéseit tényként kezelő kijelentések? De káár!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5) gerii válasza Eastman (#4) üzenetére


gerii
addikt

Igen, így már a gondolat sem fog megszületni véletlenül sem a fejedben, hogy a körülöttünk lévő világon elgondolkodj. Éjjen a propaganda, iq 70-eseket kell nevelni.

Legalább bebetonozta az elhatározást, hogy az új lakásban sem lesz tévé, mert minek.

(#6) villamos válasza Tuomas (#1) üzenetére


villamos
őstag

Ez az, ami soha nem fog megtörténni. A tévétársaságok a csatornáikat csomagban adják. Ha be akarod tenni a "normális" csatornát a kínálatodba, akkor meg kell mellé venni a hozzá járó töltelékeket is.
Persze ki lehetne választani külön-külön, de akkor kb. ugyanannyi lesz csatornánként az ára, mint most a HBO-nak.
Egyébként világméretű tendencia a tévézés visszaszorulása, a jövő az online stream szolgáltatóké...
A fox sorozatok meg fent lesznek torrenten úgyis, aki annyira kíváncsi rá az hozzá fog majd jutni, ha nagyon akar...
A Natgeo színvonala amúgy is kezdett visszaesni, mostanában folyton csak Hitleres sorozatok mennek rajta egyfolytában...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#7) Eastman válasza gerii (#5) üzenetére


Eastman
őstag

Folyamatosan gondolkodom a körülöttünk lévő világon. Ha _nem_ készen kapja, akkor egy tízéves szintén meg fogja ezt tenni. (Ha már a nevelést szóba hoztad.) De miért is kellene mélyen az agyába égetni a "jövő keddi" bemutatót?

A világ az nem Amerika. És nem Amerika fájdalma. Miért gondolkodjon úgy pl. egy szegedi kisgyerek, mint egy amerikai? Nem elérhető az emberiség tudása ('nak gyerekként befogadható része) más forrásból?

Tényleg, szörnyű lenne az IQ 70-es irány. Neveljünk IQ 80-as fogyasztókat! Nézzék a natgeot!

Az összes ismeretterjesztő közül a natgeo áll legtávolabb a valóságtól.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) Gerasz válasza Eastman (#7) üzenetére


Gerasz
aktív tag

A szegedi kisgyerek a NatGeo helyett Andy új csatornái között kapcsolgathat. Nem érdemes terhelni a körülöttünk lévő világgal, a kék plakátok tökéletesen eligazítják.

Néhány éve még megrökönyödtem volna a hozzászólásodon, de be kell látnom, kegyetlen jól dolgozik a habonyi gépezet.

(#9) Eastman válasza Gerasz (#8) üzenetére


Eastman
őstag

Aranyos vagy, de én pont nem foglalkozom belpolitikával. Hosszú évekkel ezelőtt pontosan ugyan ezt gondoltam róluk.

A Te képzeleted húzza egy zászló alá a véleményem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) mustang08


mustang08
aktív tag

Úgy látszik, ezekre van igény. Itt nem a TV szolgáltatót kell hibáztatni, hiszen nem a köznevelés a céljuk, hanem a profitmaximalizálás. Ha ez kell a népnek, akkor ezt kapják.
Egyébként, a NatGeo az utóbbi időkben eléggé lecsúszott, már korántsem azt a minőséget hozza, mint korábban (régen minden jobb vót!). A Kozmoszon kívül nem is jut semmi érdemleges az eszembe.

(#11) Freiherr


Freiherr
őstag

Ez nem tudatos piaci döntés. Inkább valami háttéralku a dolog a Telekom és a magyar kormány(=TV2 csoport) között, aminek a lesz@rt nézőkhöz semmi köze sincs,ők csak simán beszopták.

XXX

(#12) dabadab válasza mustang08 (#10) üzenetére


dabadab
titán

"Úgy látszik, ezekre van igény"

Igen, az gondolom valós igény, hogy valóban nézett csatornákat lecseréljenek jelenleg még el sem indult csatornákra :DDD

DRM is theft

(#13) CounterBoci válasza mustang08 (#10) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Egészen pontosan a köznevelés a céljuk. Kereskedelmi adó miből él? Pont abból. És akkor még bele sem mentünk az egyéb dolgokba, amivel manipulálják az embereket.

(#14) btz válasza dabadab (#12) üzenetére


btz
addikt

Ugyan ilyen felmondással való fenyegetőzések mentek a Telekom Facebook oldalán, mikor kiderült, hogy lesznek ezek a Vajna adók, minden napra jutott egy SpílerTV, Izaura vagy Chili követelő. Összességében voltak annyian mint itt az egy nap alatt összegyűlt FOX, NatGeo csatornáért siránkozók.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#15) CounterBoci válasza btz (#14) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Nem vagyunk egyformák, akinek az kell mossa vele az agyát. De a kettő miért is nem fér meg egymás mellett? Akkor mindenki csendben maradna.

(#16) villamos válasza CounterBoci (#15) üzenetére


villamos
őstag

Mert akkor alacsonyabb lenne a profit, és azt nem engedhetik meg...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#17) taaz


taaz
aktív tag

Ez a T.
Ahogy hirtelen megnéztem upcnél nincs még ilyenről szó. Ott benne van ez a pár fos csatorna.
Én amúgy nem nagyon szeretek tv-t nézni mert az 1 órás műsor időt 20 perc reklámmal nyomják meg. A 20 percnek a fele gyógyszer reklám. Úgy szar az egész ahogy van. :W

(#18) Stanlee


Stanlee
őstag

A nagyon keves idobol, amit otthon TV nezessel toltottem el, jelentos szeletet kapott a NatGeo meg 5 evvel ezelott. Jo filmjeik voltak, de az utobbi evekben elkezdtek masolni a Discovery fele realityket, ill. tematizalt csatornakent kijott a natgeo wild, amin kb. ugyanazokat a sorozataikat nyomjak minden heten. Most raneztem a musorukra, fel napig van valami drogfutaros az egyiken, a masikon pedig a mar sokszor latott Kinn az orosz vadonban vagy ennek az amerikai valtozata. A masik veglet a rengeteg II. vh-s film, ill. valamilyen vallasi tema, amit mar alig birok feldolgozni. Jobb lenne, ha redukalnak 1 csatornara azt a keves dokufilmjuket, ami van es valtozatosabb musort allitanank ossze. Nyugodtan lehetne regi filmeket is mutatni. Most kezdtem el Attenborough 70-es evekben forgatott sorozatat nezni, engem az is lekot, nem kell nekem HD-ben drogszallitos film a Natgeo-tol :-)

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#19) CounterBoci válasza Stanlee (#18) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Ez nálam is úgy életképes, hogy van többféle Discovery, Spektrum, NatGeo, meg még pár és valamelyiken a sok közül szokott menni olyan, ami érdekel. Ha mégsem, mivel csak este szoktam bekapcsolni elalváshoz keresek valami Rambót vagy Pengét az egyik szennycsatornán :DDD

(#20) btz válasza CounterBoci (#15) üzenetére


btz
addikt

Egyrész technikai oka is van. Műholdon pl nincs annyi transzponder, hogy ennyi csatorna elférjen. És mivel a T-nél nagy egységesítési szellem is van, ezért nem tehetik meg azt sem, hogy a Satosok merőben más csatornákat kapjanak, más csomagokat kelljen alkalmazniuk, mint mondjuk az IPTV-seknek.
Másrészt nem akartak árat emelni. A TV-knek ugyebár műsortovábbítási díja van, amit a szolgáltatóknak kell megfizetni a TV-k tartalom tulajdonosai felé. Gondolom sokan ismeritek azt a hírt is, hogy az RTL klubb és a TV2 is hatalmas műsorterjesztési árakat kezdett el kérni a szolgáltatóktól, mellette a TV2 csoport is horror árakat kér még a Spílerért is többekközöt 100ft+áfa/előfizető/hó, és kitudja még mennyit a rengeteg új csatornájáért. Szóval ezeket is lenyelte a Telekom, ezeknek az ára lett a FOX NG és még néhány kisebb csatorna kivétele.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#21) CounterBoci válasza btz (#20) üzenetére


CounterBoci
senior tag

Ma is tanultam valamit. Mi a fene az a spíler?

(#22) Muerte68 válasza CounterBoci (#21) üzenetére


Muerte68
addikt

Vajna új férfi csatornája,arra vették meg a Premier liga közvetítési jogát-ezért akarja most mindenki :U
Mondjuk ha egy két év múlva megveszi más a jogokat,mint ahogy az utóbbi pár évben 4 gazdája volt-utána szerintem nagyjából a kutyát se fogja érdekelni :P

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#23) btz válasza Muerte68 (#22) üzenetére


btz
addikt

Kellett valami rá, hogy az előfizetők verjék helyettük az asztalt a bekerülés végett, ne nekik kelljen, így lett rátéve az Angol foci.
Ugyanezt eljátszották a FEM3-al, átnevezték Prime-ra és teljesen más műsorokkal indították el raja (sz..rva az addigi nézői körre) majd létrehoztak egy másik új FEM3-at (eredeti terv szerint Joy néven akarták), ami nem a régi FEM3 jogutódja, így arra új továbbítási szerződéseket kell kötni, ha azt akarják a szolgáltatók, hogy bekerülhessen a kínálatukba. A régi FEM3 műsorait pedig átrakták erre az új FEM3-ra ami szinte sehol nem volt kínálatban (ugye mivel nem joguód, hanem a Prime lert az mégsem azon mennek a régi FEM műsorai), így megint az előfizetőket vették rá arra, hogy menjenek asztalt borogatni a szolgáltatójukhoz, így az kénytelen legyen jó drága terjesztési díjért felvenni a kínálatába. Ennek árát nem tudom de ez is tuti hogy 50ft+áfa/előfizető/hó felett van valahol.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#24) Tuomas


Tuomas
addikt

Megy a magyarázkodás

We were here

(#25) btz válasza Tuomas (#24) üzenetére


btz
addikt

Valamennyire nyilvánossá kéne tenni ezeket a tárgyalásokat, hogy utána ne lehessen azt mondani, mert az egyik, mert a másik, ne menjen a mutogatás

ⓑⓣⓩ

(#26) villamos válasza btz (#25) üzenetére


villamos
őstag

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#27) tomazin válasza villamos (#26) üzenetére


tomazin
veterán

Hat koszi ezt a kepet, ezzel jot tudtam rohogni es nem feltenni gonosz kerdeseket :)

(#28) C4mp3r


C4mp3r
addikt

basszak meg magukat, ugyan nalunk tv elofizetes csak anyam miatt van, 2 hete nincs is aram alatt a boxom, de azert jo latni, hogy igazi minosegi csere hajtodik vegre. akit egyebkent nagyon erdekel a natgeo youtube-os csatornajan mindig fent van az aktualis top dokumentumfilm pl. a before the flood es szerintem a mars is fent lesz majd angolul es a magyar csatornan is magyarul.

(#30) Tuomas válasza dugo_ (#29) üzenetére


Tuomas
addikt

Na ez érdekes. Eddig nem tudtak megállapodni, most meg hirtelen mégis? :DDD
Ebből látszik, hogy kamu volt az egész :DDD
De jó látni, hogy a népharag még működik :C

We were here

(#31) btz válasza dugo_ (#29) üzenetére


btz
addikt

Olvastam én is, már több helyen írták, hogy mégsem veszik ki a két NatGeo-t és a FOX-ot. A NatGeo HD verzió viszont kikerül így is, illetve a MTV Hits, FilmBox Premium, Viasat Nature/History HD és Sky News, BabyTV maradásáról nem volt szó

ⓑⓣⓩ

(#32) btz


btz
addikt

Most meg a másik csoport kezdi a gyötrődést :DD

ⓑⓣⓩ

(#33) Muerte68


Muerte68
addikt

lesz mindkettő-nem bírtak a népharaggal,meg a Fox-os média nyomással :DDD

btz azok amúgy is prémium+ fizetős csatornák voltak-kivéve a NG hd-t

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.