Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) draco31 válasza btz (#33) üzenetére


draco31
veterán

Legyen, és csinálják. A mostani vezetés ha jól tudom 1 éve sincs meg, az egyik alkalmazott vette meg a csődbe ment céget ha jól értesültem. 14 éve a környező 15 faluban fektetett le az eredeti cég kábelt TV-nek, és net kábelt is. De már az építésnél itt-ott kimaradt a földből a netkábel. A TV-vel nem volt gond, de ha jött egy nagyobb eső, akkor pár óra hangyafoci jött. Aztán egyre több csatorna kimaradás, majd eladták az egészet ahogyan volt. 2 éve untam meg, ekkor már a Wi-Fi alapú nettel is próbálkoztak, ekkor már a sokadik tulajnál járt a cég. Ekkor volt az, hogy 4000-et fizettem 35 csatornáért, aminek a fele nem működött, de ez mindenkinél így volt. Azóta új kézbe került ismét, aki megnyerte a jelenlegi pályázatot. Már írtam nekik egy érdeklődő email-t, kíváncsi vagyok mit válaszolnak.
Persze az új vezetés lehet más, de még sok jót az elmúlt fél évből sem hallottam róluk. De lehet ez csak a 12 éves fejfájás miatt van. Ez nem csak bennem él, hanem mindenkiben. 4 ismerősömnek szóltam eddig, hárman olyan reakciót mondtak, amit ha leírok ide, az örök kitiltás számomra nagyjából :DDD a negyedik csak legyintett, hogy akkor marad a régiben minden. Szóval itt a környéken nulla a bizalom.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.