Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) cyanide

Én azért vettem meg, mert így nem főzöm meg a kormányon a telómat. Nem kell a telefonhoz még powerbankot is vinnem, ha nyugodt akarok lenni, hogy a nap végén is képes leszek segítséget hívni. A telót elrakom a hátizsákomba, nem esek rá, úgy mintha mindig a zsebemben lenne.
Szeretem látni a pulzusomat, olyan mint a kocsiban a fordulatszámmérő.
Az óra jóval kisebb, mint a telefon, sokkal védettebbnek gondolom. Nem szeretem közszemlére tenni a telómat, nehogy valaki megkívánja.
A vízállóságot az idei Balaton Maratonon kipróbáltam. Nem volt vele gond.
Szóval lehet, hogy a telefon tudja ugyan ezeket, de én nem akartam telefont használni. A telefonos rögzítéstől az is elvette a kedvemet, hogy párszor észrevétlenül leállt a program pont a nagy fogyasztás miatt. Vagy húzott egy egyenes vonalat a térképen, ott ahol felébredt. Persze akkor átállítottam az energiagazdálkodást, akár több helyen is és úgy azért működött.
100 000 Forintos Garmin-t sehogy sem vettem volna meg, akciósan 42 000Ft-ot még elfogadhatónak találtam a Brytonért, illetve utólag sem bántam meg.
Aki úgy gondolja, hogy a telefon elég neki, azt nem ez a készülék fogja meggyőzni. Ez egy elég rétegtermék.

[ Szerkesztve ]

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.