Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bruti01


bruti01
őstag

Ha van kérdés akkor várom.

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#2) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Felmész a magyarorszag.hu-ra és lekérdezed a TB biztosítás állapotodat. Ott megtalálod a munkáltatódat, vagy nem, szóval meglátod bejelentettek-e.

Amúgy mit zavar mennyit kap más a munkádért? Gondolj csak bele, egy kicsit felelősségteljesebb munkát végző ember mennyi hasznot tud termelni a munkaadójának...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#3) bruti01 válasza Blindmouse (#2) üzenetére


bruti01
őstag

pont az ilyen gondolkozásmód miatt tartunk ahol tartunk. ha én is meg lennék fizetve és lenne egy többé kevésbé biztos munkahelyem akkor nem panaszkodnék...

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#4) balu72


balu72
tag

"egoista nyaligátor főnököm" Ezt szépen megfogalmaztad! :D :C

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#5) VásRló


VásRló
tag

A raktáros-targoncás ilyen keveset keres? Én is akartam jelentkezni ilyen targoncás képzésre, mert sok helyen keresnek targoncást, de lehet, hogy talán mégse kéne?

[ Szerkesztve ]

(#6) Samus


Samus
addikt

A helyesírást légy szíves nézd ár, mert egy darabig átugrottam a hibák felett, de a "magyar ország" résznél kicsit kiakadtam. Tudom, személyes blog, de 2013 van, és az összes asztali böngészőben van beépített szótár...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Slade92


Slade92
aktív tag

"Mert most egy nagy magyar telekommunikációs cégnek dolgozom"
Ettől a bekezdéstől amik le vannak írva a munkáltatóról ugyan ezt tudják a biztonsági cégek alválakozójának 99%-a...
Tudnék mesélni!

[ Szerkesztve ]

(#8) lisza81 válasza bruti01 (#1) üzenetére


lisza81
újonc

Szia Bruti!

És tudsz valamit, hogy annál a budaörsi csomagolóanyag gyártó cégnél azóta történt változás a vezető személyét illetően?

(#9) eladohardver válasza bruti01 (#1) üzenetére


eladohardver
őstag

Hali brruti! Hol érdemes okj képzést und targonca vizsgát? Köszönöm válaszod!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.