Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kövezzetek meg, de szerintem rohadt jól néz ki!

Sic Parvis Magna

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

A hazai forgalmazást, akkor a virágboltok intézik. Instant megnézem majd, kellemes thrash filmnek tűnik.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Jó lesz ez, megnézzük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) F34R


F34R
nagyúr

Atomjo... nezzuk majd. :R

(#5) Cifu


Cifu
nagyúr

Lehet csak én vagyok az, aki negatív, de önmagában az, hogy vér és csonttörés van benne, még nem fog térdre küldeni és ájtatos követőjévé varázsolni.
Az animációs elnagyolt, az, hogy az álkapocs nem mozog, de a száj igen, egy régi trükk az olcsó rajzfilmeknél. Ennél egy kicsivel jobbat várnék... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Tiszta DC jellege van, nagyon várós.

(#7) SirRasor válasza hogabesz (#6) üzenetére


SirRasor
őstag

Nekem erről a Hellboy ugrott be :D

Make Love not war!

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Kiköpött DC szerintem is, és a poénok ülnek! :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Aprósólyom válasza Cifu (#5) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Szeretjük a MK-t, de anyagilag sose volt egy hatalmas fejős tehén. Ez fért bele az animátorok bérébe, úgy néz ki.

Jevons paradox

(#10) markknight válasza hogabesz (#6) üzenetére


markknight
veterán

A DC csinálja

(#11) hogabesz válasza markknight (#10) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Jogos, tényleg ott a WB logo a végén. :R

(#12) Cifu válasza Aprósólyom (#9) üzenetére


Cifu
nagyúr

Én is szeretem az MK-t, de azért egy kicsivel többet várnék el, na... :)

Gyorsan elő is vettem az OtaKing77 féle videókat, hogy hogy is csinálja ezt egy egy személyes projekt:

Tie Fighter
R-Type

Street Fighter / Bison preview

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A rajzolása lehetne egy fokkal igényesebb. Ez olyan cartoon network szint, nyilván persze a brutalitást leszámítva.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) Tian66


Tian66
senior tag

Én kifejezetten utálom ezt az CN-ös, olcsó, rángatós, kidolgozatlan rajz stílust. Nem tetszik és ez nem csak pénz kérdése.

(#15) Aprósólyom válasza Cifu (#12) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Itthoni költségvetésben is több mint 1mrd Ft lett a legutóbbi nagyobb projekt, a Rubent Brant. Csak képzelem, hogy részletesebb animálással, külföldi bérezéssel hogyan kezd el hatványozódni az összeg, ezért ennél a szintnél voltak kénytelenek meghúzni a projekt költségvetését.
Ha megnézzük egy-egy nagyobb animáció költségvetését és figyelembe vesszük a célközönség méretét, akkor feltételezem, hogy töredék összeget tudnak csak fordítani egy MK adaptációra. Ez van. Az élet nem habos torta. ;]

Jevons paradox

(#16) saelin válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


saelin
veterán

Nekem sem tetszik a stílus.


Aprósólyom
Megnéztem ezt a Rubent Brant-ot... Ez hányinger ahogy kinéz.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.