Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sz4blya


sz4blya
csendes tag

+1

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#2) Brutális eb válasza sz4blya (#1) üzenetére


Brutális eb
addikt

Sajna úgy néz ki velünk minden megtehető.(Politikától most nem írnék semmit)
Most olvastam,hogy a romániai otpnél fele annyi a THM mint nálunk.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#3) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

A 30 ezer forintos gyűjteményre gondolsz? Épp ma láttam és néztem, hogy ahhoz képest, hogy semmi díszdoboz, sőt... ahhoz képest ennyit elkérni érte igen meredek.

(#4) Brutális eb válasza Szten Márs (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ja én 40 körűl láttam és elég gyenge a cucc.
Külföldön meg 20 körűl megvásárlható.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) DEJVID


DEJVID
őstag

Úristen, ez komoly?

(#6) lvnt válasza DEJVID (#5) üzenetére


lvnt
őstag

Igen.

(#7) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Kép update.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8) darál0w


darál0w
Jómunkásember

duplájáért akarják eladni?

és biztos lesz olyan barom, aki megveszi

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9) Brutális eb válasza darál0w (#8) üzenetére


Brutális eb
addikt

Vakker én is majdnem megvettem de felidegeltek a pofátlanságukkal.
Én tényleg igyekszem megvenni cuccokat de ez már nem az első eset,hogy ennyire hülyének néznek minket.Bojkottálom ezentúl a filmipart.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#10) DEJVID válasza darál0w (#8) üzenetére


DEJVID
őstag

Mit tud csinálni az, aki bd-n akarja?

(#11) darál0w válasza DEJVID (#10) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megveszi külföldön

vagy letölti, aztán hajtogat neki ilyen papírdobozt....

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12) DEJVID válasza darál0w (#11) üzenetére


DEJVID
őstag

Akkor édesapám, aki nem beszél külföldiül, egy barom lenne, mert a filmtörténelem legnagyobb alkotását korongon akarja?

(#13) sz4blya válasza DEJVID (#12) üzenetére


sz4blya
csendes tag

ofkorsz nem. az a barom aki dupláért adja csak egy szinkronnal/'dubbinggal' - mintha a BD-re nem férne rá.. :((

[ Szerkesztve ]

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#14) Jhonny06


Jhonny06
veterán

[link]

Szállítanak Magyarországra, postaköltséggel együtt nekem 20,6k-t írt ki. Lehet ezt okosan is.. akinek meg kell a magyar szinkron az fizesse ki. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) Brutális eb válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én eredeti hanggal nézem de azért ekkora lehúzás a magyar szinkronos verzióért pofátlanság.(+Ugye a hazai kiadásoról lespórólták az angol DTS HD Master audiot :W )
Sok emberke szereti szinkronosan.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#16) DEJVID válasza Jhonny06 (#14) üzenetére


DEJVID
őstag

Azt esetleg lehet tudni, hogy van-e rajta magyar felirat?

[ Szerkesztve ]

(#17) darál0w válasza DEJVID (#12) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

megnézi felirattal. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#18) DEJVID válasza darál0w (#17) üzenetére


DEJVID
őstag

Viszont nincs rajta normális angol hang.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.