Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Lol és muhaha, jók voltak az ÚMG-s srácok. Remélem minden avatás ilyen lesz. :DDD

Rip and tear

(#2) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Szerintem fülest kaptak valami Gárdafelvonulásról, hagy hasonlóról, most meg nem akarnak külön reklámot csinálni a meg nem történt esemény kapcsán az adott szervezetnek. Nem szoktak ok nélkül megszállni egy területet.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#3) atollox


atollox
csendes tag

Olvastam, jót nevettem. :)

Mindezek ellenére úgy vélem: nem az egyszerű rendőrökkel van gond, inkább a rendőri szervekkel és a jogszabályokkal.

(#4) Brutális eb válasza atollox (#3) üzenetére


Brutális eb
addikt

Persze fejétől bűzlik a hal.

Srácok ismét kérném a politikát/gárdát nem idekeverni.Egyrészt én sem szívelelem őket bár felőlem aztán lehetnek ha nem erőszakoskodnak másrészt pedig aktuálpolitika ami tiltott a lapcsaládnál teljesen jogosan.Köszi.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Valamit felreertesz itt. Nem akart senki lopni, meg akartak elozni az uj magyar gardas balhekat, ezert vonultak ki.
Egyebkent igen, ha lopni mesz es a rendori jelenlet miatt inkabb elallsz a szandekodtol, akkor a rendori "akcio" sikeres.

[ Szerkesztve ]

(#6) Zolaash válasza Lauda (#5) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Avatást hirdettek ide. Milyen balhéról beszélsz?

Rip and tear

(#7) Lauda válasza Zolaash (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Nem szokott lenni balhe korulottuk ugye?

(#8) fordfairlane válasza Brutális eb (#4) üzenetére


fordfairlane
veterán

Srácok ismét kérném a politikát/gárdát nem idekeverni.

Ez a rendőrségi közlemény pont azért ilyen "esetlen", mert nem akar politikai vitákat generálni a sajtóban, ahhoz viszont, hogy értelmezni tudd, ahhoz tudnod kell, mi történt a háttérben. A háttérben pedig ez történt, politikai jellegű rendezvény megakadályozása volt a cél.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#9) Zolaash válasza Lauda (#7) üzenetére


Zolaash
aktív tag

De, körbe-körbe rohangálnak, aztán részegen randalíroznak minden avatáson.

Részemről téma lezárva, nehogy miattam csukódjon be a totyik.

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#10) Brutális eb válasza Lauda (#5) üzenetére


Brutális eb
addikt

Ki mondta,hogy lopni akartak?
Te értesz félre valamit. ;)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) fordfairlane


fordfairlane
veterán

"Tehát ha én lopni megyek de helyette inkább hamburger evés lesz a vége mert úgydöntök akkor az rendörség sikere :D :D :D"

Ha a rendőri jelenlét akadályozza meg a lopást, akkor igen, kijelenthetjük, hogy az akció sikeres volt. A viccország jelző nem ül, ez a te bajod. :DDD

x gon' give it to ya

(#12) AcélAgyar


AcélAgyar
tag

A gárda megtartotta máshol az avatást, ezek meg ott szórakoztak addig Csókakőn. Hát ez aztán valóban sikeres rendőri akció volt... :DDD :DDD

Ez olyan, mintha Józsi Debrecenben szeretne bankot rabolni, a rendőrség pedig Debrecenben várna rá, Józsi viszont Sopronba megy bankot rabolni, másnap pedig bejelentik, hogy sikeres volt a rendőri akció, hiszen Debrecenben tényleg nem történt bankrablás. Csak azt felejtik hozzá tenni, hogy Sopronban csinált bankrablást Józsi, aki jót röhög magában. :DDD

UI: Tényleg nem politizálósból, de gárda avatást akartak megakadályozni, azt hitték Csókakőn lesz. Nem ott volt, megtartották máshol nyugodtan, ezek meg bejelentik, hogy sikeres volt a rendőri akció. Gratulálok. :DDD

(#13) Brutális eb válasza fordfairlane (#11) üzenetére


Brutális eb
addikt

Nem érted...

Elindulok valahová mondjuk zsákolni a nőmet ha de menet közben meggondolom magam amihez KÖZE nincs a rendőrségenek semmilyen szinte akkor az hogyan lehet a yardocskák sikere. :F

Valóban nem vicc ország igazad van szánalom rendörség. ;]

De sebaj felesleges túlelemezni a léyneg,hogy jót nevettem mai nap is a tányérsapkások sikeres akcioján.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#14) maláj


maláj
őstag

mit vártál ezektől az okosoktól ??? :DDD
mindenki tudja, hogy a rendőr szó manapság milyen kifejezéseknek a szinonimája :U

(#15) fordfairlane válasza Brutális eb (#13) üzenetére


fordfairlane
veterán

Mindent értek. Ez a blogbejegyzés szánalmas, ez a lényeg.

x gon' give it to ya

(#16) AcélAgyar válasza Brutális eb (#13) üzenetére


AcélAgyar
tag

Ezzel csak az a bajom, hogy a gárda az avatást máshol megtartotta. Egyszóval a rendőrség megakart akadályozni egy eseményt egy adott helyszínen, de nem jött össze nekik, mert máshol megtartották. :)

(#17) Brutális eb válasza fordfairlane (#15) üzenetére


Brutális eb
addikt

Miért szánalmasozól egy konkrét hírt?
Nem értelek.
Eléggé gyerekes ez a viselkedés ,hogy valami nem tetszik indokod semmi rá de azért lefröcsögöd.
Gratulálok.
Ha esetleg rendőr lennél vagy kötődésed van hozzájuk nyugodtan jelezd.
Szivesen olvasok nagyszerü híreket velük kapcsolatban.
Csak valahogy ez manapság nem megy .
Korupcioról hallok,tény,hogy nő a bűnözés,egyre gyengébb igényeket támasztanak a felvételnél is....

De ez nem ide tartozik.
Ez egy jókedvre deritő hír volt én szakadtam a röhögéstől.
Mindenki nyilván akinek nem savanyú a szölő.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#18) maláj válasza Brutális eb (#17) üzenetére


maláj
őstag

"Szivesen olvasok nagyszerü híreket velük kapcsolatban."

amíg a rútpofájú sintér sanyi maffiavezér a főfőfődisznó addig esélytelen bármi ilyesmire várnod :DDD

(#19) Brutális eb válasza maláj (#18) üzenetére


Brutális eb
addikt

Az a baj,hogy a rendszerváltozás óta nem láttam még tisztességes arcot ott.
A szolgálunk és védünk helyet .
Kiszolgáljuk és védjük az aktuális hatalmat.

Mondjuk legnagyobb mélypont az most számomra ami szerintem minden tisztessége jóérzésű rendőrnél is kiveri a biztit,hogy az alkoholist garamvölgyi képviseli őket a nagynyilvánoság elött.
Borzalom.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#20) maláj válasza Brutális eb (#19) üzenetére


maláj
őstag

tudod, hogy vannak egymással az efftársak ;]
szolgálunk és félünk, stb.
na de ne fűzzük tovább a szót mert valamelyik admin agyában elpattan valami és zárja :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.