Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Egyetértek! :((
Azonban az tény (bárki bármit mond), hogy szkinheadek általában nem szoktak magyarokra támadni, "másokat" tartanak "ellenségnek"! (Akikről viszont ténylegesen nap mint nap hall már az ember, hogy konfliktusba keverednek a magyarokkal, nekem is lenne pár sztorim, amit személyesen átéltem, de "politikailag" nem lenne korrekt, ha leírnám, pláne nem abban a stílusban, ahogy szívem szerint tenném! Ja igen! Engem egyszer pont egy szkinheadtársaság mentett meg az ilyen "nem magyaroktól"....)

[ Szerkesztve ]

(#5) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Politikát és általánosításokat ne keverjetek a szomorú eset ürügyén a Fórumra!
Itt konkrétan erről az esetről , erről az emberről van szó. Az ilyenek a ... általánosítások pont a lényeget fedik el.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6) kételkedem


kételkedem
addikt

Ezt végigolvasni is elég volt (két gyerekem van), nemhogy átélni! :((

A törött csont összeforr, meggyógyul. A lélek sokkal nehezebben gyógyítható. Mindenképpen keressetek pszichológust, hogy a lányod ne cipelje egész életén keresztül ezt a terhet.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8) Killerking


Killerking
csendes tag

Sajnálom ami történt! A lélek nehezebben gyógyul. Nagyon erősek voltatok, én kicsit agresszivebb vagyok és gyengébb idegzetű, megtorló típus sajnos, én megkerestem volna az embert és öntörvényüen intéztem volna el....... a következményeket persze vállaltam volna. Ezért is mondom hogy erősek voltatok mint én lettem volna egy ilyen helyzetben, egy kis lányom van de bele sem merek gondolni ilyesmibe.... sajnálom ami történt veletek, az egyik ismerösöm barátját egy "ilyen" támadásnál meg is ölték :O Ha mondhatok ilyet szerencsések vagytok. Milyen világban élünk?

[ Szerkesztve ]

Drink and the Devil had killed off the rest .....

(#9) BloodyEddie válasza Killerking (#8) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Remélem én már nem ebben fogok... Tanulok és dolgozok érte, hogy elköltözhessem innen, lehetőleg egy másik kontinensre. Nem fogok a leendő gyerekeimet kitenni ennek, ami itt folyik.

(#10) kételkedem válasza BloodyEddie (#9) üzenetére


kételkedem
addikt

Tanulok és dolgozok érte, hogy elköltözhessem innen, lehetőleg egy másik kontinensre.
Tanulj, dolgozz, harcolj! Érd el a céljaid! :K
Sajnos a börtönt nem a magyarok találták fel. Bűnözés nem csak nálunk létezik. Nincs a Földnek olyan szeglete, ahol ne lennének bűnözők.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11) szablya


szablya
tag

Nem voltak skinheadek, ez slussz. Bunkó városi parasztok voltak, max kopasz fejjel.
Sajnálom a történteket :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) ThaBoss válasza szablya (#11) üzenetére


ThaBoss
senior tag

A gond nem az volt, hogy ki volt, hanem az, hogy ilyet megtett!
Sajnálatos! :(((

(#13) Depression


Depression
veterán

Nagyon szomorú lettem olvasás közben.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#14) Dr. Romano válasza szablya (#11) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Attól mert még te ezt állítod még simán lehettek azok is :U (egyébként számomra ua a kettő)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#15) szablya válasza Dr. Romano (#14) üzenetére


szablya
tag

Figyelj, aki ilyet tesz, az nem az. Se skinhead, se bonahead. Úgy vélem, eléggé ismerem a szubkultúrát ahhoz, hogy véleményt alkothassak róla. Morálisan nem elfogadott lányokat megverni, még a kisebbségből se. Ilyet tenni gyalázatos dolog, nem férfihez méltó, és nem igazi "harcosokhoz" (mert ugye nálunk főleg a nemzeti oldalhoz kapcsolódnak a hasonló társaságok). Szóval bárki tette, se férfi, se "szkinhed" nem volt. Lehetett bőrdzsekis kopasz bunkó.
bocs az OFF-ért!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) Dr. Oid válasza philoxenia (#5) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

A politikával alapvetően igazad lenne, de fontosnak tartom megjegyezni az általánosítással kapcsolatban, hogy olyat ugye még senki nem hallott, hogy dühöngő bölcsészek agyba-főbe vertek tizenéves kislányokat, a kopasz állatokról meg néhány más csoportról meg mintha gyakran lenne ilyen híradás.
Szóval van olyan csoport, amelyiknek nem jár az "ártatlanság vélelme", nyugodtan általánosíthatunk rájuk minden rosszat.

(#17) Lenry válasza philoxenia (#5) üzenetére


Lenry
félisten

nincs mit idekeverni.
ez a társadalom legalja, akit soha nem szabadna visszaengedni oda. az, aki egy beszólást/visszaszólást így torol meg, az lelkileg sérült, és a társadalomtól, annak védelme érdekében elkülönítendő. örökre

és én is egyetértek szablya kollégával: kopasz volt, nem skinhead (esetleg csak ő hitte azt magáról)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A legutolsó szempont az, hogy milyen csoporthoz tartozónak vallotta magát a bűnöző.
Az írásból is kiderül, hogy nem egy megtévedt családapáról van szó:

Érdekes, volt már kifosztás és súlyos testi sértése. Két rendbeli ügye volt, a második alkalommal le is ültették, aztán jó magaviseletéért kiengedték előbb. Sajnos az már letöltöttnek tekintendő.

Tehát újra nyomatékosan kérem, hogy politikai és társadalmi szálat ne keverjünk bele!
A legkevésbé lényeges a cikkben, hogy milyen a hajviselete és az öltözködése az ilyen "embernek". Ezért ennek a tárgyalását a továbbiakban hanyagoljátok!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#19) nuke7


nuke7
veterán

"/Az elkövető neve és címe a szerkesztőségben/"
ez mit jelent..? :F

https://youtube.com/user/nuke7

(#20) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Én azon vagyok megdöbbenve, hogy az elkövető(k) nem tanusított semmilyen megbánást. :(((

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#21) psyho85 válasza nuke7 (#19) üzenetére


psyho85
aktív tag

Ez azt jelenti, hogy véletlenül, mintegy rossz helyre, privátban kapsz egy címet és nevet, ami véletlenül az elkövetőé. Ezek után, ha véletlenül arra téved egy pár ismeretlen, és véletlenül sz*rrá alázzák, az már igazán csak a véletlen műve.

Azért ez elég hülye kérdés volt, beláthatod.

Jut is eszembe: ha most valaki teszem azt alaposan megruházná azt az állatot, lenne értelme? Az, hogy mit érdemelne, az egy dolog (minimum herélés szerintem), de lenne értelme is? Pozitív hatása? Persze a bosszú kellemességén túl.

Véleményem szerint egy épebb társadalomban még a pszichológus költségét is a nyakába varrnák, amit valamelyik börtönbányában állítana elő...

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#22) nuke7 válasza psyho85 (#21) üzenetére


nuke7
veterán

hát igen, alap, hogy azt neki kéne fizetnie.
de hogy mit érdemel, nos a leginkább úgy kaphatná vissza, hogy őt is és a gyerekét is egy ilyen "baleset" éri
u.i.: sorry, ha hulye kérdés, az én gondolkodásmódom nem igazán nevezhető gyakorlatiasnak, de én is valami ilyesmire gondoltam...

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#23) philoxenia válasza nuke7 (#22) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most komolyan gondolod, hogy a gyerekét kellene büntetni az apja bűne miatt? :(((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24) Lenry válasza philoxenia (#23) üzenetére


Lenry
félisten

szerinted nem lenne visszatartó ereje?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Azon kívül, hogy teljesen lényegtelen az elkövető "hovatartozása", nagyon szomorú eset :((

Simán lehettek szkinhedek sajnos. Ezt teljesen politikától, és társadalomtól mentesen mondom. Minden szubkultúrában léteznek emberek, akik feljogosítva érzik magukat bizonyos dolgokra, holott akár az bizonyos szubkultúra teljesen normális.

Itt nálunk, a városban van egy több tagú csoport, biztosan szkinhedek (a ruhájukból, kiegészítőkből lehet látni) Jó hazafiként és polgárként, személyes ismerősömet, egy harmonikás magyar utcai zenész nénit ellöktek, és megrugdostak. Következő esetet személyesen láttuk, amikor egy magyar srác gitározott és angolul énekelt hozzá. Körbeállták, elzavarták, hogy miért nem a Himuszt vagy Kárpátia dalokat énekel. Utána pedig saját bőrömön is tapasztaltam (pont miután romák akartak pénzzel lehúzni minket, ugyan azon a napon) a buszmegállóban zenélgettünk halkan, akkor még hosszú hajam volt srác létemre. Na minket is körbeálltak, és nekem címezve "Na mivan hippi vagy k**** anyád!??"

Ezek tagadhatatlanul bizonyos csoportok megnyilvánulásai.

Szóval, az oly divatos szkinhed szubkultúra lehet alapból "békés" hazaszerető állampolgárokat takar... de hogy az erőszakon, és az erőszakosságon alapul valaki ellen, ebben biztos vagyok. Sokan úgygondolják e címszó alatt bántalmazhatnak ártatlanokat.

[ Szerkesztve ]

(#26) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Először is kitartást kívánok mindenkinek a családban, hogy minél könnyebb legyen feldolgozni ezt az esetet - már ha fel lehet ezt egyáltalán bármikor is dolgozni!

Az elkövetőnek (a gyenge jogi büntetésen túl) még egy büntetés lenne a jutalma a tettéért.
Az ő gyermekének mindezt a tudtára adni.
Tudja meg az a gyermek(mikoron már képes átérezni a dolgok súlyát), hogy az apja annak idején mit tett más gyermekével.
Szégyenüljön meg az apa a gyermeke szemében, hogy mit tett.

Bár sajnos a gyermek helyes neveltetése is kétséges ilyen családban, de azért még történhetnek csodák...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Szomorú eset. De a cikk írója biztosan nincsen egyedül. Az ilyen és hasonló esetek szinte hetente megtörténnek és általában semmi következménye nem lesz a dolgoknak...
Szaktársamat lányt is leütötte valami férfi este a nyílt utcán, eltörött az orra és az arccsontja, meg el is ájult. Nem lett meg az elkövető azóta sem...

[ Szerkesztve ]

(#28) Met válasza philoxenia (#23) üzenetére


Met
nagyúr

Nézd, ha a "kopasz" lábát eltöröd, kicsit fáj, csont összeforr, fél év múlva nem érdekli.
De a tudat, hogy a gyereke vagy barátnője azért szenved amit ő tett az sokkal nagyobb büntetés.

Megtanultam, ha igazán bántani akarsz valakit akkor ne azt az embert bántsd, hanem azt aki fontos neki

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#29) WesTM


WesTM
senior tag

Ez magyarország, szándékosan kisbetűvel.
Ami itt folyik, a legundorítóbb, legerkölcstelenebb dolgok egyike a világon.
És itt nem térek ki a részletekre, mert annak ban lenne a vége.
Sajnos nekem is hétről-hétre szembe kell kerülnöm a kopaszokkal, és hasonlóak a tapasztalataim. Igazi ALFA HÍMEK... ők az ország reménységei... Sajnos tudni kell keelni őket, és ez nem a szavakban merül ki sajnos. :(

Lányodnak jobbulást kívánok, és legyen erős, fog ő még lenézni erre a szarházira... :R :K
Nem szabad feladni, pláne ilyen fiatalon!!! :)

Ren Hoek: Ezzel is az a probléma, hogy egyre többen vannak. Csapatokba verődve pedig ember legyen a talpán aki meglép/legyőzi őket... :R

[ Szerkesztve ]

(#30) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Sajnálatos, de ilyen a közbiztonság sajna.
Az, hogy senki nem állt meg, látva pedig a sérüléseket szomorú, persze veszélyes meg minden, de ha velünk törtenne? :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#31) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

A rendőrség szimplán szarjon sünt :) a felületes és szakmaiatlan nyomozás miatt...
A rendőrségnek háziőrizetes(többszörös gyilkos) emberkéket kell felügyelni napjában 3xor

Ilyen és hasonló baromságokra megy el az egyébként is létszám és anyaghiányos rendőrség ereje.
Vezényelgetik ide meg oda őket

de pl nálunk mikor feltörték a lakást a rendőr első kérdése! apámhoz az volt, hogy ha hamisan mond be valamit eljárást indítanak ellene...persze a tolvaj azóta sincs meg levették az új lenyomatot, oszt ennyi volt a nyomozás is valószínűleg

Fogalmazzunk úgy hogy 20 év hatása és az adott politikai erő most is veri a mellét a statisztikát mutogatva :U
mást nem mondhatok, mert moderálnak :U lehet már így is sok volt..:D

másrészt nagyon balfasz skeanheadnek kell lenni ahhoz hogy lányt verjen
de csodálom hogy a többi bőrfejű megtűri maga között ilyen múlttal:
"volt már kifosztás és súlyos testi sértése. Két rendbeli ügye volt, a második alkalommal le is ültették"

Én azt mondom hogy polgári peres úton pereld be vagyoni kárra! :K :B 1-2 millió körüli követelésre van esély vagy kezelési költség állására...

(#32) Ricco_hun válasza WesTM (#29) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Most nem értem, hogy ezért miért Magyarország a hibás. Bűnözés meg idióták a világ minden táján előfordulnak. Nem értem, hogy miért kell Magyarországot meg a magyar népet úgy unblock szapulni minden egyes ilyen esetnél. A bűnözés nem magyar találmány, ahogy előttem oly találóan megfogalmazták. Akik meg rögtön azzal jönnek, hogy amilyen gyorsan csak lehet elhúz innen, hát...az én zsebemben ez is kinyitja a bicskát, nem csak az ilyen sajnálatos esetek.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#33) Mobi28


Mobi28
tag

Ez borzasztó. A testi sérülések "lényegtelenek" elmúlik/beforr kész. De a lányok lelkében ez kitörölhetetlenül benne marad. Mindezt egy primitív véglény miatt aki csürhébe verődve volt olyan kemény "férfi", hogy elbánjon két kamasz lánnyal. :((

mod: Az ilyen esetekben alap lenne a minimum 3-4év börtön vagy fegyház (nem ám laza fogházacska) egy 2x3-as kábel tv nélküli magánzárkában 'oszt had gondolkodjon. Borzasztó, hogy ha egy hasonló "ember" bekerül él mint hal a vízben. Dolgoznia nem kell csak döglik egész nap a kábeltévés zárkában, főznek mosnak rá ingyen, eü ellátás megilleti ingyen, sportolhat ingyen, tanulhat ha akar természetesen ezt is ingyen. Nekünk törvénytisztelő nem börtöntöltelék tisztességes állampolgároknak mindenért fizetni kell... Sőt mi fizetjük a helyettük is. Kész röhej. Fel is húztam magam ezen. A senkiházi szar kisköcsög remélem majd egy 6 ágyas zárkába kerül ahol ő lesz az egyedüli fehér bőrű. :D

[ Szerkesztve ]

(#34) WesTM válasza Ricco_hun (#32) üzenetére


WesTM
senior tag

Hogy miért?
Mert senki nem foglalkozik velük. Itt minden el van tűrve. Én meg értem azt is aki el akar menni, mert teljesen igaza van, én mondjuk nem fogok elmenni innen.

Nem tudom mennyire vagy képben a dolgokkal, de ez a csodás hely kezd átfordulni oda, hogy este jobb is ha nem mész ki az utcára, mert bármi megtörténhet, pedig én egy szép, békés alföldi városban lakok. Mi lehet máshol?

Kezdünk lezülleni TÁRSADALMILAG, és itt nem említem a politikát, mert nem szabad.

Akkor nem tudom ki és mi a hibás?! :F :U

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#35) Ren Hoek válasza WesTM (#34) üzenetére


Ren Hoek
veterán

"...én mondjuk nem fogok elmenni innen"

Sokan elmennek, és onnan osztják az észt... Vagy állandó honvágyuk van, aztán hazajönnek, és sztéfikáznak mindent. Ha itthonmarad az ember az az igazi hazafiság. Itt megélni, boldogulni, itt megküzdeni a dolgokkal.Nem nyafogni, sírni, hogy milyen rossz, hanem tanulni, dolgozni, feljebbtörni. Utána már ki lehet menni külföldre bizonyos időkre, biztos háttérrel. De aki itthon sem boldogul, az sehol sem fog igazán. Hatalmas problémák vannak ez tény, de mindjárt jobb kedve lesz az embernek ha mondjuk eltölt egy kis időt Ukrajnában. Ahhoz képest ez egy paradicsom.

De amúgy egyetértek, maga a népünk sem az összefogásról meg a céltudatos együttműködésről híres. Inkább a marakodás, az való nekünk :(

[ Szerkesztve ]

(#36) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Met és Lenry megkérdezhetem, hogy a véleményeket milyen tapasztalatokra alapozzátok? Hány gyereketek van például és hány ilyen erőszakos jellemű embert ismertek személyesen?
Egyáltalán miért gondoljátok ezt megoldásnak? Már maga az önbíráskodás sem elsősorban azért nem megoldás, mert esetleg igazságtalan, hanem azért találták ki a törvényeket és a végrehajtásukhoz szükséges erőt azért tartja a társadalom, mert van aki nem lenne képes saját magát /családját/ megvédeni. Egyáltalában szerintetek a cikkíró komolyan gondolta, hogy ez történjen az illető gyerekével. Szerintem nem.
Semmi biztosíték nincs rá egyébként, hogy ez jobban bántaná az illetőt, sőt, akár a saját gyermekét is mindennap megveri az ilyen állat.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37) Lenry válasza philoxenia (#36) üzenetére


Lenry
félisten

minden csak kultúra kérdése. te így gondolod, mert ezt nevelte beléd a környezeted, hogy az erőszak rossz, és soha nem vezethet eredményre. én nem így gondolom. ez van.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) WesTM válasza Ren Hoek (#35) üzenetére


WesTM
senior tag

:K :K :K :R

Osztom a véleményed! :R

(#39) Met válasza philoxenia (#36) üzenetére


Met
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy saját tapasztalat....

Törvények, hehe
Valaki megöl valaki, kap pár évet, kijön és ott folytatja ahol abba hagyta és ami a legszomorúbb, hogy a börtönnek nincs visszatartó ereje hiszen megvan mindenük.
Idézem a szomszédot, a börtön olyan mintha kint lenne csak nincs nő
Ennyit a csodás törvényekről :(((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#40) Lenry válasza WesTM (#34) üzenetére


Lenry
félisten

miért ne foglalkoznának vele? a Rendőrség elkapta őket? el. le fogják csukni? le. más országban mivel tennének többet?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) philoxenia válasza Met (#39) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gyerekedet verték miattad, vagy Te kaptál a szülőd miatt? :F

Szerk: Börtönről: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42) gabipaci válasza Lenry (#40) üzenetére


gabipaci
addikt

Én írországban élek, és itt a megbélyegzés is jár a bűnösnek.
Ha elkövetsz valamit, bekerül az újságba így
X.Y aki ebben a házban, abban az utcában és városban lakik, elkövette ezt és azt, a büntetése pedig...
Az a baj, hogy magyarban leülöd a büntetésed, és a szomszédok úgy tudják, hogy kazasztánban voltál dolgozni (nem Te, ez példa!!!). Szerintem az embernek joga van tudni, ha a közvetlen közelében bűnöző (tolvaj, pedofil, gyilkos...) lakik.
Aki elkövet valamit, megérdemli a nyilvánosságot.
Emberi jogok ide vagy oda.

Logitech hardware tester

(#43) WesTM válasza Lenry (#40) üzenetére


WesTM
senior tag

Ez egy eset a nagyon sok közül.
De egy péntek este mikor összevernek 10-15 embert, és szarja le a rendőr, akkor mi van? Én tisztában vagyok vele mi történik az éjszakában, és a rendőrök reakcióját is tudom. Volt már részem ilyenben, kellett már kórházba menni cimborámmal hajnali 3 kor. ÉS tudom hogy a rendőrök mit mondtak erre... Intézzük el mi, egy 18 éves gyerekért csesztek kimenni, miközben mindenki tudta hol van. VÉDD MEG MAGAD... :U
Illetve tovább megyek... Hogy jutunk el addig a 10-15 ig? Még 1 is sok.
Azt kéne megakadályozni hogy ilyen csoportosulások szabadon garázdálkodhassanak az utcán, igazából korlátlan szabadsággal... :U

[ Szerkesztve ]

(#44) Robi BALBOA válasza Angel1981 (#3) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ezzel én is eggyet értek, semmi baj nincsen a skinheadekkel elég sokat ismerek, akiről te írtál az egy mocsok kopasz "álskinhead" az ilyeneket jobban utálom mint a mocskos semmirekellő tudjuk kiket.

"Mégis azt mondják, minden rosszban van valami jó, a lányom az eset után, kerülve az embereket, inkább a számítógép előtt ült sokat, msn-ezett." -Mondjuk ebbben nem értek veled eggyet(íróval), szerintem egy ilyen eset után nem az a legjobb ha elzárkózik és kerüli az embereket. Velem is történ ilyen, hogy buliba mentem és 5-6 "kisebbségi :W " rámtámadott hátulról a sötétből észrevétlenül, esélyem sem volt főleg hogy egy kicsit be is voltam tintázva, de ezek után én nem ilyedtem meg(mondjuk egy lánynál ez teljesen más) nem zárkóztam el és nics mit szégyelni azon, hogy 5-6 ember hátulról le tud ütni 1 egész embert vagy a te esetedben, hogy két kiscsajt hátulról "sunyiban" leüt egy nagy majom férfi, szerintem ez nem égő, szerintem ez csak a támadónak/támadóknak lehtne égő, hogy lányokkal bír csak el vagy az én esetemben, hogy csak öten-hatan mernek sunyiban nekem jönni.

Én azt ajánlom neked(vagyis a lányodnak), hogy nyugodtan menjen bulizni ne maradjon ki semmiből, csak legyen körültekintőbb és vigyen magával gázsprét és ha valakinek beszól és megy hazafelé akkor nézen hátra felé is mert akis k.csög szemtől szemben lehet nem mer ugatni, de hátulról van mersze letámadni a végtelen embert.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#45) Ren Hoek válasza Met (#39) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Ami kellene: nagyobb rendőri jelenlét az utcákon, mert most konvergál a nullával. Tisztelet visszállítása a rendőröknek. Ha valaki rátámad baltával egy rendőrre, akkor ne azon parázzon hogy használhatja a fegyverét vagy sem. Romániában esett meg, hogy bizonyos "csoportból" származó nő adott egy pofont kamerák, előtt a rendőrnek, az pedig visszaadta a pofont. Érdekes módon a hírekben nem a túlkapás szerepelt, hanem hogy az asszony felpofozta a rendőrt, ezért eljárás indult ellene. Ilyen itthon nincsen. Azonnal a rendőrt szivatják meg érte.
Emellett az USA-ban jól működő 3 csapás törvény - avagy 3-ik visszaesés után életfogytiglan, vagy halálbüntetés visszaállítása (miért jó az nekünk, hogy a többszörös gyilkosok és visszaesők, a mi adónkból tengetik az életfogytiglan tartó büntetésüket milliárdokkal rövidítve a költségvetést)

A szervezetünk hasonló egy országhoz, a fehérvérsejtek a rendőrök. A közjó érdekébel likvidálják a gonosz baktériumokat, a rákosan burjáznó hibás sejteket (Való életben az agresszív bűnözőkre érthető - nem a szellemi fogyatékosokra pl) Ott nem szarral gurigáznak.

(#44) Robi BALBOA: Ez azért nem akarat és hit kérdése. Ha így szétverik az állkapcsodat, meg a fejedet, utána a trauma miatt (meg ahogy kinézel utána) kíváncsi lennék vidáman járnád e a várost, meg bulizgatnál, meg felülnél ugyan arra a buszra örömmel.
Ehhez sokszor pszichológus kell, hogy túljusson rajta az ember. Plusz sok idő.. Nem minden múlik el nyomtalanul.

Magabiztosságot adhat a gázspré, esetleg egy gáz-riasztó pisztoly kapszaicin és könnygáz tölténnyel (azért 1x1 mm-es erőspaprika is szétmarja az arcot, akkor 1 gramm tiszta kapszaicin mit tehet :DDD )

De mondom ehhez idő kell...

[ Szerkesztve ]

(#46) Ipse89


Ipse89
tag

Szegény lány, lehet életre szóló negatív élménnyel gazdagodott :( Elképesztő, hogy a közbiztoság, és a törvénykezés színvonala "nem a legjobb" egy komolyabb hackerkedés, vagy sikkasztás többet ér mint egy emberélet?
Agresszió mint olyan nagyon durván felütötte a fejét, függetlenül bőrszín vagy stílusirányzattól. :( Lányt megütni az meg hát számomra felfoghatatlan :Y
Hammurabi- féle törvények kellenének. "Szemet szemért..." Ha nem is szorítaná visszább a bűnözést, legalább a tettes méltó jutalmat kapna, nem pedig egy felfüggesztettet, vagy egy pár hónapos ellátást valamelyik sitten. ( olyan börtön kellene, mint ázsiában, vagy Közel-keleten, nemám TV meg internet...)
Viszont itt jönne Ghandi szavai:" A szemet szemért vakká tehetné az egész világot." Ez nagyon is igaz, de ha az ember nem ért a szép szóból... :(

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#47) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Az ilyennek tépném ki a szívét és törném el a nyakát úgy, ahogy van. Hihetetlen, hogy mik vannak. Nagyon sajnálom. :(

Amikor az autós/kereszteződéses részt olvastam ott estem hanyatt újra. Szép a világ, ennyi van az emberekben. Mert ha olyan a konfliktus, hogy meg kell védeni valakit, akkor még inába száll a bátorsága sok mindenkinek, de unottan kocsikázni tovább, úgy hogy még 'riziko' sincsen...

Sokáig gondolkodtam azon, hogy mi lenne, ha csetepatéba kerülnék, vagy épp valaki. Segítenék-e neki, ha tudom, hogy akár el is vághatják a torkom. Sok-sok éves sport és nagy legény létemre, én is sokszor szorongva megyek végig egy-egy aluljáróban, és az utcán is pattanásig vagyok feszülve, éjszaka. Ilyesztő, hogy ilyenen kell gondolodnom. Pláne, hogy koromat tekintve aktív résztvevője vagyok az éjszakának (mint kiderült, nemrég, igen a válasz, még ha nem is volt a jó döntés - de mégis a legjobb)

A rendszer működését pedig nem kívánom vitatni, sajnos nagyon is jól tudom, hogy hulladék. Szerencsére nem úgy tapasztaltam meg mint Ti :( Kívánom, hogy az idő gyógyítsa meg amit lehet.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48) hemaka válasza Met (#39) üzenetére


hemaka
nagyúr

Épp ezért van az, hogy nálunk a faluba egy férfi kijelentette, hogy addig csinálja itt kint a balhét, amíg vissza nem kerül, mert ott jó meleg van, kaja, pia, tv...
Szóval ez itt a legnagyobb probléma...

(#49) keIdor válasza zoltanz (#30) üzenetére


keIdor
titán

Ebben az országban nem szokás segíteni a másikon. Igazi hungarikum ez is.

WesTM: Ezek a kopasz barmok se jobbak, mint az "ellenségeik".

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#50) McClane


McClane
aktív tag

Tiszta szívemből kívánom, hogy az a mocskos állat rohadt nagy kínok között dögöljön meg! Ennyi, semmi több...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.