Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Az össze ilyen állatnak le kellene vágni a két melsőlábát. Kemény volt a gyerek de kíváncsi lettem volna hogy mit szól hozzá ha az egyik kapuból egy fickó tarkón csavarja jó kis akác colos deszkával. Az ilyen nem érdemel sem börtönt sem halált mind a kettő tul kegyes nekik.

Milyen idősek a lányok?

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2) Lortech


Lortech
addikt

Sajnálom nagyon.
Ez valami hihetetlen, milyen düh jött belém, remegek az idegtől. El nem tudom képzelni, szülőként hogy lehet ezt elviselni ép ésszel.
Gyors és nyomtalan felépülést a leányzóknak!

Thank you to god for making me an atheist

(#3) ijjájom válasza SAMYka (#1) üzenetére


ijjájom
csendes tag

17 évesek lesznek

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#4) Thrawn válasza SAMYka (#1) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezeknek a ****-oknak tényleg nem lehet megfelelő büntetés kitalálni :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5) Loader


Loader
tag

Ez hihetelen! Nem is tudom mit mondjak. Meg áll az ész! Levagyok döbbenve! Teljesen átérzem a helyzetedet és a lányodét. Az Ő lelki sérülése talán soha sem fog begyógyulni. Pénzben kárpótolhatatlan. Sajnos a középkorban beszüntették azt a büntetésformát, amit most nem írok le nehogy bannoljanak, amit az a k*csög érdemelne. Nem is tudom, mit tennék a helyedben azzal az állattal! De azt hiszem a börtön sem riasztana vissza csak, hogy megkapja, ami jár neki!
Szomorú! :(

''Te! Hogyis van ez?''

(#6) venember83


venember83
nagyúr

Mocskos f*szfej, az ilyet siman be kene nyomni a bortonbe s dogoljon meg ott, illetve jatszodjanak vele szappanosat minden este kopasz testverei, nyomorult...

Szerencse, hogy nem reszvetet kell kivanjak, de ebbol siman az is lehetett volna :(

[ Szerkesztve ]

(#7) SAMYka válasza ijjájom (#3) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Mielőbbi felépülést nekik

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#8) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

én ezt nemtudom feldolgozni....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9) djtoomi


djtoomi
addikt

Büdös g@ci. :((( A lányoknak meg ihamarabbi felépülést.Én a helyedben felkeresném mielőtt lecsukják és agyon verném,de nyom nélkül. :((( :((( :((( :( :(

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#10) Loader válasza Dare2Live (#8) üzenetére


Loader
tag

Én is csak nézem a monitort. :(

Ilyenkor miért nem jár arra egy rendőr!

Tragédia!

''Te! Hogyis van ez?''

(#11) erdey_a


erdey_a
őstag

felfoghatatlan... :Y

nos... nehéz ilyenkor higgadtnak maradni, így nem is próbálkozok vele. Hosszas kínok közt kellene 100 évig tartani az ilyeneket és azt is, aki a világra fingta! Hogy életűk minden hátralévő percében szenvedjenek.

Vérboci

(#12) ijjájom


ijjájom
csendes tag

Ja és nem írtam, hogy amikor földre rogytak a járdaszigeten, lányom merő vér volt, a kivilágított útkereszteződésben több autó ment el mellettük, egy sem állt meg, hát még ezt is nehéz lesz feldolgoznia.

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#13) Loader


Loader
tag

Javaslom, hogy mielöbb keress egy pszichiátert, aki még időben elkezdheti a kezelést! Ezzel nem szabad várni! A testi sérüléseket a mai plasztikai sebészet gond nélkül el tudja tüntetni. Legalábbis a lányod érdekében nagyon remélem. Persze eggyik sem két fillér... :(

''Te! Hogyis van ez?''

(#14) Loader válasza ijjájom (#12) üzenetére


Loader
tag

Bár ott lettem volna! De gondolom, neked is csak ez jár az eszedben.

''Te! Hogyis van ez?''

(#15) Ősember


Ősember
őstag

a legfaszább az, hogy az ilyen rohadékok megusszák pár évvel és ujra kikerülnek emberek közé. :( nincs visszatarto ereje... ehhez már tul sok a demokrácia a levegöben :o

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) ijjájom válasza Loader (#14) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Ja! Mióta történt az eset, úgy járok az utcán, hogy nézem az acélbetétes bakancsosokat, közben gondolkodom, hogy mit tennék, ha a lányom egyszercsak azt mondaná ez az alak volt... /itt nem ítélem el az acélbetéteseket, hisz pár évig a lányom is "gyászhuszár" volt, sőt neki is megvan még az acélbetétese. Nem külső alapján ítélkezem, de valahogy kicsit ebben a két hétben más szemmel néztem rájuk.
Igen, keresek pszichológust, csak egyenlőre amig az állkapcsa össze van drótozva, nem nagyon akar beszélgetni idegenekkel.
Van mikor viccelődik az evészetén, a másik pillanatban zokogásban tör ki...

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#17) Peet210 válasza ijjájom (#12) üzenetére


Peet210
őstag

Tőből levágnám mindkét lábát az ilyen mocsadéknak. Hogy volt képes ilyet tenni két fiatal lánnyal. Ez már nem is ember hanem egy féreg.
És az is elég borzasztó, hogy még segítségükre sem sietett senki. Ilyen egy szemét tetű világban élünk.

Today's record, is tomorrow's motivation

(#18) majerfeco


majerfeco
csendes tag

Ezeknek az állatoknak a halál túl kegyes. Az ilyeneket nagyon meg kellene kínozni, de csak annyira, hogy túlélje, de ezt minden nap megcsinálni vele. Álítólag az nagyon fáj, ha a sebet besózzák. Na abbahagyon a gondolatmenetemet! És még az ilyeneknek kell megadni amerikában a kegyes halált a halálbüntetéskor...

A lányodnak pedig keress es pszichológust, ilyen helyzetben szerintem egy szülőt a pénz érdekli legkevésbé.

A cserbenhagyókról meg annyit, hogy ők is gyakorlatilag beleeggyeztek abba, hogy megvérjék a lányokat. Pedig egy telefonálással meg lehetett volna oldani az ügyet.

Az Opera és a Firefox a gyávák böngészőke! Az igazán bátrak Internet Explorert használnak!

(#19) Loader válasza ijjájom (#16) üzenetére


Loader
tag

Attól még a doki beszélhet hozzá. Ráadásul neki is fel kell készülnie, össze kell állítania egy terápiát, ami plussz idő veszteség. És itt most abból kevés van. Minnél elöbb kezelést kap annál kevesebb/enyhébb lessz a maradandó lelki sérülése.

ui.:nem vagyok szakember.

mod: ja és olyat keress aki speciálisan ilyen esetekkel foglalkozik!

[ Szerkesztve ]

''Te! Hogyis van ez?''

(#20) Loader válasza majerfeco (#18) üzenetére


Loader
tag

"Pedig egy telefonálással meg lehetett volna oldani az ügyet."

Ezt erősen kétlem! :( Ilyenkor csakis az azonnali közbelépés segíthet.

''Te! Hogyis van ez?''

(#21) moma


moma
őstag

jaj istenem... jobbulást a lányodnak!
mi lehet annak a csávónak a fejében...

we all deserve a bit of luck.

(#22) t1


t1
addikt

bazd +ez durva ( Bocsánat) hogy lehet ilyet csinálni.... az ilyet megkéne kínózni

(#23) bnss


bnss
veterán

Nehéz szavakat találni, ilyen ember is él a földön, aki két tizenéves lányt így helyben hagy... Egyszerűen enm fér a fejembe, hogy egyáltalán a gyengébbik nem képviselőire egyáltalán hogy lehet kezet emelni... Ilyenkor felmegy bennem a pumpa, nem kicsit. :(

Másodszor pedig itt akadtam ki... Milyen ember az is, aki látja mindezt és nem áll meg? Kerékkulcsot hajtogattam volna a nyaka köré ott helyszínen...

Mielőbbi gyógyulást a lányodnak ill. az osztálytárásnak is!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#24) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Én tudok egy jó büntetést!!
Börtönbe vele!
Étel ital nélkül amíg ki nem szárad teljesen és bele nem pusztul! :((

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#25) #96302336 válasza moma (#21) üzenetére


#96302336
törölt tag

Vákuum.
Az ilyen erősembereket be kell zárni a bányákba, ott lehetnek erősek. És csak akkor jöhet ki, ha felfordult.

Rohadjon meg az ilyen féreg. És ezek csinálják a balhét mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#26) Macka


Macka
veterán

Hál' Istennek ezeket még a börtönben sem szeretik.... Az a minimum, hogy rózsásra vágják a f@szukat.....

(#27) Zewa


Zewa
senior tag

#&@!! B+ ez durva, nagyon durva.. :W :W :W :W HUh de fel tudom huzni amgam az ieneken..Alapvetően elítélem azokat akik Nőkre kezet emelnek, nem hogy 2 őre és ien brutálisan!!! Hol élünk?! Kivánom hogy gyugyuljank fel minnél hamarabb és az a mocskos féret pedig csukja meg valaki de ugy hogy nem kell fel...
Gázspay hasznos lehet bár tudom nem eza megoldás.. :(

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#28) kicsitomi88 válasza Macka (#26) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Tapasztalatból: Pszichológus azonnal!!!

A hírekben nem adták ezt le? Mert elég nagy hírértéke van.

90 87.5 87.8 87.5

(#29) Macka válasza Zewa (#27) üzenetére


Macka
veterán

Nem gázspray kellene, hanem normális büntetés, hogy még az élettől is elmenjen az ilyen állat kedve...

(#30) twollah


twollah
nagyúr

Amikor olvastam az irast ledobbentem.
Tizen eves kislanyokat verni kemeny dolog.
Bar az ilyen embereknek (ha lehet embernek nevezni azt aki ilyet muvel) annyira torzult a lelkuk, hogy fel sem fogja a tettenek a sulyat.

Az a szomoru az egeszben, hogy kap par evet sulyos testisertesert, ha szerencseje van akkor el tudja jatszani, hogy nem 100as vagy kibulizza azzal, hogy ittas allapotban volt es kevesebbet kap.

(#31) Elmör válasza venember83 (#6) üzenetére


Elmör
senior tag

Igazad van és még jó, hogy nem részvétet kell nyilvánítanunk, de normális ember ilyet tényleg nem tesz. Ha volt is valaha idegennel szóváltásom vagy a baráti körben valakinek akkor sem gondoltunk ilyesmire, nemhogy megtegyük. Nem értem neki ebben most mi volt a jó vagy csak ennyire elnyomta már az agyát pár "dolog" hogy nem is reálisan gondolkozik. :W :(

Mielőbbi felépülést kívánok a lányoknakl! ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#32) #96302336 válasza twollah (#30) üzenetére


#96302336
törölt tag

Én a részeg garázdaságot súlyosbító körülményként büntetném, de sajnos a magyar törvény a bűnözőket védi

(#33) venember83 válasza Macka (#26) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, akik eroszakolnak s gyerekeket bantanak azokat a bortonben kikezdik (hacsak nem tomorulnek ezek valami bandakba) mivel sok bortonbelinek van kint lanya/gyereke/felesege.

(#34) [CaveMaN]


[CaveMaN]
tag

Hamarabb kell megtalálni, mint a rendőrök, megfelelő társasággal...

(#35) bnss válasza twollah (#30) üzenetére


bnss
veterán

"Az a szomoru az egeszben, hogy kap par evet sulyos testisertesert, ha szerencseje van akkor el tudja jatszani, hogy nem 100as vagy kibulizza azzal, hogy ittas allapotban volt es kevesebbet kap." - Bár ne lenne ebben igazad, de sajnos így van... :(

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#36) kicsitomi88 válasza [CaveMaN] (#34) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Csak kerüljön Szegedre és derüljön ki miért... Nem lennék a helyébe.

90 87.5 87.8 87.5

(#37) t1 válasza bnss (#35) üzenetére


t1
addikt

magyarország....

(#38) finest


finest
őstag

Nagyon sajnáloma lányokat! Remélem, megkapja a fickó, ami jár neki.
Jobb lett volna, ha a lányok deffenzívebbek és nem válaszolnak neki, talán megúszták volna. Ez persze nem megoldás.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#39) bnss válasza t1 (#37) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, tudom ne is várjam el kishazámtól, hogy aki bűncselekményt követ el, az lakoljon is meg, ahogy azt kell...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#40) #96302336 válasza t1 (#37) üzenetére


#96302336
törölt tag

A Magyar törvényeket is sajnos hülyék írják

[ Szerkesztve ]

(#41) t1 válasza bnss (#39) üzenetére


t1
addikt

ez van ...sőt ha nem tartod be a kreszt még több évet is kaphatsz... ha így haladunk

(#42) [CaveMaN] válasza kicsitomi88 (#36) üzenetére


[CaveMaN]
tag

Teljesen őszinte leszek, ha az én lányommal történne ilyen... Nos, nem tudom ki látta az Amerikai História X-et, vagy esetleg a Maffiózók című sorozatban is volt egy teljesen ugyanolyan jelent...

Utána akár mehet a Csillagba is...

[ Szerkesztve ]

(#43) [CaveMaN] válasza kicsitomi88 (#36) üzenetére


[CaveMaN]
tag

Eh dupla :(

[ Szerkesztve ]

(#44) Armahun


Armahun
addikt

Nálunk is be kellene ezt vezetni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#45) bnss válasza t1 (#41) üzenetére


bnss
veterán

Szép lesz... Egy súlyos testi sértést meg lassan meg lehet úszni pikk-pakk, ahogy twollah is mondta arra hivatkozva, hogy ittas volt az egyén... Akárhogy is nézem arányaiban egy cseppet különbözik a két cselekedet fajsúlya, csak a büntetés fordítottan arányos...

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46) WN31RD


WN31RD
addikt

A jogrendszerünk nem ad erre lehetőséget, de ha rajtam múlnának a szabályok - így vagy úgy - végleg megszabadulnánk az ilyen alakoktól. Nem azért, mert "megérdemlik", hanem mert komoly veszélyt jelentenek a társadalomra, és erősen kétlem, hogy néhány év börtön vagy egyéb büntetés ezen változtatna.
:(

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#47) #96302336 válasza t1 (#41) üzenetére


#96302336
törölt tag

Jaja. Egy szoftverbűncselekményért pedig akár 10 évet, de egy komoly testi és lelki bántalmazásért csak pár hónapot, vagy pénzbírságot, és felfüggesztettet. Pffffff......

WN31RD Sőt, a börtönben csak megtanulja, hogy kell jobban bűnözni.

[ Szerkesztve ]

(#50) t1 válasza #96302336 (#47) üzenetére


t1
addikt

jaja felháborító... sök köcsög alkotja a törvényt... kivánom nekik velük essen meg ilyen mint ebben a sztoriban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.