Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janes1976


janes1976
őstag

Ideje volt. :R :C

Xiaomi Mi 9 Lite 128 GB (Aurora Blue)

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

Na ezt nem gondoltam volna :Y
Bar minosegi telefonoka gyartanak, jo suportal :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Abszolút megérdemli.

(#4) Peterson_ válasza janes1976 (#1) üzenetére


Peterson_
addikt

Helyes.:)
Meg is érdemlik.
Apple-csak minőség
Samsung- inkább mennyiségre megy.
Talán ezért csak harmadikak egyelőre.
Szerk: bocsi, nem válasznak ment.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Micsoda meglepetés!
Csak így tovább! :R

(#6) papi85


papi85
csendes tag

Htc is példát vehetne róluk... (sajnálom őket :( )
Nekem is Sonym van, szeretem, szép volt Sony, csak így tovább :K

(#7) Maxentius


Maxentius
addikt

Azért azt is figyelembe kell venni, hogy a Samsung és az Apple nyomulása miatt a RIM, a HTC és a Nokia eladásai csökkentek sokat, és emellett maradt sikeres a Sony, ez a szép. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) Peterson_ válasza papi85 (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

Szerintem a HTC is jó szívvel ajánlható kategória, csak kissé túl árazott az is...

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#9) Blyan


Blyan
félisten

Amellett hogy gratula a Sonynak, pocsék látni, hogy a Samu meg az Apple felzabálja a piacot.
RIM leves, HTC zuhan, Nokia kitudja mi és meddig.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10) Ati1979


Ati1979
veterán

Rájöttek, hogy telefon fizikai megjelenése mennyire fontos az embereknek! :)
Sokszor fontosabb mint a tudás. Megveszik mert tetszik nekik, a tudásukat meg a többség úgysem használja ki.

Szerintem ez okozhatja a növekvő eladásokat.

(#11) Integra válasza Blyan (#9) üzenetére


Integra
titán

és a samu csak most fog beindulni igazán, ugyanis hamarosan teljesen megújul a cég arculata, teljesen új logotípia, vadonatúj, stilizált samsung logo, gigantikus méretű image váltás lesz minden téren.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) gzbotii válasza Integra (#11) üzenetére


gzbotii
veterán

Ez nem mindig es mindenhol jelent jot..lehet, hogy ep az nem fog tetszeni sokaknak.
lasd pl.: S2 89% tetszett mindekinek, aztan jott az S3 es 50% aranybn vannak azok akiknek nem tetszik

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) Blyan válasza Integra (#11) üzenetére


Blyan
félisten

Egészségükre. :DDD Ettől nem lesznek más színben a vásárlók előtt. Akik istenítik a márkát azok továbbra is fogják akik meg kerülik (mint én) nem fogják jobban szeretni.

(#12) gzbotii

Mégis többen vették meg, mint az S2-t. Ez már öngerjesztő folyamat. Ameddig nem történik valami - akármi bármi - a Samsung megmarad a nagy népszerűségnek és sikernek örvendő gyártók között. (jelenleg igazából kettő ilyen van velük együtt :D)
Szvsz ehhez egy újabb olyan forradalom kéne, mint a mostani okostelefonpiac. De ilyen nem nagyon várható, hacsak nem lesz a közeljövőben valami áttörés a neurális chipek terén. :DDD Amibe viszont a Samu szintén belenyerelhet. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#14) Peterson_ válasza Ati1979 (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Aki meg kihasználja, annak ott a rendesen összerakott, korrekt felszereltségű készülék relatíve jó áron és a -többi gyártóhoz képest- megfelelő supportálás...eltekintve a kevés kivételtől, amiért pofozás jár nekik.

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#15) Csabulator


Csabulator
tag

Érdekes, pedig úgy hallottam/olvastam és 1 készüléknél tapasztaltam is, hogy szoftver ügyileg viszont egy rakás trágya a Sony.
Csak hogy egy közeli példát mondjak: Barátnőm telóját frissítettem GB-ről ICS-re, és néhányszor elég érdekes dolgot csinált (galériában nem jelentek meg a bélyegképek, csengőhang állandóan visszaállt alapértékre, stb.). A legutóbbi ICS frissítés után meg kifejezetten szaggatott lett a készülék működése (értsd: a lapozgatás egy csekély jóindulattal se volt smooth). Kár, hogy ezzel már nem foglalkoznak annyit, mint a telefonok dizájnolásával. Pedig marhára szép készülékeik vannak, ráadásul a hardver és az ár is passzentos részemről. Miért, Sony, miért?

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#16) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez szép eredmény.Régen imádtam a jg sony telóm az is nagyon jó volt.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#17) Integra válasza gzbotii (#12) üzenetére


Integra
titán

teljesen mindegy, a váltás meglesz. és rájuk is fér, mert ez az 1993 óta használt logo, hihetetlen elavult, bóvli, csak jobb lehet. én már alig várom, hogy ha az apple meglátja az új samsung arculatot, mikor nyújta be a keresetet ellene :DDD mert az új samsung arculat cool és trendi lesz. álá eppöl.

Blyan:
egy ideig scott bedburry neve is keringett a projektre, ő csinálta a nike just do it kampányt, és a starbucks-ot is. valszeg januárban a las vegasban mutathatják be az új logo-t.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Blyan válasza Integra (#17) üzenetére


Blyan
félisten

Biztos valami cuki eyecandy kinézete lesz. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) lmno


lmno
őstag

Itt az ideje egy Sony Nexus telónak :)

(#20) Peterson_ válasza Csabulator (#15) üzenetére


Peterson_
addikt

Nekem csak GB-vel van tapasztalatom.
Egykét apróbb hibától eltekintve-amikkel azért együtt lehet élni-
elég stabil és gyors a rendszer.
Vannak viszont beígért dolgok amik máig nem érkeztek meg.

Imno:

+1:R

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) bok92


bok92
addikt

Csak így tovább!Örülök,hogy összeszedte magát a Sony. :)

(#22) Magnum_ válasza Integra (#17) üzenetére


Magnum_
nagyúr

vannak már publikus "tervek"?

I humbly and respectfully decline™

(#23) marcias válasza Integra (#17) üzenetére


marcias
őstag

Van valami forrásod ehhez az arculatváltáshoz, mert érdekel! :R

Steam: marcias88

(#24) HuMarc


HuMarc
addikt

Gratulálok nekik! :R

(#25) Integra válasza marcias (#23) üzenetére


Integra
titán

német hírportálon olvastam, tegnapi cikk. :) n24.de
a forrás az ausztrál channelnews. teljesen új corporate identity bemutatását tippelik a ces-re januárban.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) callmeakos


callmeakos
veterán

Helyes :K

All→M8

(#27) barky


barky
tag

Ez várható volt csak idő kérdése az egész...véleményem szerint jelenleg az egyik legjobb gyártó...szép telefonok elérhető áron és tudásilag is eléggé ott vannak a toppon...ezáltal mindenki megtalálja köztük azt a típust ami leginkább megfelelhet neki...(bár HTC fan vagyok) ;]

"..lenni vagy nem lenni, valami van benne, amióta látok, azóta én vak lettem.."

(#28) Beladon


Beladon
aktív tag

Mindenképp örülök a hírnek szeretem a sonyt. Nem régen arról beszéltek, hogy az első androidos gyártók akarnak lenni, szerintem jó úton haladnak csak messze még a cél és ne feledkezzünk meg az apple és samsung sem nézik majd ezt ölbetett kézzel.

(#29) whaler válasza Ati1979 (#10) üzenetére


whaler
tag

Fusson a facebook és legyen kinn főoldalon a kék ikonja, a többi már lényegtelen.

(#30) zotyesz66


zotyesz66
őstag

Megérdemlik. Bár ezt annak is köszönhetik, hogy elkezdték "másolni" a Samsung üzletpolitikáját; folyamatosan tolják az új készülékeket kifelé minden árkategóriában. De szerencsére annyi reklámot nem látok tőlük mint a Samutól.
Viszont a köv. telefonom nexus lesz. Örülnék egy Sony nexusnak.

(#31) DarknessHope válasza zotyesz66 (#30) üzenetére


DarknessHope
senior tag

180milliárd veszteség? és még nem zárták be az egészet? ez a 3. hely? nos valaki elmagyarázhatná hogy maradhat fenn egy cég ekkora veszteséggel? egyáltalán hogy lehet ennyire veszteséges a termelés?

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#32) Blyan válasza DarknessHope (#31) üzenetére


Blyan
félisten

Hahó, millió nem milliárd. És ez a teljes Sony csoport vesztesége, minden ami a Sony.

Az egyetlen negyedév alatt elért 18,9 százalékos bővülést némiképp beárnyékolja, hogy a teljes cégcsoport 20,6 milliárd dollár árbevétel mellett 198 millió dollár veszteséget volt kénytelen elkönyvelni, mely még így is komoly előrelépést jelent az előző negyedéves 312 millió dolláros veszteségéhez képest.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33) zolizeus


zolizeus
csendes tag

Sony Ericson telefonom volt van és Sony telefonom lesz is.

Igazí tudatlan újonc!%! windows élmény index: 7.6, 7.9, 7.9, 7.9, 7.9,

(#34) Márkosz


Márkosz
tag

Remélem, hogy a HTC nem veszteséggel fog zárni! :D Am szép volt Sony, csak így tovább! :D

[ Szerkesztve ]

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#35) DarknessHope válasza Blyan (#32) üzenetére


DarknessHope
senior tag

jah... okés...:?D így már nem olyan gáz.. félreértettem...

bár igy is álla kérdés csak nem olyan súllyal hogy hogy lehet veszteség a vége? hacsak nem a későbbi nyereség céljából ennyire sokat fektettek be?

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#36) jagelo


jagelo
aktív tag

Sony Xperia S et vettem és nem bántam meg szoval így tovább:):)

(#37) oszi666 válasza gzbotii (#2) üzenetére


oszi666
őstag

na ez igen! megérdemlik, az biztos. ők a példa arra, hogy vissza lehet kapaszkodni, csak ügyesen kell csinálni

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#38) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Ez már valami.Szerintem ideje volt ide fejlődniük.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#39) Beladon válasza Blyan (#32) üzenetére


Beladon
aktív tag

Ha jól emlékszem a tavaji évet 5.5 milliárd veszteséggel zárták. Ilyen mértékű javulás mellett talán jövőre kimászhatnak a gödörből.

(#40) jagelo


jagelo
aktív tag

S3 annyira odavannak vele több ismerösömnek van és egyáltalán nincsenek elájulva töle ennyi:)Lesz ez még aranyérem is szerintem

[ Szerkesztve ]

(#41) skul0


skul0
aktív tag

Már régóta csodálkoztam rajta, hogy miért nincs benne a Sony az első ötben egyik negyedévben sem. Szép, végre.

Viszont a szoftveren tényleg csiszolhatnának kicsit, az ICS még mindig nem az igazi...

(#42) boletus válasza Ati1979 (#10) üzenetére


boletus
aktív tag

+1!

(#43) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Megérdemlik! :R :C

(#44) pit stop válasza DarknessHope (#35) üzenetére


pit stop
addikt

Korábbi nyereség(ek)ből (=eredménytartalékból), részvénykibocsátásból (bár most válság alatt ez nem igazán jellemző), hitelből ésatöbbi...
Ha pedig egy Sony odamegy egy bankhoz akkor valószínűleg nem hajtják el hogy "assetudomkivagy" - sőt inkább őket keresik fel, s nem ők keresnek :)

Szép teljesítmény, részben csodálkozom is rajta; főleg hogy legtöbb helyen előbb említik mint nagy gyártót az lg-t vagy más gyártókat (aki mögötte van). Bár kérdés a rettenet tömeg milyen hatással lesz minőségre, de remélhetőleg lesz erejük figyelni s tartani a szintet :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#45) fatal`


fatal`
félisten

Ideje volt! :C

Elégedett vagyok a Sony-Ericsson telefonommal, ha nem jön ki egy középkategóriás Nexus, max. 4" méretben, akkor valószínűleg a következő telefonom is Sony lesz.

(#46) dani3l válasza DarknessHope (#35) üzenetére


dani3l
őstag

Ugy, hogy pl a tv-s reszleguk mar regota veszteseges, tehat tobbe kerul nekik egy darab elolallitasa, mint amennyiert eladjak. Es azert nem keveset adnak el meg mindig. Es ez csak a tv.
Ezert is fekudtek ra most ennyire az okostelefonpiacra.

Egyebkent tenyleg megerdemeltek, miota kivasaroltak az Ericssont, egesz jo telokat gyartanak. Remelem idovel a Samsungot is maguj moge utasitjak, bar erre nem sok eselyt latok, nagyon kinotte magat (sajnos)..

[ Szerkesztve ]

(#47) szmissz


szmissz
senior tag

Csak a frissítésekkel szívatják szegény vásárlóikat, de nagyon keményen.

Tiszteld meg a másik felet azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetekre!

(#48) Prien


Prien
addikt

Későn ébredtek okostelefon téren, késtek a 2 magos telefonokkal, de talán mostanra érik utól magukat...Ha a Samsungot még nem is.

A kevés is több a semminél.

(#49) feliks


feliks
senior tag

Megérdemlik. Összesen egy(vagy kettőnek is vehetjük) okom van, amiért nem Sonyt, hanem Samsungot vennék, ha droidos: A modderek, romolós emberkék sokkal többen vannak Samusok, nem is tudom, melyik Sonyt tudnám össszehasonlírani egy S1/2 xda-s romtopikjával.. Nekem ez fontos szempont. Ezzel kapcsolatban (ideieknél nemtom hogy így van-e) a még egy nagy előnye a Samunak nálam: a telefonok bootloadere nyitható házilag(S2nél jig kellett egy ideig a piszkálás eltuntetéséhez) de Sonynál ha jól tudom csak a hivatalos oldalukon lehetséges, ami garivesztéssel jár..

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#50) xZer0kidx


xZer0kidx
senior tag

Gratula Sony DE...

Mindig érdekesnek találtam az érzelmi kötődéseket bizonyos cégekhez... mint pl. azok a kijelentések, hogy "hajrá Sony reméljük lehagyod a Samsungot" meg stb...
Ha lehagyja akkor mi lesz??? Jobb telefonok olcsóbb árak? Valószínűleg semmi különös azt leszámítva, hogy őket fogják utálni mert a fene ,de jól megy nekik... ugyanez lenne ha felcserélnénk a szereplőket és a Sony lenne az első és a Samu a harmadik akkor gondolom mindenki neki drukkolna és az elsőt-másodikat akarnánk leszorítani a helyéről...

A Sony is egy olyan cég mint a többi, csak a pénzt akarja kihúzni a zsebetekből nincs lelke és nem különbözik a többitől még behalucinálva sem...
Vannak "szerethető" készülékek, na de ,hogy cégek :N

"Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.