Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) fpeter84


fpeter84
senior tag

Egyetértek az írással... És az én káromat ki fogja kifizetni? Hogy volt annyi eszem hogy az alacsony kamatú de biztonságos formában tartottam a pénzemet? Ha egy fillér adófizetői pénzt is kapnak a Quaestor károsultak, akkor bizony nekem is tessék kifizetni azt a pár millió kamatos kamatot amit azért nem kaptam meg eddig, mert nem tettem a pénzem olyan helyre amin nincsen garancia! Ha tudtam volna hogy "majd úgyis kifizetik" akkor bizony én is oda tettem volna a pénzem, úgyhogy követelem hogy engem is kártalanítsanak!

:W

devizahitel: valóban, 2008 előtt olyan nevetséges feltételekkel lehetett volna csak magyarisztáni buznyák alapú autóhitelt kapni, hogy a 160-170Ft közti CHF-nek úgy 270-280-ra kellett felmennie hogy jobbá váljon a devizahitelnél - mindemellett amikor volt autóhitelem, akkor azt úgy vettem fel hogyha a duplája lesz a törlesztőm, akkor is csak rondán anyázzak de ki tudjam fizetni. Amikor lakáshitelben gondolkodtam, akkor is úgy néztem hogy csak akkora lakást, annyi hitelt, akkora törlesztőt, hogyha szó szerint a duplája lesz akkor se dőljön a világ - szerencsére nem léptem meg még azt se... Többet nem tudok elmondani, kérem ka'ccsojja ki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.