Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha ez élőszóban hangzott volna el, és élőszóban érzékelhetőek lennének az írási hibák, befogtam volna a fülem.
Lehet, hogy szakmai guru vagy, de ahogy írsz, az csapnivaló. Már csak az a kérdés, hogy te vagy a hibás, vagy azok a tanárok, akik nyelvtanból átengedtek a vizsgákon.
Írásjelek után kötelező egy szünet, (space,) és nem ártana tagolni a szöveget. Ilyen formában csak egy ömlesztett betűhalmaz az egész, elvész az értéke.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Brogyi válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Brogyi
senior tag

Azt hiszem igazad van.Nincs miért haragudnom.Köszi a beírást.Amikor én jártam iskolába nem volt PC.
Így a space ismeretlen volt számunkra.

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke válasza Brogyi (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Első indulatból kritizáltalak, elnézést kérek kirohanásom miatt. :B

Látom, átszerkesztetted az írást, ez dicséretes. Azonban huncut módon a hozzászólásban kihagytad a szüneteket az írásjelek mögül. :)

Már majdnem jó, csak olyan ömlesztett az egész. Aki ránéz, az nem biztos, hogy kedvet kap elolvasására. Pár ENTER, üres sor, új bekezdés nem ártana. Levegősebb, tagoltabb lenne az írásod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Brogyi válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Brogyi
senior tag

Mint írtam igazad van. Nincs miért haragudnom. :R

(#5) Vakegérke válasza Brogyi (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Khm...
Egész pofás lett az írásod. :K

Már csak az első betűhalmazt kéne tagolnod, és akkor még cuppantanék is egy nagyot, hogy ez már igen!

Egyébként illő tisztelettel köszönöm, hogy felháborodás helyett inkább tanácsként értelmezted mindazt, amit mondtam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.