Hirdetés

2022. november 29., kedd

Gyorskeresés

(#1) KISDUCK

KISDUCK
addikt

Ez a cucc tényleg 200k HUF körül megy? Fogadd őszinte részvétem. Press F

(#2) Fecogame

Fecogame
veterán

Gari + "így érkezett meg hozzám".

Már cserélik is :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Brndtt00 válasza KISDUCK (#1) üzenetére

Brndtt00
junior tag

Igen, annyi volt :(.
Nyílván külső sérülés lévén elvileg nem garanciális.
Az üzlet ahol vettem felvette nekem a kapcsolatot a gyártóval, azt mondták mindenképp keresnek megoldást.
Remélem lesz valami, mert 2 perc örömre tudok olcsóbb megoldást is :U :DD

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#4) Brndtt00 válasza Fecogame (#2) üzenetére

Brndtt00
junior tag

Nem szeretek hauzdni :D már beszéltem velük, elmondtam, hogyan történt pontosan, várok a megoldásra.
Most muszáj lesz türelmesnek lennem, sok cucc van ettől az üzlettől, eddig mindent tökéletesen kezeltek.
Elmondtam az igazat aztán reménykedem

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#5) hszilard666

hszilard666
veterán

Fel a fejjel, nagyobb bajod sose legyen! :R Biztos vagyok benne hogy segít a gyártó, nekik is nagyon fontos a jó ügyfélélmény! :K

Nekem a T10i adta meg magát pont a gari lejárta után egy hónappal. Pokoli zabos voltam, de szerencsére nagyon sokat használtam szóval nem volt annyira rossz üzlet meg aztán sikerült eladni alkatrésznek. :B

"To live is to suffer. To survive is to find meaning in suffering."

(#6) Brndtt00 válasza hszilard666 (#5) üzenetére

Brndtt00
junior tag

Nem idegeskedem, ki tudom várni.
Alapvetően nem vigyázok a cuccaimra, tehát ha tönkre is megy miattam nem sírok, ha hülye vagyok megérdemlem... Ha még tudom javítani házilag akkor megteszem, ha nem akkor tovább lépek. Itt az frusztrál, hogy semmit nem csináltam :W .

Em T10i-m már nagyon régóta kiszolgál, bár nem használom nagyon gyakran, de a jobb oldalin az earhook cuccban eltört a rugó és nem simul emiatt rendesen a fülem mögé xan mintha állandóan le akarna esni :/ Bárcsak cserélhető vezetékes lenne :(

(#7) hszilard666 válasza Brndtt00 (#6) üzenetére

hszilard666
veterán

De jó neked!

Nekem a kábel térdelt le sajnos. Volt Shure IEM om, az cserélhető kábeles volt, és ott a foglalatnak volt baja ahol a kábel a füleshez csatlakozik. Ha sétáltam benne, néha az egyik oldalon fél mp re elhallgatott. De asztalnál szuper volt! :D

Végül maradtam airpodsnál, szarul szól, de nincs vele szívás. :D

"To live is to suffer. To survive is to find meaning in suffering."

(#8) Brndtt00 válasza hszilard666 (#7) üzenetére

Brndtt00
junior tag

T10i-n kívül egyetlen IEM-et használtam többet. Az egy Pioneer SE-CH5-T volt. Természetesen az is fix kábellel.... :W . Abban nagyon sziszegős volt a magastartomány...

Nyers tonalitásban szerintem nincs baj az AirPods-zal. (A Pro meg eléggé neutrális emlékeim szerint)

Casual zenehallgatásra teljesen jó.

Én egy Sony WF1000XM3-at használok ilyen célra, az is annyi abúzust kibírt nálam, ha esetleg elromlik, vitrinbe teszem :C

(#9) PR0JECTNR56

PR0JECTNR56
addikt

Ez bizony kellemetlen, sajnálom, remélem a következő IEM (bármi is legyen az) kellemesebb élmény lesz.

Pro tippek a jövőre nézve: légy türelmes és vakon ne adj ki ennyi pénzt IEM-re - felhasználói visszajelzések és a tesztek tudnak segíteni, hogy eleve olyanok között keresgélj, ami közelebb áll az elképzeléseidhez és típushibákat is elkerülhetsz (driver flex, hibás csatlakozókkal szerelt batchek, szétrepedő fülhallgató héjak, kieső hangvető csövek/szűrők stb.).

Cserélhető kábelesek között a 0.78mm 2 pin általánosságban megbízhatóbb hosszú távon, mint az MMCX, de ha mégis az utóbbi mellett döntenél, ruházz be erre. Ritkán kell, de olyankor nagyon hasznos.

(#10) Brndtt00 válasza PR0JECTNR56 (#9) üzenetére

Brndtt00
junior tag

Köszönöm az együttérzést.

Hát először megvárom mi lesz ezzel, mit mond a gyártó. Ha lesz egy másik ilyen akkor eldöntöm milyen egyáltalán, aztán az alapján vagy marad, vagy eladom.

Alapból nem szoktam impulzus vásárolni, most így arcon is csapott, hogy legközelebb okosabb legyek.

Fejhallgatóm lassan van annyi, hogy a hónap minden napján hordhatok másikat, és egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt valamelyikük gond.

Aztán amíg ezzel kapcsolatban nincs fejlemény lehet beszerzés valami olcsó Chi-Fi csoda IEM-et(moondrup chu)

Vagy marad az RHA T10i.

(#11) Honkydoo

Honkydoo
őstag

Szia!

Ha végképp nem jutsz előrébb a garival, ajánlom a lenti céget:
https://fejhallgatoszerviz.hu

Én is vittem már ide igaz "csak" 70k-s fejhallgatót, de korrektül és szépen megcsinálta a srác! :)

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#12) Brndtt00 válasza Honkydoo (#11) üzenetére

Brndtt00
junior tag

Köszönöm az ajánlást, ha ezzel kapcsolatban nem is, lenne egy két fejes amit lehet be viszek nekik.

Úgy néz ki ez az IEM gond megoldódik, beszéltem az üzlettel, hétfőr-keddre várják a választ a gyártótól. Vagy ki lesz küldve nekik és ők intézik, vagy én kapok egy újat a bolttól a bolt meg újat a gyártótól.

(#13) Honkydoo válasza Brndtt00 (#12) üzenetére

Honkydoo
őstag

Szívesen!

Örülök, hogy megoldódik!

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.