Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toeki


toeki
senior tag

Mivel kifejezetten kérted, ezért nem mondok véleményt a döntésedről, szived joga bármelyik mellett dönteni, a lényeg hogy elégedett legyél vele és kis idő elteltével se csalódj benne.

Nekem a xiaomi note nagyon szimpatikus lett, egyik kollégámnál volt tesztelésen, ő hatalmas samsung fanatikus mégis azt mondta ez már megközeliti, néhol be is előzi az ő Samu note4-ét , ezért ha a felsoroltak között kellett volna dönteni nálam ez a nyerő. A gorilla glass-os igényedet nemtudom miben nem teljesitette, tudtommal Corning Gorilla Glass 3 -al van szerelve, belső tárhely pedig nem lehet szempont amióta microsd-vel bővithetőek. :)

(#2) BrianDK válasza toeki (#1) üzenetére


BrianDK
tag

A Gorilla Glass hivatalos oldalán még a márka sem tűnik fel. Én semmilyen hivatkozást nem találtam arra vonatkozóan, hogy a Xiaomin lenne ilyen jellegű védelem. Nekem is nagyon tetszett, de legjobb tudomásom szerint a bővíthetőség a 4.4 KitKat alatt nem kifejezetten megfelelő szempont. Anno az LG-n megdőlt a dolog azonnal, amikor a KitKat rákerült.

Félre értés ne essék, arról szívesen olvasok, hogy ti mit választottatok volna a fenti listából a megadott pénzügyi keretek között, de azt nem szívesen olvasnám, hogy "de nagy marha vagy, miért vettél 3 éves technikát?"...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#3) alkatraz3000 válasza BrianDK (#2) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Érdekes választás mindenesetre úgy, hogy a listában volt az S4 is. Itt inkább az a perdöntő, hogy mennyi volt az S3.

Ui: a "csak androidra" kifejezés nem helytálló, hiszen létezik iOS is ;)

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#4) BrianDK válasza alkatraz3000 (#3) üzenetére


BrianDK
tag

Igen, tény hogy iOS-ra is van, de az nekem nem jön szóba. Mivel 60.000 Ft volt a max. keret, annyiból talán valami lestrapált S4-et tudtam volna újítani, de akkor ugye megint nem teljesül a nagy képernyő, szóval szerintem nincs miről beszélni.

Mondjuk úgy, hogy 30.000 Ft-tal olcsóbban jutottam hozzá az S3-hoz, mint amennyi legkevesebb árat láttam S3-ra használtan - mert az előző tulaj kapott egy új, erős, design-os céges telefont és így ez feleslegessé vált neki.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#5) alkatraz3000 válasza BrianDK (#4) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Én egy gyarifuggetlen karcmentes S4-et, nagy konyorges után 60-ért tudtam eladni, de előtte hónapokig arultam. Ennyire nem szopodtam be telefonnal, mint azzal.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) BrianDK válasza alkatraz3000 (#5) üzenetére


BrianDK
tag

Iphone 4S-re gondoltam, nem S4-re, de valóban igen kevés S4 volt jó árban... Ez az S3 viszont nagyon-nagyon jó árban volt, és tényleg minőségi darab.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#7) alkatraz3000 válasza BrianDK (#6) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Azert 60-ért mar a 4s felső részét tudtad volna megvásárolni.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#8) BrianDK válasza alkatraz3000 (#7) üzenetére


BrianDK
tag

Attól függetlenül a képernyőméretben nem hogy nyertem volna, de még mindig kisebb lett volna a 4.3"-hoz képest is. Így most minden meg van, amire vágytam.

Egyébiránt nagyon komoly meggyőző erő volt, hogy az egyik barátom pont Iphone 4S-ről váltott SGS3-ra, és a mai napig ugyanaz az SGS3 szolgál nála, és mondta, hogy ameddig szét nem esik, addig meg is fog maradni. Azt hiszem ennél jobb ajánlólevél nem kell. A srác a telefonnal már bejárta a fél világot, minden gond nélkül (TV adónál dolgozik)...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#9) alkatraz3000 válasza BrianDK (#8) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ha elégedett vagy, akkor nincs baj. Na meg egy szebb állapotú 3310-es Nokia árában vetted, szóval best buy.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#10) toeki válasza BrianDK (#2) üzenetére


toeki
senior tag

ezekben a témákban gsmarena-t szoktam megnézni, ott azt irják gorilla3
[xia]

(#11) BrianDK válasza toeki (#10) üzenetére


BrianDK
tag

Én is igyekeztem minden infot begyűjteni akár még a gsmarenaról is, ahol azt írják, az SGS3-n nincs pedig Gorilla Glass 2 van rajta... Nem lehet ezekben már bízni :)

iPhone 7, Redmi Note 9

(#12) toeki válasza BrianDK (#11) üzenetére


toeki
senior tag

most hirtelen utánanéztem, mindenhol azt irják, hogy a galaxy s3 neo-n(amit linkeltél) nincs gorilla - csak a sima s3-on, tehát gsmarena elvileg jól irja :D

[ Szerkesztve ]

(#13) BrianDK válasza toeki (#12) üzenetére


BrianDK
tag

Ebben az a móka, hogy az i9300 modell az az eredeti SGS3, a Neo kódja 9301. A rendszer viszont kicsit összemossa a két telefont.

iPhone 7, Redmi Note 9

(#14) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

"Ingyé" jó teló ez! :DDD
Nekünk is van egy,full gyári,szemét tiltva róla+nova+új akku.Stabil,jó zenei hangzás,jó fényképek.Most is megállja még a helyét.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#15) toeki válasza BrianDK (#13) üzenetére


toeki
senior tag

Az eredeti sg3 az a I9300, az sgs3 neo pedig I9300I (egy plusz i betű van a végén)- teljesen jól irja a gsmaréna :D
De végül mindegy is, a lényeg hogy a xiaomi bizony gorillás, a gs3 neo pedig nem.
Ettől függetlenül továbbra is azt mondom, ha neked tetszik amit választottál az a lényeg!

(#16) BrianDK válasza toeki (#15) üzenetére


BrianDK
tag

:R
Köszönöm a helyreigazítást. Hát jó, a belső tárhely kérdése viszont még mindig a Samsung felé billentette a mérleg nyelvét, nem beszélve az árról, amely kapcsán az összes haverom már jelezte, hogy ha tudnék még ilyet, akkor hozzak nekik is :)

iPhone 7, Redmi Note 9

(#17) BrianDK válasza BrianDK (#16) üzenetére


BrianDK
tag

Pár hónapra rá cseréltem egy SGS4-re, amit szintén jóárasítva kaptam meg.
Aztán kiderült miért volt "jóárasítva". Előbb a kameramodul halt meg - cseréltettem - majd spontán elpattant az érintőm. Ezt még javíttattam, mert ez még jobban megérte, mint venni egy másikat.

Tegnap azonban ez történt:

Emiatt tegnap kicsit megrogytam, mert nagyon belaktam ezt a telefont és nagyon megszerettem az elmúlt fél évben. Imádtam, hogy minden azonnal megtörtént, amire csak nyomtam. Imádtam, hogy gyakran a 4G gyorsabb volt, mint a munkahelyi WIFI. Hogy bármilyen alkalmazást rátehettem, elment rajta.

[ Szerkesztve ]

iPhone 7, Redmi Note 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.