Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

"elképzelhető, hogy jobb inkább a patinás nevet békében nyugodni hagyni"

Ezt kellene már....Volt egy pár jó dobásuk is az új Nokiával, de sajna a nagyja nem lett az igazi... Na meg a 9.1 után már nem sok bizodalom van a felső kategóriában velük kapcsán...

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Az SoC-t tekintve már most sem csúcskategóriás. :)
Felsőkategória. Elkésett.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) atosan


atosan
addikt

Csúszik? Jaj ne! Most akkor mi lesz így? :D

Maine coon

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ho-ho-hoo!

Akarom mondani: Ha-ha-ha... :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) Schuler888


Schuler888
senior tag

Na majd jovo ev vegen kijon egy 9.4-es. Kar lenne elkapkodni.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#6) rep3at


rep3at
őstag

Simán visszahozhatták volna a csúcsra a márkát, néha olyan mintha direkt akarnák elkaszálni, érthetetlen.

Forward thinking. كرر

(#7) elfelejtette válasza Schuler888 (#5) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ahhoz, hogy jövő év végén kijöjjön, már be kellett volna jelenteni... :D

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8) joey04


joey04
titán

Vicc

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) embe válasza elfelejtette (#7) üzenetére


embe
nagyúr

Ja. Még tavaly. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10) mbotnd válasza atike (#1) üzenetére


mbotnd
tag

Kár értük.

(#11) Thor71


Thor71
tag

Pedig de sokan várják. Ja nem :DD

(#12) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Én csak a fanokat sajnàlom....azt a 20-at...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) Postas99 válasza HarleyCustom (#12) üzenetére


Postas99
senior tag

Olyan sokan vannak?

(#14) Polarstar válasza HarleyCustom (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) joelke HU


joelke HU
senior tag

Nem is tudom mit várok jobban, hogy Martin befejezze a Trónok harcát vagy a HMD kiadjon egy csúcs Nokiát... Talán a következő 10 évben összejön valamelyik. :(((

Motorola G51

(#16) k-adi válasza rep3at (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja, jó lenne egy ütős "lumia" line-up de sajnos arra még várni kell.. lehet örökre

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ezek hülyék :DD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) Bici


Bici
félisten

Nekem annak idején nem tetszettek a nokia telefonok, összesen két darab volt (3220 és 8210), azokat is megbántam. Sosem értettem, hogy mások mit szeretnek benne.
Volt sok Ericsson-om, Alcatelem, Siemens-em, és mindegyiket jobban szerettem.
Egyedül a Sagem MC 3000 volt képes alulmúlni a Nokiáimat. :D

Szóval számomra a mostani szereplés sem visszalépés, de azért az én szememmel is nevetséges, hogy mit bénáznak.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#19) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Még mindig itt egy fekete 1020 a fiókban. Egyszerűen imádtam, azóta sincs ilyen korszakalkotó technika, egyszerűen nincs egy technológia, ami vágyat ebresztene, hogy ez kell. Kamerafronton. (Sajnos a 1020 alaplaphibás lett)

http://instagram.com/_doublez_

(#20) Noukoum


Noukoum
veterán

Nem lesz baj a “régi” procival ha jó árazást kap.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) rep3at válasza Bici (#18) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem sok volt, bár én sem voltam az a kimondott Nokiás, ennek ellenére szerintem mindenképpen előnyös lenne ha egy normálisabb Nokiával is erősödne a verseny.

Forward thinking. كرر

(#22) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Egyáltalán nem értek a kamerázáshoz, csak az alap felhasználás alapján kérdem én.
Egy cseszett nagy szenzor (HTC anno, vagy Apple most) stabilizálva. Megtámogatva lézeres távolságmérővel nem lenne jobb mint egy tonna lencse szar szoftveres rásegítéssel?
Régi Nokiáknál azért volt mérete is a kameráknak.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#23) Robi BALBOA válasza HarleyCustom (#12) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Lenne az több is, ha valamit villantanának.
Elég lenne ha "csak" kamerában tennék le az asztalra a legjobbat, nem kellene mellé feltétlenül ultra csúcs hiper szuper proci.

Amúgy, szerintem ami kamerában igazán ott volt az a Nokia 808 PV, valahogy az abban lévő Fsi szenzort jobban szeretem, mint pl az 1020-ban lévő Bsi szenzort, amúgy tényleg ez a két teló volt eddig ami kamerában igazán nagyot tudott villantani.(ja mert akkor nem spóroltak a Xeon vakuval sem :DDD )

(#18) Bici:
Nem a megfelelő Nokiákkal szemezgettél. ;)

Azért egy 3310, 3330, 5140, 6310(i), 6230(i), 6500, E7, N8, N9 -és még a vétlenségig sorolgathatnám- nokiával biztosan nem ilyen tapasztalataid lennének.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#24) gthomma válasza Klaus Duran (#22) üzenetére


gthomma
senior tag

Kamerás Nokia.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#25) Bici válasza Robi BALBOA (#23) üzenetére


Bici
félisten

Nekem az említett telók menüje nem tetszett, és a gombjainak nyomás érzése.
Haveromnak csak Nokiái voltak 3210-től valami Windows-osik bezárólag, és sokat nyomkodtam a telefonjait, és két készülék volt, amire azt mondtam volna, hogy kéne: 7210, és a 6300. Utóbbit akartam is venni, de mire megvettem volna, nem lehetett kapni újonnan.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#26) Klaus Duran válasza gthomma (#24) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kamerasziget és mechanika méretére céloztam
Igazából sértés annak hívni mert a leggagyibb is szebb volt mint a mostaniak. Igaz gépész szemmel.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#27) HummeRC


HummeRC
senior tag

A Nokia idén csúnya nagyott szívott amiatt, hogy az új James Bond film premierjét többször is eltolták. Ugyanis Nokia 8.3 5G lett volna a fő telefon a filmben. Erre időzítették többször is az idei széria bemutatását. Többször is halasztva, mindig a film aktuális premierjéhez igazodva. Most már tudjuk, hogy hiba volt, mivel végül jövő évre tolták a filmpremiert, amikor már az új telefon szériának kellene jönnie. Nekem és asszonynak is Nokia 8 van, teljes megelégedéssel. Sajnos a gyerek Nokia 6-osa már kezd akkuproblémás lenni és jelenleg nem kapható helyette másik Nokia. Szóval én ráfaragtam az idei csúszással és várom a megjelenést. Nyugodtan mondhatjátok, hogy én vagyok az egyik Nokia fanatikus, a néhány közül, vállalom. ;)

(#28) Bici válasza HummeRC (#27) üzenetére


Bici
félisten

Megnéztem ezt a 8.3-at. :D

A Sony-n kívül a Nokia a másik gyártó, aki még a fél centis elsó perem világában él, ahova még egy márka felirat is kifér. :U

Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. :(

Remélem, hogy hagyományőrzés céljából lesz antenna is a következőn. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#29) HummeRC válasza Bici (#28) üzenetére


HummeRC
senior tag

Valahol meg kell fogni a telefont, nem lehet mindenhol kijelző. Van akkora lapát kezem, hogy nekem előny, hogy valahol hozzáérhetek anélkül, hogy elindítok 6 alkalmazást egyszerre. Nem vagyunk egyformák. Nekem erre szükségem van és tetszik. Ízlésről meg nem vitatkozunk, hisz számomra az a szánalmas, hogy a többi gyártó csak gyerek kézbe való telefont készít. :D
Ui: A külső antennát esküszöm díjaznám! :K :D

(#30) Bici válasza HummeRC (#29) üzenetére


Bici
félisten

Najó, akkor tényleg van 20 ember, akinek a Nokia dolgozik. :D Nem hittem volna, hogy valakinek bejön a keret. :B De elfogadom, ezen nem veszünk össze. :N
Amúgy nekem is nagy tepsi kezem van rövid vastag, ügyetlen ujjakkal, de a Poco F2 minimál kerete kicsit sem zavar, pedig féltem már a 5 col feletti telefonoktól is 3-4 éve, erre a 6.7" is tökéletesen kényelmes minimális megszokás után.

De tényleg akkor ez ízlés dolga, és drukkolok, hogy nektek is legyen jó ideig még megfelelő telefon. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#31) Robi BALBOA válasza Bici (#25) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Érdekes, mert pont a menü az ami pofon egyszerű volt a Nokiáknál, persze ez ízlés és megszokás, te a sony ericsson-hoz voltál szokva.
A gombok nyomás érzése engem nem sok telefonnál zavart, a kialakítása annál inkább, pl a Nokia N82 és a SE K550 gombjai borzasztóak voltak. :DDD

A nagy káváról tényleg leszokhatnának, ok, hogy 100 emberből 2-t nem zavar, de a maradék 98-at zavarja, a Sony is azért IS tart ott ahol tart, mert lassan reagálnak a dolgokra(meg rosszul), ezt egy Apple megtehette(kijelző méret stb...), de végül neki is be kellett állni a sorba.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#32) HummeRC válasza Bici (#30) üzenetére


HummeRC
senior tag

Köszönöm. :R

(#33) Klaus Duran válasza Bici (#28) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Én inkább kérek alsó és felső kávát hangszóróval mintsem kameralyukat a kijelzőbe.
Notch-nak legalább van értelme a 3D arcfelismerésnél.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#34) pandada válasza Bici (#18) üzenetére


pandada
lelkes újonc

Ahogy Robi BALBOA fórumtárs is írta, nem a legideálisabb modelleket választottad. 2012-ben vettem meg életem első okostelefonját (SE Xperia Mini Pro), előtte 8 (!) évig használtam egy Nokia 6230-ast. Kb. 2 évente új akksit vettem bele, lecseréltem az elő- és hátlapot, valamint a gombsort. Tökéletes telefon volt minden szempontból.

Redmi Note 9 Pro

(#35) Robi BALBOA válasza pandada (#34) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nekem a 6230 volt az első igazán komoly Nokiám, imádtam, most is megvan és működik, pedig akkoriban nagyon sokat kapott.
Ha most megyek valahova és nem akarok okos telefont vinni, akkor azt viszem, nagyon ügyes kis teló.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#36) Bici válasza Robi BALBOA (#31) üzenetére


Bici
félisten

Nekem nem az egyszerű, hanem számomra logikus menü volt a szimpi, és ezt az Alcatel és Ericsson hozta leginkább.
De ez ízlés dolga valszeg. :)

#34pandada: Igen, a sajátjaim lehet hogy nem voltak jók, de haveom mindvégig NOkia-only volt, és rengetek nokiája volt, és nekem nem tetszettek nyomkodás alapján azok a telók a 7210-et és a 6300-at kivéve. Ez a kettő bejött, csak nem volt ennyi pénzem. :)
Viszont az Alcatelek közül nagyon sok bejött szinte elsőre. Ez szerintem ízlés dolga, azoknál valahogy olyan érzésem volt, hogy nekem csinálták. Meg az Ericsson T66. Imádtam. :K

#33Klaus Duran: Nekem már egyik sem fér bele. Ezért vettem Poco F2-t. :)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#37) max05


max05
csendes tag

Csúszik, de mihez képest? Volt hivatalos bejelentési dátum már ezzel kapcsolatban? Vagy csak a pletyka szintű megjelenéshez képest? :D

noon.hu

(#38) Schuler888 válasza HummeRC (#27) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Ugyanis Nokia 8.3 5G lett volna a fő telefon a filmben. Erre időzítették többször is az idei széria bemutatását."
Hogy mivan?! :DDD :DDD pofam leszakad. Ilyen hozzaallassal, hogy egy kommersz moziban megjelenik par masodpercre egy vacak mobil, BEMUTATAST epiteni... nah az ilyen eszement megmozdulasok miatt tart ott a nokia hmd, ahol. Sehol... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#39) HummeRC válasza Schuler888 (#38) üzenetére


HummeRC
senior tag

Gondolom nem dícsérték meg a marketing csapatot érte, de sajnos tényleg így történt. :W :C

Mondjuk az alapötlet nem lett volna rossz, sokszor láttunk már telefon termékelhelyezést filmekben, amit kicsit meglovagolva, minimális pluszköltséggel sokkal szélesebb körben promózható eredményesen az új termék. Az más kérdés, hogy az első halasztásnál kellett volna dobni a marketing tervet és bemutatni mindent ami van, csökkentve a bukót.

(#40) embe válasza HummeRC (#39) üzenetére


embe
nagyúr

"bemutatni mindent ami van" - Meg is tették. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41) HummeRC válasza embe (#40) üzenetére


HummeRC
senior tag

Gonosz! :DDD

(#42) Polarstar válasza Schuler888 (#38) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Arra gondolok, hogy minden péklapát szinte egyforma, utólag lehet más formát vagy nevet is rámontírozni a mobilokra.
Jön addig is ki új mobil.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#43) Yeffy válasza Klaus Duran (#33) üzenetére


Yeffy
veterán

pontosan. + 500000
nem mindenki vagyik gloryhole-ra meg tarsaira.

sok ertelme volt a Nokia-t "feltamasztani" ilyen sorozatos balfaszoskodasok meg idetlen remakek (lasd 3310) mellett.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.