Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy kicsit dolgozhattak volna még a gépen, 1.4 kiló egy 11.6 colos gépnél egy kicsit sok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Plazmacucci válasza t72killer (#1) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Lehet hogy nem hullik szét a rendeltetésszerű használattól.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) stevve válasza t72killer (#1) üzenetére


stevve
nagyúr

Ezerszer komolyabb konfiggal a Macbook Air 1 kilós... Valóban kicsit sok ez így.

(#4) gproject


gproject
aktív tag

az en gepembe 2955u van 14"-on 4gb memoriaval, de meg nem talaltam olyan programot amivel gondja lenne
ezert nem is ertem a i5-os pixelt se. mire jo?
semmi komoly jatek vagy program nincs chrome os-hez, vagy a linuxozoknak kellenek ezek a hardverek?
mondjuk az ips kijelzo jo lenne a gepembe :)

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez a kijelző hol kihajtogatható?

(#6) Daywalker válasza stevve (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Értsük már meg, hogy a Chromebook nem Macbook és nem is Ultrabook kategória. Sem hardverben, sem felépítésben, sem pedig árban, így a büdös életbe nem lesz sem olyan könnyű, sem olyan vékony. Ez a kettő dolog egy extra, amit pénzért adnak a cégek. Ez arra való hogy a suliban "üsse-vágja" a gyerek, olcsó legyen. Ennyi. Nem értem miért versenyeztetitek mindig tök más kategóriával :F

Kopi31415: szerintem ez a kép az inkább hagyjuk kategória.

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#7) #06658560 válasza Daywalker (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

A kép valóban borzalom, de nekem a kihajtogatható szóval van komoly bajom.

(#8) Daywalker válasza #06658560 (#7) üzenetére


Daywalker
addikt

Mit szeretnél helyette? Visszahajtható?

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#9) MineFox54


MineFox54
őstag

Huh... már megijedtem, azt hittem, ilyen kihajtogatható:

(#10) #06658560 válasza Daywalker (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ami azt jelenti, amit lehet vele csinálni.Vagy mondhatom úgy is, hogy a magyar nyelv ismeretét szeretném, különösen a ragok jelentésmódosító tulajdonságára.

(#11) Daywalker válasza #06658560 (#10) üzenetére


Daywalker
addikt

Visszahajtható, kihajtható, ezeket szokták ezekre a gépekre használni, akármennyire tetszik vagy sem. De most nagyon nincs kedvem barkochbázni napi 10+ óra meló után. Nem igazán segítettél, ezért így marad. ;]

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#12) #06658560 válasza Daywalker (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Látod, ezek jó, helyes opciók, ahogy az átírt cím is most már. :K

(#13) stevve válasza Daywalker (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

ööö, én nem bántásból írtam, csak annyi, hogy ez érdekes módon nehéz ahhoz képest, ami benne van. Nem versenyeztetem, de az Air is 11.6 inches, mással nehéz összehasonlítani súlyban. :)

(#14) Daywalker válasza stevve (#13) üzenetére


Daywalker
addikt

Engem ugyan nem bántasz, de minden chromebooknál előkerül ez a téma, holott lehet tudni, hogy ezeknek a gépeknek masszívabbnak kell lenniük társaiknál, másrészt nem egy kategória, direkt ilyenre csinálják.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#15) stevve válasza Daywalker (#14) üzenetére


stevve
nagyúr

Tudom és nem is értem a lényegét annak, hogy ami chromebook, lehessen nehéz, mert megteheti. Ez csak egy negatívum számomra, ettől még nem trollkodás, mert igaz. Sok Atomos 2 in 1 tablet is könnyebb. Így pedig inkább abból vagy a subnoti kategóriából választanék.

De az alufedél és a Braswell pozitív. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) t72killer válasza stevve (#15) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahogy az IPS kijelző is az - csodálkoztam is rajta, hogy ilyen olcsóságba beleteszik.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) moli.hu válasza Daywalker (#11) üzenetére


moli.hu
őstag

a cikket konyvjelzoztem tegnap este, hogy reggel beszoljak a kihajtogathato szora, de latom mar mas helyesen megtette. a kihajthato sokkal jobb, de az atalakithato (convertible, ugye) se ordogtol valo.

(#18) Cassi


Cassi
senior tag

Az Acer egy egész portfoliót alakított ki ChromeOS-es gépekből, de sajnos mindegyik elég gyatra, nem túl jó minőségű anyagokból, Full HD csak elvétve stb. Elég lett volna 2 vagy max. 3 modell, de több memória- és felbontásopcióval.

Azt is megkérdezhetné már valaki az Acertől, miért nem tudják ezeket hivatalosan elérhetővé tenni Magyarországon, legalább webshopon keresztül.

(#19) t72killer válasza Cassi (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az acer chroebookoknál (talán általában a chromebookoknál) a cél az olcsóság - ez rányomja a bélyegét mind az összetevők kiválasztására mind az építési minőségre.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.