Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :O

dzsukel akku odaver rendesen.... :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

A kinaiak szinte mindet ilyen szinűbe csomagolják. :) Nem rossz cucc ez.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3) Mukorka


Mukorka
addikt

Ezek a kinai mobil tesztek mindig jókedvre derítenek. :D

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#4) bencurio96


bencurio96
tag

nincs 60 kb belső memória? :Y :Y hát ez azért már... :(

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#5) rep3at


rep3at
őstag

Ezt a Nokia menüt hanyagolhatnák már, meg amúgy is, csinálhatnának már valami használhatót is.

Forward thinking. كرر

(#6) Mr.Csizmás válasza bencurio96 (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

60 kbyte-ba már egy midi csengőhangot be tudsz gyömöszölni ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) Zagstrukk


Zagstrukk
csendes tag

Huawei U8500 mint márka? (:
És a ZTE?
jó cikk

(#8) Probber


Probber
őstag

Nagyon baba... ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#9) Dark Archon válasza Zagstrukk (#7) üzenetére


Dark Archon
addikt

Látszik, neked sincs dolgod távközlési rendszerrekkel. A ZTE és a Huawei olyan szinten nyomul, hogy komolyan veszélyezteti a magyar vállalatok létét. Megtehetik, hogy a T-Com-nak ingyen egy halom "minta"szekrényt teljesen beépítve letegyenek, mert a kínai állam rendesen pénzeli ezeket a cégeket. A kínai cégek az államtól megkapják a pénzt, nem számít. Ezek után természetesen tőlük rendelik a továbbiakat, csak abba nem gondol bele senki, hogy ez hosszútávon milyen hatással lesz a gazdaságra - a magyar piac még szegényebb lesz, a kínai függőség meg tovább nő. Igen nagy és erős cégek, bizony márka.

Ez az egyik. A másik, hogy nézd már meg a nagyon márkás telefonod hátulján, hogy hol készült.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#10) Scarabeus


Scarabeus
tag

"három kínai „csodán”. Igen, egyszerre hármat is elhoztam, ebből kettő elég közeli rokona egymásnak, velük egy másik cikkben foglalkozom majd."

Talán a Huawei IDEOS X5 és X6?

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#11) kolosanyi válasza Dark Archon (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szerintem úgy értette, hogy az U8500, mint márka. A ZTE-t meg azért kérdezte, mert nem volt ott.

(#12) foxymaci


foxymaci
senior tag

micsoda kamera minőség XD

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#13) Alwares


Alwares
aktív tag

Olyan mintha kiloptak volna egy Lenovo laptopból a Trackpointot és betolták a közepére...

(#14) .bableWes


.bableWes
őstag

3-4 napot egy fizikailag ekkora aksitol? nekem a vodafone-s telefonban fele ekkora van és két hetet megy átlag használattal. loál:D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A hideg kiráz az ilyen gányolt mobiloktól.
Persze mit is várhatnék el ilyen termékeket gyártóktól.
Hány-de hány olyan istenigazából gallyra koppintott vagy saját "fejlesztésű" menü-t lehet találni, amiben hol ez, hol meg az nem működik, pedig benne van a menüben... Szörnyű.

Egyébként a készüléken - még a SIM-ek alatt se(?) - nincs termékinformációs matrica sem? :Y

Az még - hogy is mondjam - talán érthető, hogy az akksin semmi sincs, hiszen ezt már-már megszokhattuk, hogy vagy hazudnak (10-15 ezer mAh-s akksik rulez), vagy semmit nem írnak rá, de hogy magáról a készülékről is lehagyták... :U

Semmi IMEI szám? Semmi pontos név, netán bevizsgáló szervezet logoja?! :Y

Na, ilyen mobillal nem élnék együtt, az tuti! Mi, és ki garantálja, hogy nem lenne egészségesebb egy bekapcsolt, ajtó nélküli mikrosütővel játszani... :U

Ilyet az EU-ba (igen elvileg mi is tag lennénk, vagy mi a fene) beengedni?! :((

Köszönjük, minden kedves illetékesnek! :(((

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#16) JanFe


JanFe
aktív tag

A telefon felejtos :) Koszi a tesztet.

"There is nothing permanent except change"

(#17) Akos96


Akos96
senior tag

Az az aksi... nagyobb nem volt? :DDD Újabb kínai csodatelefon.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#18) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Ettől sem lepődtem meg túlságosan.. Nagymamáknak tökéletes :C

(#19) Rusi válasza Scarabeus (#10) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem, a Huawei nem ilyen "csoda", hanem a normális, emberileg is elfogadható kínai készülékek közé tartozik. A másik két készülék hasonló kínai "minőségi" noname cucc, mint ez.

És az igazi sokk a mai napra: bár végre megérkezett a Samsung Chat is hozzánk, azonban kaptunk mellé egy akkora kínai mobilpakkot, amit még én sem láttam. Összesen 12 kínai készülékről van szó, melyből 9 modell totál egyforma dobozban érkezett. :C
Úgyhogy mindenki készüljön fel, mert valóságos inváziót fogtok kapni (nyugalom, nem lesz mindegyikről külön cikk, mert az még nekem is sokk lenne). :DDD

Mobilaréna (2010-2017)

(#20) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát ez most egem nem győzött meg.Láttam én már elég korrekt telefonokat ebben a szegmensben de ez most valahogy nálam nem üti meg a mércét...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#21) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Tetszik az értékelés tábla :DD ;] :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#22) NakedMan


NakedMan
csendes tag

A kameraképek teljesen ugyan úgy néznek ki, mint amit én láttam múlt héten, mikor 2 korsó sör után jutott eszembe hogy 1 órája cataflant vettem be :DDD

(#23) Apone33


Apone33
őstag

Nagyon durva lett. :DDD

Play Hard!!!

(#24) BossBoss


BossBoss
őstag

Kínában mennyire működik a minőségirányítási rendszer? Ezt most komolyan kérdezem. Van olyan aki komolyabb mindőségmenedzsmentet tanult? Hihetetlen, hogy létezik olyan mérnök aki ezt gyártásra engedi... Még próbagyártást sem végeztetnék.
Vagy kínában mindent lehet? :F

(#25) Rusi válasza BossBoss (#24) üzenetére


Rusi
senior tag

Na, ha ezen már ennyire kifeküdtetek, akkor készülhettek, mert a mostani óriáspakkban olyan cuccok vannak, amiktől szó szerint be fogtok sz*rni. Lehet, hogy dobok majd róla egy postot a szerkesztőségi blogba, mert ez tényleg durva. :D

Mobilaréna (2010-2017)

(#26) BossBoss válasza Rusi (#25) üzenetére


BossBoss
őstag

Várjuk nagyon! :C

(#27) forgonati


forgonati
őstag

Miért nem lehetett valami normális menüt adni neki? Nagy, kontrasztos, egyszerű ikonokkal, amit egy idős is jól átlát.
Kamera minek? Memóriakártya minek? Dual SIM minek???

Ha ezeket elhagyták volna, sokkal olcsóbban lehetne adni, és úgy talán többen meg is vennék, hisz a célcsoportnak ezek úgysem kellenek. Ami viszont kellene (egyszerű átlátható menü, normális használhatóság) azt bezzeg nem birják megcsinálni. Nevetséges.

mrjuloak:

Teljesen egyetértek. A kezét eltörném aki beengedi az únióba ezt a szart. Használja az aki tervezte/gyártotta.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#28) bencurio96 válasza Rusi (#25) üzenetére


bencurio96
tag

ezaz :) :C :C

gondolom ilyen reagálás volt rá: :Y

[ Szerkesztve ]

„Hogyan lehet megállítani Messit? Lelőni nem lehet ugyebár, így aztán meg kell akadályozni, hogy átvegye a labdát” – morfondírozott a találkozó előtt Rio Ferdinand.

(#29) Duree


Duree
veterán

N azért ez túlzás.Kíváncsi leszek rá,hogy fogom e látni valaki kezébe,mert eléggé feltünö jelenség.

duree54

(#30) Dark Archon válasza forgonati (#27) üzenetére


Dark Archon
addikt

Szvsz ez szürke import. A dual sim meg Kína miatt kell, emlékeim szerint Hong Kong mobilos szempontból más területnek (országnak) számít, így aki ingázik, nem kell roamingot fizetni... azaz vesz egy hong kongi és egy kína-mínusz-hongkong SIM-et és kész. Vagy valami ilyesmi, majd utána néz, akinek fontos :)

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31) mrlujoak válasza Dark Archon (#30) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ilyen, nem minősített, azonosítókkal nem ellátott készülékeket még szürke importos bilétával sem engedném értékesíteni!

Semmit nem tudni az SAR értékről, a bevizsgált szervezetről, a káros és egyéb felhasznált anyagokról, amiből összedobták.

Persze, nem veszem meg, de sajnos van aki lát benne potenciális használati tárgyat, ajándékot...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#32) Dark Archon válasza mrlujoak (#31) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az a szép szürke importban, hogy nem kell hozzá biléta :) Vesznek pl. eBay-en 10db ilyen szart, aztán eladják itthon. Vámot kifizetik, tehát, ha magánszemélyként történik a vásárlás, ebbe nem nagyon köthet bele senki, cégnél esetleg... bár nem valószínű, a gsm boltok ismerik a kiskapukat, ugyebár 0%-os ÁFA, 0 perces használt készülékek és hasonlók. Persze a behozott árukra is vonatkoznak törvények, pl. titkos megfigyelésre alkalmas eszközöket (pl. toll-kamera) kapásból lefoglalnak, de ezeket úgy látszik, nem.

Ha nem lenne teszt - ergo nem reklámozná a ph - valószínűleg sokan nem is tudnák, hogy létezik, így viszont jó páran képesek a nagyanyjuk agyát pusztítani ezzel a vacakkal.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#33) forgonati válasza Dark Archon (#32) üzenetére


forgonati
őstag

Így van! A PH! monnyon le! :D

Keelah Se'lai!

(#34) icemanke


icemanke
tag

Nem értem ez a fos kínai telefon 2011-ben mit ér már?xD Az 5 éves SE K800 i-m is többet tud mint ez....

(#35) perempe


perempe
addikt

A Brand X Phil Collins minőségi fúziós jazzt játszó bandája.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#36) greeneye166


greeneye166
aktív tag

Vevő: Jó napot, akkut szeretnék venni a telefonomba!
Eladó: Milyen típusú akksi kell bele?
Vevő: 7 x 4 x 0,5-ös, prizmásarany típusú.
Eladó: Az nincs sajnos, de van Swarovski berakásos, békazöld, igaz az 1 cm-el kisebb teljesítményű

[ Szerkesztve ]

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#37) mrlujoak válasza Dark Archon (#32) üzenetére


mrlujoak
veterán

...a tesztekkel semmi bajom, sőt. Jót lehet rajtuk derülni, mert ugyebár tájékoztatásnak nagyon nem rossz.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Mér gyártanak ennyi kínai mobilt.. :( Legalább csinálnának valami jót, ami megfelel a 2011-es elvárásoknak..

(#39) tommjee válasza Lacazr93 (#38) üzenetére


tommjee
senior tag

jó ez olcsó és gyorsan tönkre megy ez kell a népnek

(#40) netseft


netseft
aktív tag

Az időseknek szánt mobiloknál még mindig csak a nagy gombokig jutottak el, a kijelző meg kit érdekel, pedig az is fontos lenne... :(

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#41) Nesztovidis


Nesztovidis
tag

Ha nem indúl a verda, nagyi telójáról veszel naftát

Csak telón érsz el : (30)-989-2062 - Hívj ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.