Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Pár hónap szifonozás után én sem vágyok vissza tepsire. Az egy kezes használat győzött nálam is. Netezeni, filmet nézni kétségtelenül jobb egy Note 3-on, de cserébe mindkét kezet lefoglalja. Hozzá teszem volt Note 1-em több mint egy évig, tehát van némi visszanyitási alapom.:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) 33as


33as
senior tag

Azzal akkor egyet érthetünk, hogy neked nem való az "android". ;]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#3) Dr. Oid válasza 33as (#2) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

érdekes, hogy ezt szűrted le a bejegyzésből, persze ha így gondolod, nincs probléma. ha értelmeznem kellene a saját mondókámat, inkább a Samsung Note 3 méretével, a TouchWiz-zel és a telefon anyaghasználatával, a tollal, a minőségérzettel van bajom, nem az "androiddal" (kulcsszó: inkább).

gondolom, Samsung, ill Note 3 != Android

illetve nem igazán hiszek benne, hogy van okostelefon OS ilyen, olyan és amolyan usernek, ha az androidos telefongyártók így gondolnák, nem gyártanának annyiféle, tudásban, árban és méretben különböző telefont. szerintem manapság semelyik gyártó sem engedheti meg magának, hogy csak a piac egy részét akarja eleve lefedni, én is így gondolom fordítva: nem hiszek benne, hogy szabadna úgy OS-t fejleszteni, hogy nem mindenkinek, vagyis a lehető legtöbbnek akarsz megfelelni. ergo az Android sem a geekek széthackelhető oprendszere már rég, én legalábbis nem így gondolok rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.