Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Voyage


Voyage
aktív tag

Azért merül le egy nap alatt, mert iszonyatosan jó kijelzője van, ami nagy is, szép is, fényereje is nagy. Semmilyen más telefon nem bírja tovább. iPhone még így is tovább bírja mint pl Samsung i8510 innov8...
Nem lassul be, csak az első generáció. Az meg 3 éves.
FM rádió hiánya fájó, de szinte sose hallgatom, ha híreket akarok olvasni, megnézem neten, zene meg a telefonom is van, és sok magyar szart legalább nem hallgatok, mint a rádióba. Videó streameket ha valamelyik más gyártó telefonja jobban kezel, mint iphone, szólj, kíváncsi lennék rá. Ennél jobb megoldás nincs, beírod a keresőbe, rámész hogy play, és lejátsza. Bármit. Akadás nélkül, még az első verzió is. És amúgyis ott az mxtube...Még le is tölt.
Kiegészítők alatt nem tudom mit értesz, hogy mi 3-szor drágább, mint más márkához. Semmi különleges nincsen hozzá, ami drágább lenne. Pl dokkoló annyi mint nokia-hoz, fülhallgató bármihez ugyanannyi, adatkábel szintén ugyanannyi, tok is ugyanannyi, mi kell még? :F
Nekem amúgy akksi 2 napig bírja, napi kb 1 óra netezéssel, 5 óra zenehallgatással, és kb 3-4 óra folyamatos játékkal negyed fényerőn. :U
InnoV8 kb 2 óra zenehallgatást bírt, és fél óra telefonhívást. Készenlétben, ha hozzá se értem, reggel 5-kor levettem töltőről, délután 2-kor le volt merülve. Pedig a zsebemben volt, és semmi nem futott rajta....

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.