Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokar


dokar
addikt

hű bravó, a gamepod.hu designja nagyon jó lett. :K
btw a zárójelben az "IT café" linkje a "http://prohardver.hu/index.html"-re mutat.

kieg: miért "Állásbörze"!? :F

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#2) vedini


vedini
őstag

a gamepod.hu mivel másabb mint a hardwired?

workworkwork...

(#3) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Én szívesen olvasnék valami hosszabb cikket arról, hogy miért változott az itnews it caféra.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) doc


doc
nagyúr

én meg pont egy perce klikkeltem a Gates-es cikkre, erre nézem, IT.CAFE, ezmiez :DD

(#5) Pompi válasza vedini (#2) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Attól, hogy Ti írjátok :) Gyakorlatilag olyan, mint a Logout csak kizárólag játékokra kihegyezve.

Feel Good Inc.

(#6) Gregorius


Gregorius
őstag

Mire megszoknék egy dizájnt, kijöttök egy másikkal...

(#7) vedini válasza Pompi (#5) üzenetére


vedini
őstag

köszi :R
és akkor a logout-os játék írások át lesznek rakva ide?

Gregorius ez a lényeg, minél változatossabb, annál színesebb

[ Szerkesztve ]

workworkwork...

(#8) #54715584 válasza Pompi (#5) üzenetére


#54715584
törölt tag

hulyeseget kerdeztem :))

[ Szerkesztve ]

(#9) doc


doc
nagyúr

biztos nekem van szar ízlésem, de ami engem illet, az it.cafe designja nem bejövős :B
viszont a tartalom meg az elgondolás nagyon :C :R

(#10) FTeR válasza doc (#9) üzenetére


FTeR
addikt

erről itt megy a vita :)

(#11) Kriza válasza FTeR (#10) üzenetére


Kriza
őstag

Ez a gamepod.hu-ról szól és nem az it.cfe-ról.

Lehet, hogy szoknom kell csak, de a régi arculat nekem is jobban bejött az IT News-nél.

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#12) #64791808


#64791808
törölt tag

Hát nekem nem, az it.news tördelése borzalmas volt, ehhez a designhoz a szín csúnya volt, ez az it cafe design bitangjó, nagyonnagyon el van találva, prohardvert is rakjátok át ebbe a stílusba!

(#13) 7 válasza #64791808 (#12) üzenetére


7
addikt

Emiatt még kapni fogod a flamet nagyon. :D

Szerintem az IT Cafénak az a legnagyobb baja, hogy a színeitől megőrülök, kisüti a szemem, olyan világos.

(#14) ByB válasza doc (#9) üzenetére


ByB
addikt

Az IT.CAFÉ designja engem sem győzött meg! :( Szerintem lehetett volna pályázatot hirdetni a témában, sok hozzáértő ember olvassa így a is a Prohardvert, ennél biztos született volna szebb és jobban használható megoldás. A név nagyon tetszik! :R

(#15) #54715584 válasza ByB (#14) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem tetszik a design, csak azt utalom a hasonlo oldalakon is, hogy a foxim utan egy feloldalas hirdetest latok mindig....

(#16) FTeR válasza Kriza (#11) üzenetére


FTeR
addikt

bízz bennem, arról megy a vita és illetékesek is ott szólalnak meg.

(#17) Muton


Muton
addikt

tök jó, h ezentúl középre van rendezve a cucc és nem balra. mert így szerencsére már nem fér el jobb oldalon az always top alkalmazások (tv, winamp, letöltés, stb.) :(((

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#18) RedAnt válasza Muton (#17) üzenetére


RedAnt
aktív tag

böngészőablak átméretezését már próbáltad..? ;)

╚╦╦╦

(#19) Muton válasza RedAnt (#18) üzenetére


Muton
addikt

én azt nem tartom jó megoldásnak, mert akkor nagyon rövid lesz a címsor. 2 monitornak meg nincs hely, mielőtt valaki azt ajánlaná :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#20) Belba


Belba
őstag

Nekem tetszik az IT.Cafe modern formája, színe, végre sokkal vidámabb, mint a ProHardver! :C
Ha több skinből lehetne választani, én akkor is ezt a világoskék-sötétebbkék változatot választanám.

De lehetne még jobbítani : az "Adataim" miért nem került be az "Opciók" dobozba (belépés, kilépés, beállításaim, privát üzenetek mellé!).
Itt lenne a helye, miért kell egészen máshol keresgélni?! :(

Lehetne még egy html-szövegszerkesztős beíró ablak, ez a mostani elég "fapados", a többi Fórumon ilyet már évek óta nem használnak. :(

Persze, az a tapasztalatom, hogy csinálhatna a műszaki gárda akármilyen szuperklassz design-t, mindig akadna, akinek nem tetszik...

Szóval, én inkább KÖSZÖNÖM azoknak, akik sokat dolgoztak rajta.
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#21) Panther válasza dokar (#1) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Te kérdezed? Mert oda nyitottad! :U
Áthelyeztem. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#22) hunnylander


hunnylander
őstag

Nekem nagyon tetszik az IT cafe, remek hangulatú dizájnja és színvilága van. :C

www.HunnyF1.com

(#23) doc válasza FTeR (#10) üzenetére


doc
nagyúr

köszi, már jeleztem ott is, bár nem tudom, érdekel-e valakit...

(#24) OkosTibiKing


OkosTibiKing
tag

ez tetszik nekem :)
igaz igy már 4 helyen kell néha napján olvasgatnom de nem baj :)

Okos Vok.

(#25) dokar válasza Panther (#21) üzenetére


dokar
addikt

Ez nem automatikusan nyílik az első hsz-nél?

extra - SEXRay

(#26) ArGab


ArGab
őstag

Szerintem jó lett, nekem tetszik az új külső. :C

Amúgy az a hardverapro.hu micsoda? Nemrég akadtam rá, privit kaptam egy itt PH-n már lezárt hirdetésemre. Ez lesz a következő új oldal?

[ Szerkesztve ]

(#27) Gregorius válasza vedini (#7) üzenetére


Gregorius
őstag

Gregorius ez a lényeg, minél változatossabb, annál színesebb
Végülis átszokhatok végleg RSS-re is, az legalább nem változik. Viszont akkor a kedves team elesik a főoldalas reklámbevételektől...
Nemtom, hogy miért kell tördelésben a Zindexre hajazni, a régi szerintem átláthatóbb volt.

(#28) Pompi válasza ArGab (#26) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A hardverapro már jóideje elérhető. Ugyanaz, mint itt az apróhirdetés.

Feel Good Inc.

(#29) dave93


dave93
őstag

Jó lesz az új oldal, sok sikert! :C

(#30) Xantomas válasza Pompi (#28) üzenetére


Xantomas
őstag

És ezzel válaszoltál is arra a kérdésre amit fel akartam tenni :)

Már tegnap koraeste néztem, mikor telefonon neteztem, hogy mit keres ITCafe felirat ITNews helyett, a felső sorban, a lapcsalád linkjei közt. Persze mikor betöltötte a képeket, már a rendes ITNews felirat volt. Rábökve még a régi ITNews-os design jött be.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#31) Panther válasza dokar (#25) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

A téma maga igen, de a hozzászólás írásakor választhattál (volna) hogy melyik fórumba nyíljon azok közül, amik a "Prohardver" rovathoz kapcsolódnak. Az első, és így automatikusan kiválasztott lehetőség az Állásbörze volt, és mivel nem állítottad át, így oda került.
Mindenesetre az Állásbörze mostantól nem válaszható Parci kérésére; nem tudom eddig miért volt az, de ezek az adatok még az R4-ből kerültek át (ahova meg gondolom az R3-ból, stb...) :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#32) raczger


raczger
őstag

gratula, nagyon jó, és szép lett mindkettő oldal, nekem maximálisan bejön, de azért lenne egy javaslatom, ill. kettő:
1. szerintem szebb lenne hozzádizájnolni a fórumot az oldalhoz a gamepodon, ütősebb lenne:)
2. ha pl a PH!-n be vagyok jelentkezve, és átmegyek a Gamepod-ra, vagy az IT Café-ra akkor ott nem vagyok:), ezt is szerintem összelehetne hangolni, tehát a másik domain-re is kiterjedjen a domain (gondolom én), ezzel együtt gondolom a PH!-n meg a mobilaréna részen megleszcsinálva, hogy látszódjon a gamepod ott felül meg gondolom IT café át lesz írva
ez csak pár apró dolog volt, ugyhogy lényegét tekintve nagyon tetszik az ötlet!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#33) Winner_hun válasza raczger (#32) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookiekat és lépj be újra és jó lesz. Vagy csak ott lépj be pluszba

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34) raczger válasza Winner_hun (#33) üzenetére


raczger
őstag

hoppáré, tényleg nem szóltam, meg közbe látom az it news-ot átírták it café-ra :)
nah lehet este ki is próbálom a gamepodot írok egy game-ről

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#35) hardzsi2


hardzsi2
aktív tag

Gratula az új ill. megújult oldalakhoz! :K A Logout-on publikált számos (számtalan?) játékleírás amúgy is önálló (játék)oldalért kiáltott.

Azért vigyázzatok, mert a tematika minden határon túli elaprózása sem feltétlen szerencsés, én pl. már így is vadul kattingatok a 'fül'-eken, mire a lapcsaládotok összes engem érdeklő infóját fellelem, korábban ehhez csak a Prohardvert kellett átfutnom...

flood-resistant mirror driller (cuccok: Skylake NUC és Xbox One X)

(#36) Kasza08


Kasza08
őstag

Na, végre, ez már kellett (gamepod).
Viszont a desing nekem nem tetszik:(

(#37) AMD Power


AMD Power
titán

Köszönjük. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Gratz!

Amikor regisztráltam domaint nyár elején, akkor láttam a listán a gamepod.hu-t, le is van printscreenelve valahol, csak nem mertem írni, hátha titok :)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#39) Parci válasza Pompi (#28) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, nem ugyanaz, régi adatbázis. ne használjátok, hamarosan úgy is elindítjuk normálisan.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#40) Pompi válasza Parci (#39) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

OK. Nem használtam, csak valahogy rábukkantam anno. A domain neve viszont poénos ;)

Feel Good Inc.

(#41) feka007


feka007
nagyúr

Gamepod skinjét az UT3 menüjéről mintáztátok? Mikor megláttam, azt hittem véletlenül az UT3-ra kattintottam. :DDD

(#42) KrAt válasza Pompi (#40) üzenetére


KrAt
veterán

Nem is tudtam, h van ilyen :Y :B

(#43) Finwe válasza Parci (#39) üzenetére


Finwe
őstag

Azta :D Jól néz ki az is, meglestem :B

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#44) #64791808


#64791808
törölt tag

Nos, felőlem flame is lehet belőle, de az it cafe megjelenése akkor is zseniális. Könnyed, hűvös, de barátságos, visszafogott, de divatos is.

Akiknek meg nem tetszik: csókolom kívülről belepofázni remek, lehet jobbat csinálni. Nemhogy örülnétek az újdonságnak, hanem fikázzátok a más munkáját. Nézzétek már meg a konkurenciát, milyen design-ja van...

Tipikus magyarok, mindegy mi van, az szar...

(#45) Wolverine válasza Pompi (#40) üzenetére


Wolverine
félisten

R4-gyel ment rendesen, R5 indulása óta igen erősen out of date... volt dec. 31-ig, ahogy elnéztem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nagyon örülök, hogy IT Café nem csak designben, hanem tartalomban is újult! :C

(#47) Belba


Belba
őstag

Nekem nagyon tetszik az ITcafé (neve is, design is, tartalom is)... :C

De nem tudok megbarátkozni a faviconjával! :O
(Bocsi, de engem egy gőzölgő kutyakaki-csomagra emlékeztet, akárhányszor rápillantok.)Most még gyorsan lehetne rajta változtatni.
Ha esetleg jobban látszódna a csésze?...

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#48) napos2600 válasza Belba (#47) üzenetére


napos2600
tag

már nem lehet gyorsan változtatni rajta ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.